הדרדסים - מי באמת הטוב? האם הדרדסים באמת אנטישמים? -עמוד 2 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדרדסים - מי באמת הטוב? האם הדרדסים באמת אנטישמים? -עמוד 2

hichkock

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל זה דרדרס אבא

באנגלית קוראים לו Papa smurf ומי שטוען שקוראים לו Grandpaצריך בדיקת שמיעה דחוף... לינק ל IMDB

שנית כל אני לא מאמין שהם נאצים או KKK וזה פשוט שיהודים אוהבים לצעוק "גזענות!!!" בכל מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרגאמל זה לא נשמע לי יהודי...  :nixweiss:

וזה שהוא מכוער זה גם לא נראה לי הופך אותו ליהודי...  :-\

ודרדסבא הוא דרדס סבא !

הוא נראה לכם כמו אבא ? יש לו זקן לבן ושיער שיבא... והוא זקן.

זה סבא.

חוץ מזה גם לאפיפיור קוראים PAPA... זה לא אומר שהוא אבא :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דרדס אבא גם בספרים של הדרדסים (ככה גיליתי את זה פעם ראשונה כשקראתי ספר שלהם בגיל 7)

ולא קוראים לאפיפיור PAPA אלא POPE אבל אתה בטח לא תיתן לדבר קטן שקוראים לו "עובדות" לשכנע אותך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היהודים שהמציאו את זה שהדרדסים גזענים. זה סדרה שנוצרה בידי ימנים פאשיסטיים באיטליה, שארית נאמני מוסוליני או משהו כזה שניסו להחדיר רעיונות גזעניים לתת מודע של ילדים אבל זה נכשל והפך לסדרה פופולרית למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דרדס אבא גם בספרים של הדרדסים (ככה גיליתי את זה פעם ראשונה כשקראתי ספר שלהם בגיל 7)

ולא קוראים לאפיפיור PAPA אלא POPE אבל אתה בטח לא תיתן לדבר קטן שקוראים לו "עובדות" לשכנע אותך....

עד כמה שאני יודע זה הכינוי שלו... POPE זה התפקיד.

בכל מקרה... יכול להיות שבמקור זה דרדסאבא, בארץ הכוונה הייתה לסבא ואני כמעט בטוח בזה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה בספרים בעברית קורראים לו דרדס אבא? וחוץ מזה יש גם באמת דרדס סבא שהוא בכלל לובש צהוב http://bluebuddies.com/help/smurf_names_and_list_of_the_smurfs.htm

ודריה: ממש לא מדויק...

הדרדסים זאת סדרת אמריקאית לחלוטין שנוצרה על פי סדרת בלגית ואין שום קשר לנאמני מוסוליני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דרדס אבא, מספיק לסלף עובדות כמו שעושים עם הבימבה-בינבה (בימבה!)

ודרך אגב היתה מין סדרת המשך לזה או דור II (נדמה לי ב-סטגדם או איך שלא קראו לתוכנית שבת בבוקר הזאת עם התינוק המרקד) ששם צירפו המון דמויות חדשות וגם היה דרדס עם בגדים בצבע זהב, זקן ארוך מאוד וקראו לו סב-דרדס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היהודים שהמציאו את זה שהדרדסים גזענים. זה סדרה שנוצרה בידי ימנים פאשיסטיים באיטליה, שארית נאמני מוסוליני או משהו כזה שניסו להחדיר רעיונות גזעניים לתת מודע של ילדים אבל זה נכשל והפך לסדרה פופולרית למדי.

אפשר לדעת מה המקור שלך?

כי כאן כתוב משהו אחר http://en.wikipedia.org/wiki/The_Smurfs.

וזה דרדס אבא ולא סבא. ההוכחה לכך היא שבמהלך הסדרה הוצגה עוד דמות והיא נקראה דרדס סבא (ואפילו הייתה דרדס סבתא!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דור המשך זה פשוט פרקים יותר חדשים צריך לזכור שזה מבוסס על שקיים הרבה יותר זמן מהתוכנית אז לא כל הדמויות נכנסו שר (וחלק מעולם לא נכנסו לתוכנית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסדרה המקורית רעיונה באיטליה, אח"כ נקנו הזכויות יוצרים ע"י האמריקנים, או שהיוצרים היגרו לארה"ב, זה סיפור שאף אחד כבר לא זוכר.

*עריכה*אם היה לי המקור שהיה לי כשהגעתי אליו, כבר הייתי שולחת. אוף, למה אני אף פעם לא זוכרת כלום?! :bash:*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מתוך ה-discussion על ערך smurf בויקיפדיה:

Along the lines of allegations of the Smurfs being Communist were also claims about hidden anti-semitic propaganda in the show. According to believers of this notion, Gargamel was "dressed" to appear Jewish and his cat, Azrael, portrayed American Government as a puppet in the hands of the Jews. Azrael's name also sounds like "Israel", which adds a connotation.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היוצר של הדרדסים הוא בלגי שהכינוי שלו זה Peyo והוא יצר את הקומיקס מאז שנות ה50

הסדרת נעשתה באמריקה לאחר שאולפן אמרקאי קנה את הזכויות

חפוש קצר בגוגל יגלה לך בדיוק את אותן תשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...