תודו שזה מבלבל ! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תודו שזה מבלבל !

udicol

Recommended Posts

אין לי בעיה לשמוע את הדעה שלך אבל אל תשלול ותזלזל במה שאני חושב.

תראה, אני לא מזלזל בדעתך- אני רק אומר שאין לה מקום כיון שבתחום הזה ישנם בנצ'מרקים והשוואות שמראים מי הטוב ביותר- אין מקום למחשבה (או דיעה), הגרפים מדברים בעד עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה לשמוע את הדעה שלך אבל אל תשלול ותזלזל במה שאני חושב.

תראה, אני לא מזלזל בדעתך- אני רק אומר שאין לה מקום כיון שבתחום הזה ישנם בנצ'מרקים והשוואות שמראים מי הטוב ביותר- אין מקום למחשבה (או דיעה), הגרפים מדברים בעד עצמם.

אין מקום להשוואה ? אין מקום למחשבה . מי אתה שתגיד שאין מקום למחשבה שלו או של מישהוא אחר .מי אתה בכלל .

:behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי, אבל יש לך בנצ'מרק שמשווה בין ה1.8A למשל לבין האט'לון 1800- אתה רואה שה1800 מציג ביצועים טובים יותר.

תסביר לי איך אתה יכול להכניס דיעה של מי טוב יותר לעניין? ההשוואה מדברת בעד עצמה :ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי, אבל יש לך בנצ'מרק שמשווה בין ה1.8A למשל לבין האט'לון 1800- אתה רואה שה1800 מציג ביצועים טובים יותר.

תסביר לי איך אתה יכול להכניס דיעה של מי טוב יותר לעניין, ההשוואה מדברת בעד עצמה.

אני לא מכחיש ש- מהיר יותר אבל אני מעדיך כי יש לו גב וחוץ מזה אני לא מחפש לעשות כל מיני מודים ואובקלוקים.

אני לא רוצה תנור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם זה לא מוחלט.

תקח נגיד 1.6A תעשה לו OC ל 2.4 לא יודע משהו כזה זה די טיפוסי נכון?

או תקנה באותו מחיר מעבד של כמו 2100+ רק בלי OC ז"א עם אחריות ואותם ביצועים כמו המעבד המומהר של .

נקודה למחשבה ;)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם זה לא מוחלט.

תקח נגיד 1.6A תעשה לו OC ל 2.4 לא יודע משהו כזה זה די טיפוסי נכון?

או תקנה באותו מחיר מעבד של כמו 2100+ רק בלי OC ז"א עם אחריות ואותם ביצועים כמו המעבד המומהר של .

נקודה למחשבה ;)...

ה2100 לא יתחרה ב2.4...והמחיר שלו הוא משהו כמו פי 1.5.

חוץ מזה, אם תעשה OC האחריות עדיין נשארת..אין אפשרות לדעת שעשית (אלא אם כן אתה עושה שינוי פיזי במעבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתם בכלל מתווכחים?

באותה מהירות שעון (אני הולך לפי הדירוג של מעבדי Athlon) אין שום ספק שהאת'לון עדיף על כל פנטיום 4.

הוא לא נשרף.

הוא מתחמם יותר, נכון.

So what?

מישהו ביקש ממך כל הזמן לדאוג שהוא ישאר קר?

לא.

הקירור שמגיע איתו מספיק בהחלט למי שלא עושה . (<--- נקודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...