הצבא נגד משחקי הD&D - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצבא נגד משחקי הD&D

ETB

Recommended Posts

רצתי הרבה פעמים עם חרב בלי מטרה.

היה משחק תפסו את הדגל שבו אפשר "להרוג" שחקנים (ואז הם הולכים למקום החייאה וחוזרים למשחק, כדי שלא יהיה מבאס), ושיחקתי ונהנתי.

הייתה פעם שסתם ברמזורים הגדולים היינו מוציאים את החרבות ועושים כאילו קרב בשביל לראות תגובות של אנשים (זה מאוד מצחיק).

אני מעופף? לא היה לזה שום מטרה הרי. שום משחק.

לזה שמעלי:

אנשים הולכים וצועקים "כדור אש", "קסם בלה בלה בלה".

אין מנצחים במשחק, רק מי שנהנה יותר. אנשים סומכים על אנשים אחרים "למות" כשמגיעה העת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צוחק נכון?  :kopfpatsch:

סורי אני לא מוצא בזה יותר מידי כיף...

את החרבות אני מבין... אפילו קשת יכולה להיות נחמדה (חיחיחי תחשבו על זה! סיטואציה מצחיקה! :silly:)

אבל ללכת ולצעוק קסמים............ כמובן חוץ מאנשים שפשוט אוהבים ללבוש בגדים כאלה (היי אני לא שופט אף אחד  ;))

אוקי אבל... הקטע דיי מובן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשת.. אני אוהב קשתות.

אני נגד זה במשחק רגיל כמו תפוס את הדגל. אם ישאר חומר לקשת (אחד קנה קצת ואולי ישאר לו והוא ימכור לי את היתר) אני מכין לעצמי קשת טובה.

אני פשוט מת על קשתות. סתם כדי שתהיה לי קשת להשוויץ בה שווה שתהיה לי אחת.

ללארפים היא טובה, למשחקי תפוס את הדגל היא מניאקית (הורסת את הכיף לכל השאר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אתה ;D

טוב, דיי להספים. אני גם שיחקתי DND (לא ממש הרבה) אבל בכל זאת זה היה הרבה יותר כיף מכל משחק מחשב

(כן אפילו HL2 ;) טוב אולי לא HL2..) בכל מקרה DND זה כיף לא נורמאלי. לא שחקתי RDND אבל בDND

הרגיל הייתי אפילו שליט מבוך (שה"מ?) וזה ממש כיף ליצור עולם משלך, גזעים הסטוריה ורקע לסיפור שאתה כתבת

לשאוב ידע מהספרים שקראת ואז גם להשתמש באותם האלמנטים (או לשנות אותם) ובסוף ולתת לחברים שלך

לסייר בו. וכשיש במשחק אינטרקציה, זה לא כמו במשחקי מחשב, כאן החופש בלתי מוגבל ואפשר לעשות הכל + זה הרבה יותר כיף.

חבל שאין לי עם מי לשחק עכשיו (2ני חברים טסו לארה"ב וקנדה ו2 אבדו עניין. ואני נשארתי לבד :() יש אולי איזה פורום או משהו

שמחפשים שם שחקנים ?

אה וצה"ל מדרדר מרגע לרגע :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את שני המשיחקים האלה אני לא מכיר אבל אני היתי משחק בMU online וזה גם היה כייף

ולדעתי צהל הגזים יותר מידי .....

מזה ביגלל מישחק מחשב?? ??

טובבב אני מכווה שהם ירדו מיזה כי אני מכיר הרבה אנשים שהם מכורים למשיחקים וחיי החברה שלהם מאוד טובים .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את שני המשיחקים האלה אני לא מכיר אבל אני היתי משחק בMU online וזה גם היה כייף

ולדעתי צהל הגזים יותר מידי .....

מזה ביגלל מישחק מחשב?? ??

טובבב אני מכווה שהם ירדו מיזה כי אני מכיר הרבה אנשים שהם מכורים למשיחקים וחיי החברה שלהם מאוד טובים .....

זה לא משחק מחשב :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אתה ;D

טוב, דיי להספים. אני גם שיחקתי DND (לא ממש הרבה) אבל בכל זאת זה היה הרבה יותר כיף מכל משחק מחשב

(כן אפילו HL2 ;) טוב אולי לא HL2..) בכל מקרה DND זה כיף לא נורמאלי. לא שחקתי RDND אבל בDND

הרגיל הייתי אפילו שליט מבוך (שה"מ?) וזה ממש כיף ליצור עולם משלך, גזעים הסטוריה ורקע לסיפור שאתה כתבת

לשאוב ידע מהספרים שקראת ואז גם להשתמש באותם האלמנטים (או לשנות אותם) ובסוף ולתת לחברים שלך

לסייר בו. וכשיש במשחק אינטרקציה, זה לא כמו במשחקי מחשב, כאן החופש בלתי מוגבל ואפשר לעשות הכל + זה הרבה יותר כיף.

חבל שאין לי עם מי לשחק עכשיו (2ני חברים טסו לארה"ב וקנדה ו2 אבדו עניין. ואני נשארתי לבד :() יש אולי איזה פורום או משהו

שמחפשים שם שחקנים ?

אה וצה"ל מדרדר מרגע לרגע :-\

אם אתה כפר סבאי יש קהילה שלמה בשבילך חחח

אני אישית לא שם (מחמת חוסר זמן) אבל אני מכיר כמה אנשים משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי, אבל צה"ל עד כה הינו משחק ה-RDD הכי גדול ומוכר בישראל בו ילדים אחרי תיכון מתחפשים לחיילים, לוקחים אמיתי עם כדורים אמיתיים ואחריות גדולה שלא כולם תופסים.

ביננו, לא כולם שחקנים כאלו טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האל"ם שלכם כנראה איש נורא משועמם כי על זה היה מספיק גם רב-סרן. אותי שפטו על איחור פעם ראשונה בבסיס וזאת היתה עבירה ראשונה אז החליטו ישר ללמד אותי "לקח" ולדפוק לי שבועיים ריתוק ואף אחד לא עניין אותו שלקחתי את האוטובוסי ה-1 מהבית ושזאת היתה הפעם ה-1 שלי בבסיס הזה ובקושי ידעתי גם ככה איך להגיע, זה לא כמו לקחת מפה ולמצוא מקום כזה וכזה, בסיסים לא מצויינים על מפות בכלל והבסיס היה בטירת הכרמל בעוד שאני גרה בפתח-תיקוה. לעומת זאת, היו חיילים וחיילות ותיקים יותר שהחליקו להם הכל, במיוחד חיילים, הבנאדם שהיה שופט את כולם היה מאניאק כזה שדפק בנות אם הן לא מצצו לו, וחוץ מהפקידה שלו אף אחת לא נענתה אז... בעקרון הוא היה דופק את כולן בעונשים אלא אם היה להן משהו עליו. אבל זה כבר עניין אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...