הצבא נגד משחקי הD&D - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצבא נגד משחקי הD&D

ETB

Recommended Posts

"מכשפים, לוחמים וגמדים - היזהרו! צה"ל מאוד לא אוהב את משחק התפקידים RD&D שבמהלכו מתחפשים אלפי צעירים לדמויות מעולם הפנטזיה בעולם דימיוני. ולא רק שלא אוהב, אלא שמערך ביטחון שדה אף משתדל לקבוע להם סיווג ביטחוני נמוך. ההסבר: "הם מנותקים מהמציאות ומושפעים מגורם חיצוני". את אוהבי המשחק זה מרתיח: "מי החליט לסווג אותנו כמוזרים?" שר הטבעות נגד שר הביטחון "..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3051761,00.html

הצבא הזה נהיה יותר ויותר דרקוני ( :screwy:), מאיפה הוא מביא את השטויות האלו, שנערים שמשחקים בD&D בעלי אופי חלש.

אני פשוט המום מהבורות והטיפשות הצבאית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש בזה מידה מסוימת של אמת כי אין ספק שמי שמתחפש לגמד והולך מכות בכאילו עם חרבות מפלסטיק מנותק מהמציאות. אבל לא ברור לי למה זה אמור להוריד פרופיל או סיווג בטחוני. זה לא שהם יחשבו ששאר החיילים משחקים איתם ויתחילו לירות בכולם או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הבכירים בצה"ל הם אלו שמנותקים מהמציאות כי מי שמשחק ב-RD&D מבין שזה משחק ואותם גופים כנראה לא...

זאת הבורות והאטימות של צה"ל שלא מבינה משחק אינטיליגנטי שנותן מעוף לדמיון ויצירתיות מחשבה. זה כמו לטפוח על הראש של הילד שבועט בכדור כל היום ולתת עונש ל"חנון" שמשחק שח. צה"ל פשוט מפסיד לעצמו אנשים איכותיים, יצירתיים ומבריקים ונכנע לתרבות המאצ'ו הישראלית שכאילו אומרת שחייל צרייך להיות בריון מגודל, ולא ציפלון עם (וחרב פלאסטיק). בתור קטן אנחנו חייבים לתת לעצמינו ייתרון כלשהו, דווקא בבשר הרך, והם בדיוק אלו שיתנו לנו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שחקני הDnD שפגשתי הם אכן אנשים עם אינטליגנציה גבוהה אך הם באמת מנותקים מהמציאות ובאים משולי החברה

לא הייתי ממנה לקצין מישהו עם קישורים חברתיים נחותים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המקרים אני לא מסכים עם צה"ל, אבל במקרה הזה אני חייב להודות שהם צודקים.

הם אולי קהילה של אנשים דיי חכמים, אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שהם מוזרים...

ומי אמר שאתה לא מוזר?

אז הם מוזרים אז מה...עושים משהו בזמן הפנוי חוץ מלשבת ולגרבץ כמו רוב המפגרים בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בדיוק

בגלל זה לא אמרו שלא יגייסו אותם בכלל אלא רק לא ייתנו להם להיות קצינים שזה בהחלט מוצדק לפי דעתי

אי אפשר לתת לפריקים לנהל את הצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מוזרים ואחרים לא בגלל שהם עושים משהו ש99.9% מהאנשים נמנעים מלעשות

עריכה: ולאספקט הפסיכולוגי:

הם מתעסקים בפנטזיה ובדמיון כדי לברוח מהמציאות במקום להתמודד איתה , להתגבר ולהשתפר.

היית נותן למישהו כזה להסתער על מסתור של מחבלים מבוצרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הבכירים בצה"ל הם אלו שמנותקים מהמציאות כי מי שמשחק ב-RD&D מבין שזה משחק ואותם גופים כנראה לא...

זאת הבורות והאטימות של צה"ל שלא מבינה משחק אינטיליגנטי שנותן מעוף לדמיון ויצירתיות מחשבה. זה כמו לטפוח על הראש של הילד שבועט בכדור כל היום ולתת עונש ל"חנון" שמשחק שח. צה"ל פשוט מפסיד לעצמו אנשים איכותיים, יצירתיים ומבריקים ונכנע לתרבות המאצ'ו הישראלית שכאילו אומרת שחייל צרייך להיות בריון מגודל, ולא ציפלון עם (וחרב פלאסטיק). בתור צבא קטן אנחנו חייבים לתת לעצמינו ייתרון כלשהו, דווקא בבשר הרך, והם בדיוק אלו שיתנו לנו את זה.

אני מסכים ב100% עם כל מילה שלך למרות שלי אין ואני לא ציפלון אני בהחלט נהנה ממשחק שח וממשחקים RD&D.

זה דיי הגיוני שלצהל תהיה גישה כזו מכיוון שלפי צהל חייל טוב זה חייל שמציית לפקודות ולא חושב לפני כלמור IF I SAY JUMP YOU SAY HOW HIGH.

ל BURTON- שתדע אני הייתי בצבא בתפקיד עם סיווג מאוד גבוה ולא יצאתי לקצונה רק בגלל שלא רציתי להיות קצין ולעשות קבע

אבל חבר טוב שלי ששירת איתי ומשחק הרבה יותר ממני ב RD&D עכשיו קצין רב סרן וקצין ממש טוב.

ככה שכל רעיון הזה שמי שמשחק RD&D הוא פריק ומוזר בהחלט לא נכון יש מספיק מוזרים שלא משחקים שח ו RD&D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא ממש הבנתי איך הם מתכוונים לגלות את זה..

מהיום בצו ראשון חלק מהשאלון יהיה מה הכוחות של הגמדים, או שהם ישלחו סוכנים סמויים למפגשי D&D ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...