המתנחלים חסמו את נתיבי איילון - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המתנחלים חסמו את נתיבי איילון

anastasia

Recommended Posts

אורח ztos--

מכירים את השיר, משיח לא בא, ולא מחכה, צריך להשמיע את זה לדוסים, כל בוקר בשעה 7, ואז הם ילמדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל, LaZy-©BoY*, תרגע, ומהר.

דרור, טוב שלא נסחפת קצת...

למה שלא תגיד, "אם הייתי חוסם את נתיבי אילון כי היו מפנים אותי מהבית"? לדעתי זה מתאר בצורה קצת יותר מדויקת את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנחלים לא תורמים כלום למדינה, אוכלי חינם!

:pissed:

האנשים האלה חוטפים את הפצצות שיעופו אלייך הביתה לאחר הפינוי אני לא תומך בהתנחלויות אבל להגיד שהאנשים האלה הם אוכלי חינם זו פשוט רישעות.

הם עומדים בקו הקידמי הם חוטפים מטחי פצצות כול יום ואף כלי תקשורת לא מדווח על כך הפכנו אותם למטרות. אנשים שוכחים שהם בני אדם הם החזיקו את החזית במשך כול השנים האלה ולאחר ההתנתקות אתה תראה איך הקאסאמים יעופו לתוך אשקלון.

בכלל אנשים קצת יותר סובלנות אף אחד פה לא יודע ואני גם לא מאחל לו לדעת איך ההרגשה שבתוך 120 יום עוקרים אותך מהבית שהשקעת בו שנים מחייך האנשים האלה עמדו שנים בקו החזית וצריך לתת להם כבוד על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל תיקון: מי ש"החזיק את החזית" אלו חיילי צה"ל, לא המתנחלים. ומיותר לציין שזה גם היה הרבה יותר אם אלפי אזרחים לא היו מחליטים שהם רוצים לשבת דווקא בחזית.

אה, ודרור - אני לא גר ליד שום כביש בין עירוני, אבל אם אני אתחיל לזרוק בקבוקי תבערה אפילו על הרחוב שמתחת לבית שלי, קיים סיכוי יותר מסביר שאני אגמור בתור עזר לימודי לסטודנטים לרפואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

אין לי שום בעיה לתת להם כבוד, אבל לפחות שישרתו את המדינה, וילכו לצבא, יש שם חלק שבכלל לא תומך במדינה יהודית.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה לתת להם כבוד, אבל לפחות שישרתו את המדינה, וילכו לצבא, יש שם חלק שבכלל לא תומך במדינה יהודית.!

אני חושב שאתה מתבלבל בין חרדים למתנחלים. שתי מילים שמאוייתות דומה, אפשר להתבלבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל תיקון: מי ש"החזיק את החזית" אלו חיילי צה"ל, לא המתנחלים. ומיותר לציין שזה גם היה הרבה יותר אם אלפי אזרחים לא היו מחליטים שהם רוצים לשבת דווקא בחזית.

התכוונתי שהם חטפו את המרגמות במקומנו.

LAZY-BOY אני לא מבין למה אתה מתכוון מה נראה לך שכול המתנחלים הם דוייסים שלא מתגייסים לצבא ולא משלמים מיסים? אתה טועה!.

יש המון מתנחלים חילוניים אז די לדבר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שהם חטפו את המרגמות במקומנו.

זה רק בגלל שלפלשתינים לא היו אמצעים שיגיעו לטווח רחוק יותר. עכשיו כשיש להם, אתה רואה שההתנחלויות לא מפריעות להם לשגר אותם לעבר שדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

אני יודע שיש מתנחלים, שהם כן תומכים במדינה יהודית, והם כן הולכים לצבא, ואני בטוח שאת ההרגשה שצריך לקחת ולעזוב ככה את הבית ,זה בטח לא ''כיף'' גדול,

אני רק רוצה שהיה לשם שינוי שקט, ושהערבים העלה יפסיקו את כל בלגן שלהם, וכולם יחיו באושר וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

µΣ °≈ ßΓ∞∞ ∙∞⌠∞∙·Θ≡Θφ ∞α ΣΘσ αε÷≥Θφ ∙ΘΓΘ≥σ ∞Φσστ °τσ≈ Θσ·°. ≥δ∙Θσ δ∙Θ∙ ∞Σφ, α·Σ °σαΣ ∙ΣΣ·≡τ∞σΘσ· ∞α ε⌠°Θ≥σ· ∞Σφ ∞∙Γ° ασ·φ ∞≥ß° ∙π°σ·.

כמה קסאמים נופלים על שדרות ביום? כמה מרגמות וקסאמים נופלים על ההתנחלויות ביום?

דרך המחשבה הזאת היא פשוט מגעילה אז בגלל שלפלסטינאים יש אמצעים עם טווח גדול יותר לא צריך יותר את המתנחלים ? צריך לתת להם את הכבוד שמגיע להם על השנים שהם ספגו את מה שאנחנו לא ספגנו.

LAZY BOY אני באמת מצטער להגיחד לך את זה אבל אתה חי באשליות הערבים לא יעשו איתנו שלום עד שאנחנו לא נקפוץ לים ונישחה בקו ישיר לקפריסין גם אני פעם חלמתי על שלום אבל זה מה שאני הבנתי עם השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

אני יודע, עם מי יש לנו עסק, וזה הערבים שאי אפשר לבנות עליהם בכלום, ויש להם הנהגה גרועה, אבל מה כבר אפשר לעשות, להרוג אותם, לתת להם מדינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה קסאמים נופלים על שדרות ביום? כמה מרגמות וקסאמים נופלים על ההתנחלויות ביום?

דרך המחשבה הזאת היא פשוט מגעילה אז בגלל שלפלסטינאים יש אמצעים עם טווח גדול יותר לא צריך יותר את המתנחלים ? צריך לתת להם את הכבוד שמגיע להם על השנים שהם ספגו את מה שאנחנו לא ספגנו.

מישהו ביקש מהם לספוג? לצה"ל היה הרבה יותר קל להגן על יישובי צפון הנגב מפני ההפגזות האלו אם הוא לא היה צריך גם להגן בנפרד על עשרות יישובים שיושבים באמצע אוכלוסיה עוינת.

זה כמו באחד מסרטי "מת לחיות", שבו הדמות של ברוס וויליס נכנסה לשכונה של שחורים עם שלט שכתוב עליו I HATE NIGGERS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני  יודע שיש מתנחלים, שהם כן תומכים במדינה יהודית, והם כן הולכים לצבא, ואני בטוח שאת ההרגשה שצריך לקחת ולעזוב ככה את הבית ,זה בטח לא ''כיף'' גדול,

זה קצת שונה מההודעה הזו:

בכל מקרה, אני שמח שחזרת לחשיבה נורמלית... ::)

הערה כללית: כבר יש דיון אחד פעיל על ההתנתקות ועל ההתנחלויות. אל תהפכו גם את הת'רד הנוכחי לכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן,

כל מי שמת שם זרק בקבוקי תבערה?

מעולה.

http://taayush.tripod.com/new/20040902-orr-haa.html

http://www.politicsnow.co.il/mags/010606/0106061.html

ואם את הלינק הראשון היית פוסל על סובייקטיביות, פוליטיקסנאו הוא בהחלט לא אתר שמאלני.

דן, אתה צודק, גם אני תוהה מה יקרה אם תשרוף צמיג בצומת שליד הבית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...