האם AMD גמרה את הסוס ???? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם AMD גמרה את הסוס ????

Sol@rWind

Recommended Posts

שמתי לב שלמעבדים החרשים יש רק שמות של 1.5 גיגה הרץ ומעלה, תכלס מהירות השעון לא עולה על 1.5 .

עכשיו, כפי שראיתי בטומסהארוור, הם מתחממים די בקלות מה שאומר שהם הגיעו לסף היכולת במזעור הנוכחי

שהוא 0.18 מיקרון .

לוקח לבנות מפעל חדש כשלוש שנים ולא זכור לי ש פתחה כזה מבצע, הפנטיום הגיע ל2 גיגה הרץ משום

שהוא בטכנולוגית 0.13 מיקרון.

השאלה שלי למי שיודע, בתור חובב ושונא , האם הם מתכוונים לייצר צ'יפים חדשים ב 0.13 מיקרון ומטה או לחכות ולהוציא רק שמות המזכירים מגהרצים ולנסות להוציא את המיץ כמו שאינטל עשתה לנו עם סדרת

הפנטיום ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ....

http://www.hwzone.co.il/cgi-bin/YaBB/YaBB.pl?board=general&action=display&num=1001587905

http://www.hwzone.co.il/articles/amdinterview.php

ובקצרה: במצב מעולה. אל תדאג להם, תדאג לעצמך - שאינטל לא יצליחו לעבוד עליך עם מהירויות השעון חסרות המשמעות שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שלמעבדים החרשים יש רק שמות של 1.5 גיגה הרץ ומעלה, תכלס מהירות השעון לא עולה על 1.5 .

עכשיו, כפי שראיתי בטומסהארוור, הם מתחממים די בקלות מה שאומר שהם הגיעו לסף היכולת במזעור הנוכחי

שהוא 0.18 מיקרון .

לוקח לבנות מפעל חדש כשלוש שנים ולא זכור לי ש פתחה כזה מבצע, הפנטיום הגיע ל2 גיגה הרץ משום

שהוא בטכנולוגית 0.13 מיקרון.

למעשה... מעבדי הפלומינו הם קרים יותר בכ 3 מעלות +/- מהATHLON באותה מהירות

הפנטיום 4 הגיע ל 2 גיגה הרץ עם ארכיטקטורה של 0.18 רק ה NORTHWOOD שעדיין לא יצא ישתמש בטרנסיסטורים

0.13

מה שכן המצב של לא הכי טוב... מה שגורם ל P4 לרוץ בגיגה הרציםפ כ"כ גבוהים הוא Pipeline יותר עמוד (יותר

רחב למעשה ביחס של 20:10 מהפנטיום 3) אפילו הפלומינו לא אמור להגיע הרבה מעל 2 גיגה הרץ (המכפל עשיו להגיע ל 18 אבל זה בספק קל) בעוד יכול להריץ את המעבד שלה די בקלות עד ל 4 גיגה הרץ בתנאי שתספק לו מעט ...

הסלדגהאמר והקלוהאמר (CLAWHAMER) יצאו ישר במהירויות תחילה של 2GHZ אבל כיוון שהם חלק מסדרת ההאמר

הם משתמשים במעבד 64BIT וכנראה לא ישווקו מסיבית לשוק הפרטי...

וכמו כן מעבד הNORTHWOOD ישפר חלק מהפאקים של הפנטיום 4 הנוכחי שגורים לו להיראות כ"כ רע (יודעים עכשיו של NORTHWOOD יהיה למשל L2 Chache גדול יותר)

AMD די בצרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, ממה שאני מבין המעבד הבא שלי זה פנטיום 4 , חבל אבל צריך לשדרג את האתלון שלי אחרי

שנתיים של כיף לזבל של אינטל.

כל זה בהנחה כי לא יצאו בקרוב דגמי אתלון חדשים, ומה לגבי מבחן החום ? ראיתי כי הפנטיום פחות מתחמם

וה נשרף לו להנאתו על המנגל.

מתי הדור הבא של ADM יוצא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן המצב של לא הכי טוב... מה שגורם ל P4 לרוץ בגיגה הרציםפ כ"כ גבוהים הוא Pipeline יותר עמוד (יותר

רחב למעשה ביחס של 20:10 מהפנטיום 3) אפילו הפלומינו לא אמור להגיע הרבה מעל 2 גיגה הרץ (המכפל עשיו להגיע ל 18 אבל זה בספק קל) בעוד אינטל יכול להריץ את המעבד שלה די בקלות עד ל 4 גיגה הרץ בתנאי שתספק לו מעט קירור...

זה מה שמדאיג אותי, אני יודע שיש קו המשך לפנטיום 4 והוא יתפתח, אבל איפה ??? איפה ההמשכיות ?

ומתי ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין... לפחות לא שאני יודע

ופיתוח מעבד לוקח כמה שנים...

ה THUNDER BIRD נגמר... הפלומינו יגיע ל 2 גיגה הרץ אולי קצת יותר

ה CLAWHAMER וה SLEDGEHAMER הם מעבדים 64BIT וכנראה (למרות השימוש הנרחב שלהם בקוד רגיל ולכן

לא יצטרכו לשכתב עבורם יותר מידי במגזר הפרטי - למרות שזה לא בדיוק אלא מן הרחבה שלו) כנראה שלא

תיהיה תפוצה רחבה להם בשוק הפרטי...

עוד שנה יכולים לשים על השולחן מעבד 4 NORTHWOOD (שהוא בהחלט מתקבל על הדעת) במהירות

של 3.5GHZ (והפנטיום 4 יכול להגיע ל 4 גיגה הרץ) ולAMD פשוט לא יהיה מה לשים כנגדו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה פשוט לא נכון.

מה פשוט לא נכון? זה נכון... ואם לא תגיד למה...

ולגבי סעיף ב

הרי ההודעה הייתה האם לAMD נגמר הסוס - אז אני אומר כן ... בעתיד... מן הסתם השאלה הייתה על המצב של החברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע, במצב מעולה.

לא הייתי אומר את זה כל כך בבטחון...

לפי מיטב ידיעתי ברבעון האחרון יצאה בהודעה על הפסדים כבדים...

וכל זה לעומת שרק ממשיכה להרוויח...

טוב מה לעשות שהמעבדים שלה הם הנמכרים ביותר בעולם(ועם זה אף אחד לא יכול להתווכח...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...