תודו שזה מבלבל ! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תודו שזה מבלבל !

udicol

Recommended Posts

עכשיו כשמציעים חבילות של אינטל במחירים מדהימים וממש לא יקרים והשיקול או אינטל הופך להיות קשה מפעם .

Amd נשארו עם ה- הישנים , ועדיין אני לא מרגיש אותם בשוק ... כמו כן הביקורות לא משתגעות מהמעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה דוגמא לבנדל :

Epox4G4A +

INTEL PEN 4 2.0A GHZ

CORSAIR 256MB DDR 2100

עולה בערך 2500 ש"ח . רק לוח מעבד וזיכרונות . אותה חבילה של , אמנם עולה זול יותר , אבל האם שווה להשקיע עוד 100 200 ש"ח ע"מ לקבל חבילה נורמלית לטמפרטורה נורמלית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים באתר הזה דלוקים על . בשביל מה לקנות טוסטר אובן? אם אני ארצה פלטת שבת אני אלך לקנות. ועוד מוציאים

עוד כמה מאות (במקרה בטוב) שקלים בכדי לקרר את הדבר הזה. עכשיו כשאינטל הורידה מחירים (וגם לפני) על אחת כמה וכמה אני מעדיף

אותם. אני לא מדבר על כל האובלקולוקרים שמסתובבים פה ורוצים (כמו כל ישראלי טוב) לקבל תמורה מלאה לכספם ולפעמים אפילו יותר מזה.

אני מדבר על משתמש ממוצע שרוצה מחשב בשביל כמה משחקים וקצת אינטרנט. בשביל מה להיכנס לכל הסרט הזה של קירור ושטויות. כרגע

אני לא חושב ש- ביססו את עצמם בארץ בקטע של התחרות. אולי בחו"ל הם נפוצים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה דוגמא לבנדל :

Epox4G4A +

INTEL PEN 4 2.0A GHZ

CORSAIR 256MB DDR 2100

עולה בערך 2500 ש"ח . רק לוח מעבד וזיכרונות . אותה חבילה של , אמנם עולה זול יותר , אבל האם שווה להשקיע עוד 100 200 ש"ח ע"מ לקבל חבילה נורמלית לטמפרטורה נורמלית ?

הבנדל הזה לא שווה כלום, המעב עם מכפלה גבוה, הזיכרונות עם 2100..לא תגיע עם זה לשום מקום בOC- וללא OC אט'לון יהיה עדיף.

"מבריק"-

AMD נותנים תמור היותר טובה לכסף, דוווקא הם אלה שמשתלמים יותר לאוברקלוקרים- אז הייתי מציע לך לבדוק על מה אתה מדבר לפני שאתה מפרסם ומטעה משתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה דוגמא לבנדל :

Epox4G4A +

INTEL PEN 4 2.0A GHZ

CORSAIR 256MB DDR 2100

הבנדל הזה לא שווה כלום, המעב עם מכפלה גבוה, הזיכרונות עם 2100..לא תגיע עם זה לשום מקום בOC- וללא OC אט'לון יהיה עדיף.

"מבריק"-

AMD נותנים תמור היותר טובה לכסף, דוווקא הם אלה שמשתלמים יותר לאוברקלוקרים- אז הייתי מציע לך לבדוק על מה אתה מדבר לפני שאתה מפרסם ומטעה משתמשים.

פירסמתי את זה כדי לקבל חוות דעת לא כדי להטעות - ורק לידיעתך , ע"מ לקבל יציבות נורמלית ולא עוד תר'ד על מעבד שרוף , כנראה שאינטל , עם הורדות המחירים שלה מתחילה להיות עדיפה .

לפני שאתה מבריק - תקרא שוב ותפנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים באתר הזה דלוקים על . בשביל מה לקנות טוסטר אובן? אם אני ארצה פלטת שבת אני אלך לקנות. ועוד מוציאים

עוד כמה מאות (במקרה בטוב) שקלים בכדי לקרר את הדבר הזה. עכשיו כשאינטל הורידה מחירים (וגם לפני) על אחת כמה וכמה אני מעדיף

אותם. אני לא מדבר על כל האובלקולוקרים שמסתובבים פה ורוצים (כמו כל ישראלי טוב) לקבל תמורה מלאה לכספם ולפעמים אפילו יותר מזה.

אני מדבר על משתמש ממוצע שרוצה מחשב בשביל כמה משחקים וקצת אינטרנט. בשביל מה להיכנס לכל הסרט הזה של קירור ושטויות. כרגע

אני לא חושב ש- ביססו את עצמם בארץ בקטע של התחרות. אולי בחו"ל הם נפוצים יותר.

על מה לעזאל אתה מדבר???

הבנדל הזה שעולה 2500 ש"ח אמרת? באותו מחיר אפשר לקנות רק בשביל הפרופורציות: 1999ש"ח ב PCHardware ועוד נגיד 500 ש"ח על הרד דיסק יוצא לך 2500 נכון?

עכשיו תשווה מה אתה מקבל בחבילה הזאת: GA-7VRXP, Athlon XP, 512MB DDR333, Maxtor 40GB.

אולי המעבד קצת יותר איטי אבל אתה מקבל גם 40GB הרד דיסק (לדוגמא Maxtor ATA133) וגם 512MB של DDR33!

אז על תשווה לי מחירים של ואינטל.

עריכה: לפי ההשוואות ה 1800 הוא בערך באותה רמה או קצת יותר מה P4 2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציבות ונרמלית..

את הבולשיטים שלך אתה יכול לשמור לעצמך, מעבדי לא עושים בעיות וכל מקרי השריפה מלבד המקרה של יניב היו באשמת המשתמש (מי נוגע במעבד באצבעות חשופות?! מי מוריד גריז טרמי?!), מעבד לא נשרפים נקודה, אם אתה עוד אחד מאלה שמדברים בלי לדעת על מה...אתה מוזמן לקנות אינטל, לבזבז כסף ולחסוך לעצמך את אי התמיכה בעברית, אי הרצת משחקים, ועבודה לא טובה עם חלונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציבות ונרמלית..

את הבולשיטים שלך אתה יכול לשמור לעצמך, מעבדי לא עושים בעיות וכל מקרי השריפה מלבד המקרה של יניב היו באשמת המשתמש (מי נוגע במעבד באצבעות חשופות?! מי מוריד גריז טרמי?!), מעבד לא נשרפים נקודה, אם אתה עוד אחד מאלה שמדברים בלי לדעת על מה...אתה מוזמן לקנות אינטל, לבזבז כסף ולחסוך לעצמך את אי התמיכה בעברית, אי הרצת משחקים, ועבודה לא טובה עם חלונות XP.

כמה שאתה מבלבל את השכל .... אני לא מדבר אני כותב . ואני כותב מידע . אני מחזיק 58 מחשבי Duron 650 ועוד 60 פנטיום 3 Dual Proccessor ועוד כמה עשרות Compaq ו- (באוניברסיטה) , ןכשאני בודק את המחשבים (הם עובדים 24 שעות ) אני מרגיש גל חום אדיר מהחדר שהם נמצאים . למרות המיזוג.

כשאני צריך להחליף צלעות עם מאווררים אני מרגיש את החום האדיר בצלעות הקירור .

ואכן מעבדי האינטל אצלנו סוסי עבודה (חוץ מהרעש שהם עושים ) ...... והם עובדים חלק .

הגענו למצב ביניים שבו השוק מתחיל להתאזן , ולכן השאלה נכונה . אם אתה פורץ לתר'ד הזה ומבלבל את השכל וחושב שאתה מבין את הכל , אפסיק להגיב לשטויות שלך .אבל אם יש לך מידע מיהימן ומעניין אותנו תוכל להגיב בנימוס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציבות ונרמלית..

את הבולשיטים שלך אתה יכול לשמור לעצמך, מעבדי לא עושים בעיות וכל מקרי השריפה מלבד המקרה של יניב היו באשמת המשתמש (מי נוגע במעבד באצבעות חשופות?! מי מוריד גריז טרמי?!), מעבד לא נשרפים נקודה, אם אתה עוד אחד מאלה שמדברים בלי לדעת על מה...אתה מוזמן לקנות אינטל, לבזבז כסף ולחסוך לעצמך את אי התמיכה בעברית, אי הרצת משחקים, ועבודה לא טובה עם חלונות XP.

כמה שאתה מבלבל את השכל .... אני לא מדבר אני כותב . ואני כותב מידע . אני מחזיק 58 מחשבי Duron 650 ועוד 60 פנטיום 3 Dual Proccessor ועוד כמה עשרות Compaq ו- DELL (באוניברסיטה) , ןכשאני בודק את המחשבים (הם עובדים 24 שעות ) אני מרגיש גל חום אדיר מהחדר שהם נמצאים . למרות המיזוג.

כשאני צריך להחליף צלעות קירור עם מאווררים אני מרגיש את החום האדיר בצלעות הקירור .

ואכן מעבדי האינטל אצלנו סוסי עבודה (חוץ מהרעש שהם עושים ) ...... והם עובדים חלק .

הגענו למצב ביניים שבו השוק מתחיל להתאזן , ולכן השאלה נכונה . אם אתה פורץ לתר'ד הזה ומבלבל את השכל וחושב שאתה מבין את הכל , אפסיק להגיב לשטויות שלך .אבל אם יש לך מידע מיהימן ומעניין אותנו תוכל להגיב בנימוס .

מידע מהימן? חצי מהגולשים בפורום הנ"ל משתמשים במעבדי ושום דבר לא קורה למעבד...

אגב- קומפאק? אני לא מתפלא...על זרימת אוויר שמעת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציבות ונרמלית..

את הבולשיטים שלך אתה יכול לשמור לעצמך,

גם אם אני לא אוהב את מה שאתה אומר אני לא אגיד על זה שזה שטויות. אז יש 2 אופציות:

או שאתה ילד קטן או שאתה לא יודע לקבל דעות של אחרים.

תספור עד 10 לפני שאתה מוציא משהו מהפה שלך או שאתה כותב.

אתה לא חייב להסכים איתי. זו דעתי ואל תגיד לי שזה בולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציבות ונרמלית..

את הבולשיטים שלך אתה יכול לשמור לעצמך,

גם אם אני לא אוהב את מה שאתה אומר אני לא אגיד על זה שזה שטויות. אז יש 2 אופציות:

או שאתה ילד קטן או שאתה לא יודע לקבל דעות של אחרים.

תספור עד 10 לפני שאתה מוציא משהו מהפה שלך או שאתה כותב.

אתה לא חייב להסכים איתי. זו דעתי ואל תגיד לי שזה בולשיט.

אני אגיד,

כיון שבמקרים כאלה אין דיעות, יש עובדות והן מדברות בעד עצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...