רוצה רוצה גוסטי'ק איכותי וטוב .. צריך שמות או המלצה כי אני פשוט לא מבין בזה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה רוצה גוסטי'ק איכותי וטוב .. צריך שמות או המלצה כי אני פשוט לא מבין בזה

yosizach

Recommended Posts

אני רוצה לקנות גוס'טיק איכותי למחשב כמו של ה ps2 פשוט אפשר לשחק איתו הכל

שאני ואחי נוכל לשחק פיפא nba ביחד

אני לא רוצה משהו דפוק אם אני קונה אני קונה לתמיד אז אני מעוניין להשקיע בזה .. ? על מה אתם ממליצים ... תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שלושה מומלצים של Logitech

Logitech® Dual Action Gamepad

Logitech® Rumblepad 2 Vibration Feedback

Logitech® Cordless Rumblepad 2 Vibration Feedback הכי מומלץ אבל המחיר ממש מטורף יחסית לחו"ל ששם אתה יכול להשיג אותו ב 28$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה רוצה ההבדל היחיד בינהם הוא שאחד הוא Cordless שזה אומר והשני לא ... אם אתה לא צריך אז לך על הרגיל אבל אם אתה רוצה אז גם סבבה ולא אמורות להיות בכלל

בעיות איתו חוץ מהמחיר כמו שאמרתי שהוא 395 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תריץ חיפוש בגוגל,יש המון ביקורות על הדברים האלה.

השיקולים שלך צריכים להיות מחיר,עם או בלי רטט,נוחות,ביצועים,תאימות (מאוד חשוב) וסוג הגויסטיק (פד או מוט,הגה או כפפה).

הבעיה בארץ היא שכמעט ולא קונים אותם,כך שאם בארצות הברית הגה עולה 200 שקלים בארץ הוא עולה 400 (ברצינות עכשיו בדקתי).

וגם אם תקנה מחנויות הם יביאו לך הגה שהם רכשו מלפני חמש שנים ושפשוט יושב להם לתצוגה שם.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי תודה רבה ... הינה רשמתי לי את שני השמות ראיתי הוא נראה בדיוק כמו הבקר של ps2 הוא איכותי ? זה תאומרת יש את הזולים האלה שנראים כמו צעצוע ...

יש גוסטי'ק יותר איכותי? ממנו אולי של מיקרוספוט או שזה מספיק מתקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הפאדים של לוג'יטק לא בשיא

ממה שקראתי הם לא עמידים כל כך ונהרסים דיי מהר. בנוסף, המסגרות של הסטיקים האנלוגיים בפאדים האלה מרובעות וזו בעיה רצינית כי אי אפשר לכייל את הסטיקים.

תנסה לחפש פאדים של Thrustmaster שזו חברה שעוסקת רק בתחום הזה והמוצרים שלהם יותר מומלצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על סדרת הפרארי. הקטע של הפרארי זה כמו האייפוד של - סתם לתקוע עוד מותג. הפאדים הרגילים של ת'ראסטמאסטר קיבלו ציונים טובים בביקורות שראיתי ואפשר למצוא אותם בארץ ב150 שקל לרגיל או 230 לגרסה הרוטטת.

יש לי את הSidewinder Freestyle pro של כמה שנים ומההתחלה הD פאד שלו לא היה מדוייק ולא לדבר בכלל על השטות של להוזיז את כולו. אחרי כמה זמן גם התחיל לעשות בעיות מגעים עם הכבל וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...