הצבא נגד משחקי הD&D - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצבא נגד משחקי הD&D

ETB

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים יכולים להשלים עם זה שבצה"ל אין הגיון במקרים שכאלו. פשוט לא אומרים לא שמשחקים dnd או rdnd.

אבל אני אמור להשלים עם זה שיש פה חברי פורום שחושבים שאני מעופף אם אני משחק בזה, או שאסור לתת לי להיות קצין בגלל שאם אני משחק בזה אני פריק (והדיעה הרווחת והמטומטמת פה כנראה אומרת שאם אני פריק אני טיפש)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לשחק הרבה D&D, ו- RD&D יצא לי בערך פעמיים ולמען האמת זה נראה לי קצת דבילי (למדתי קודם שנתיים סייף, אז לא היה ממש אתגר...)

לי נראה שמשחקי תפקידים דווקא עוזרים בצבא, כי הם עוזרים להתכונן לכל מיני סיטואציות שלא נתקלים בהם ביום-יום.

נראה לי שקבוצת האנשים שמשחקים RD&D מכילה גם אנשים שסתם חושבים שזה דבר נחמד לעשות מחוץ לבית לשם שינוי, וגם פנאטים של D&D שבאמת קצת מנותקים מהמציאות. יש כאלה שבאמת לא הייתי רוצה לראות אותם מגיעים לתפקידים רגישים בצבא, אבל זה נראה לי מטומטם לעשות את האבחנה האוטומטית של שחקן RD&D-> פסיכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה שגם אני לא הייתי רוצה לראות מגיעים לדרגות הגבוהות, שלא תבינו אותי לא נכון.

אבל להגיד ששחקני המשחקים הם מעופפים? זין!

וrdnd זה הרבה מעבר לחרבות. לי אישית לא יצא לעשות משחק אמיתי אבל בקרוב יש משחק גדול בעיר שלי. אנחנו כבר לא מעט זמן נפגשים פעם פעמיים בשבוע לכמה שעות לארגן את השטח למשחק ולכל המשחקים שיבואו אחריו.

אבל משחק אמיתי זה דיבור, משחקיות, לאו דווקא חרבות. דווקא אנשים שמסתמכים על החרב שלהם במשחק r אמיתי פחות מוערכים..

תחשוב על אר כמו אל משחק דיאנדי שבו אתה עושה במקום להגיד. אתה פשוט משחק את הדמות, ובמשחקים הגדולים יותר אתה הולך למקום כלשהו, מדבר עם אנשים, מוכר-קונה, וכל מה שאתה רק רוצה. אם יש קטע שבו יש צורך בחרב, אז נלחמים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם משפחה של זה ורנר אז כבר ככה אתה לא יכול להיות טיפס :D

אחוות הורנר :P

אתה מעלה נקודה טובה...לדעתי זה ממש טיפשי כל העסק וצריך כל אדם לשפוט בפרט לעומקו ולא לפי המשחקים שהוא משחק

אבל צהל זה חרא של דבר ואני לא מציע למישהו להיות קצין...הלוואי הייתי יכול לשרוף את המדים המזדיינים האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב עכשיו ההקשר עלה לי במח (לא סגרו שיש לי אחד אבל הוא עלה איפה שהוא אז...)

חשבתם פעם על קרבות כאלה אבל בלי תחפושות וחרבות קצת יותר נורמאליות.?! לחבר שלי יש כמה חברות אמיתיות אבל לא מושחזות טוב וזה ממש כיף מלשחק איתם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם פעם על קרבות כאלה אבל בלי תחפושות וחרבות קצת יותר נורמאליות.?! לחבר שלי יש כמה חברות אמיתיות אבל לא מושחזות טוב וזה ממש כיף מלשחק איתם!

It's Only Fun Until Someone Get Hurt  :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. דבר כזה עולה יותר מדי כסף. יש משחקים בלי תחפושות, או עם דברים ממש פשוטים, ויש משחקים עם מושקעים. תלוי בגודל המשחק.

ב. עזוב את הכסף, זה ממש לא בטיחותי. אני לא יודע אם תאמין אבל יש חבר'ה בשם בתל"ן שהם אחראים לחוקי בטחון של משחקי אר בקשר לנשקים.

יש חוקים כמו למשל שהפיבר גלאס צריך להגיע מקסימום עד שש ס"מ מהשפיץ של החרב, בשביל בטיחות. מכל צד של הפיבר 3 ס"מ ספוג.

מעל 120 ס"מ, אפילו חצי ס"מ יותר מדי, וצריך פיבר מיוחד (עבה יותר). והם בודקים על המילימטר.. בגלל זה חרבות הן 110 ס"מ ולא 120. כדי שלא יקרה שום מקרה...

יש גם חוקים לקשתות לעוצמה מקסימלית, חוקים לחצים, יש הרבה דברים. הכל כדי שזה יהיה כמה שיותר בטיחותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...