Star Wars פרק 3 נוצר עם מערכת ההפעלה Windows 64x בגרסת הבטא שלה - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Star Wars פרק 3 נוצר עם מערכת ההפעלה Windows 64x בגרסת הבטא שלה

TC2B

Recommended Posts

חחחחחחח

אני אוהב את הדימויים שלך, ורק כדי להוכיח שאתה כולך אוויר .. אני אנהג באופן תרבותי, ואתן לך פשוט ציטוטים ושאלות.

לפני שאתה מבקר את ההתנהגות שלי, קודם תראה את שלך.

"יוצא אוויל עם תעודות, לגמרי (מסתמך על מקור מ 2002 לגבי החומרה של ILM כיום) ועל בסיס זה מבלבל את המוח שהסרט נוצר על שרתי DELL, ועוד מבקש ממני להודות בטעות? עד עכשיו לא פגשתי משהו יותר מוזר ממך בפורום הזה." - על מה אתה התבססת? "אני לא יודע האם 100% מהמחשבים שהיו מעורבים ביצירת הסרט האחרון (פרק 3) הינם מבוססי אופטרון אבל זה נראה לי הימור לא רע" על סמך הניחוש שלך.

תראה את זה ככה - יש כתבה שמאשרת מעל כל ספק אפשרי שב-2002 נעשה המעבר למערכות של DELL. אין שום דבר שמאשר מעבר חדש למעבדי אופטרון. מה לדעתך יותר הגיוני?

ובכלל על מה ביקשתי שתודה בטעות?" כמה קשה לך לכתוב "אתה צודק, טעיתי .. לא נעשה שימוש בווינזוז 64 או במעבדי להכנת הסרט מלבד שלב הרינדור, וכי נראה בשלב זה, כי הסרט אכן נעשה על גבי מערכות לינוקס שפעלו על מעבדים של אינטל"  ?" ביקשתי שתודה שאני צודק בכך שטענת שהסרט נערך על גבי אופטרונים, בעוד המקור שלך בבירור כותב שזה רק חוות הרינדור (אחרי זה גם הוספת שוב את הכתבה של אנגסטרום שוב פעם בטענה שהסרט נערך על אופטרונים, בעוד גם שם מציינים שזו רק חוות הרינדור).

טענתי מספר רב של פעמים שאתה שלחת את האנשים לכתבה שוב ושוב להבין דברים שלא היו שם, וגם בזה לא הודאת, שהכתבה לא אומרת את מה שאתה טענת - שהסרט נערך על מחשבים עם 64.

אחרי זה גם טענת שכל שרת היום הוא אופטרון, וגם זה לא נכון בעליל (אז סילפת את זה ל"רק כסף חכם").

מי באמת הבן אדם המוזר? זה שתוקף אותי בדברים שמעולם לא היו.. זה שכבר 3 עמודים מתחמק מלהודות בעובדה שהוא טעה, ובמקום זה מאשים אחרים? (ועוד מלין על דרך החשיבה המוזרה שלהם.. חחח ) זה שלא מסוגל לענות לשאלות בצורה עקיפה ובמקום זה מתפלסף, תוקף ומוסיף פרטים לא רלוונטים לנושא? (ומעז עוד להתלונן על אי-קשר לנושא של מספר אנשים אחרים).

תהיה בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוייייי הרגע קראתי את כל העמודים (אני לא יגיב עניינית כי יש לי תחושב שמהר אני יהיה כזה * קטן -מחסור בידע- אל תשאלו).

אבל כמעט בכיתי שראיתי שהכול נגמר בסוף טוב.. אולי בעצם גם תפוחים וגם PIREN הם יחצנים של HW ZONE שעושים ויכוחים מעניניים בשביל למשוך קוראים תמימים לקרוא הכול? (וכמובן שזה נגמר בסוף טוב ושניהם הסכימו שאין יותר קצף על המסך- סרט אמיריקאי קלאסי)

בקיצור, אני מצפה לעוד ידיעות מעניינות מ"תפוחים" שהם רק תירוץ לריבים וקונפילקטים עוצרי נשימה (בטח יותר מהפרק השלישי של מלחמת הכוכבים) ומאבקים בין תפוחים לכל מיני חברים בפורום.

רק אל תשברו, יש הרבה אנשים שהם קהל נאמן לתגובותיכם. (לחשוב שאני מסנה גם להפיק מזה משהו).

אגב אני חייב להוסיף משפט אחד,

תפוחים כפרה עליך אתה כזה מתוק! :yelclap: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי

כתוב שם שמכירות שרתי הX86 עלו ב16% לא שהם מהווים 16% , אני לא יודע מה הנתח שלהם אבל לדעתי אני מנחש שהוא הרבה יותר מ50% כי יש אלפי רשתות קטנות וזולות שבנויות על סינגל\דיאל זאון(בד"כ יש אחת כזאת לפחות בכל בית ספר מודרני) בעוד שמערכות רציניות יותר (של POWER או IA64 נגיד) בד"כ נקנות רק על ידי חברות גדולות ועשירות.

על כל פנים , בשרתים הרבה פעמים אנשים יעדיפו אמינות על פני ביצועים , קונים לא מאוד מנוסים (וכמה שרתים כבר קונה בן אדם בחיים שלו?) יעדיפו הרבה פעמים להשאר עם המותג שהביא להם יציבות גדולה מאשר להמר על מותג חדש שאותו הם לא מכירים , ככה שהיתרון של לא נותן להם מידית את הנתח שוק של 95% שמגיע להם לפי היחס ביצועים\מחיר שלהם (אם כי אני בספק אם אפילו בתחזיות הכי אופטימיות שלהם הם בכלל מזכירים מספרים כאלו גם בהתסכלות ל10 שנים קדימה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD היא 5.7 אחוז מהשוק הX86...

IB@32 תיקן את הטעות כאילו שרתי x86 הם מיעוט קטן, ברור שהם לא.

לגהי נתח השוק ל בקרב שרתים, עד לאופטרון הוא היה כמעט אפס, כעת הוא קרוב ל 10% אם אני זוכר נכון וה רק יילך ויגדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעקש להתעלם מנתונים? הכתבה היא על הרבע הראשון של 2005- הנתח של הוא 5.7 אחוז, איך הגעת ל10?

נכון הוא גדל אבל למה להמציא סתם נתונים ולהחליט שכל מי שקונה היום שרת הולך ישר על אופטרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...