מוכרים לך עדיין פנטיום 4? רק שתדע... אתה שייך להיסטוריה ! - תוקן הלינק - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוכרים לך עדיין פנטיום 4? רק שתדע... אתה שייך להיסטוריה ! - תוקן הלינק

Red-AnGel

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: חחחחחחחחח איזה קורועיםםםםםםםם חחחחחחחחח

הנה פרסומת שבקרוב תיהיה:

"אתם עדיין קונים תנורים מהדור הישן!? התקדמו היום לתנור החדש מבית - "פנטיום 5", התנור של השכונה"  :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לכל האמהות המטומטמו שמתווכחות עם הילד שלהם על איזה מחשב לקנות,ושהוא מראה לה איי אם די היא אומרת:

"מה פתאום זה יותר טוב מאיי אם די,ועוד פנטיום 5!!!

איך אני שונא תאמהות האלה,כל הזמן דופקים אותן במחירים כי הן חושבות שהן יודעות! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו כמה השקעה בפרסומות, הכינו תמונה עם תפאורה והכל וזה נראה גם כאילו הם שלימו למישהו שיסדר את המודעה.

כל כך הרבה השקעה בשביל התרמית המגעילה הזאת.

ובעיקרון אתה לא צריך לצנזר את המודעה, כי הם פירסמו אותה בעיתון בעצמם אז זה לא איזה סוד.

בעיקרו אפילו ממולץ להראות את השם של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם מישהו יתלונן עלהם באיזה עמותה להגנת הצרכן על הטעייה מכוונת בעליל ... איזה עונש הם יקבלו ?

אני יודע שהיו הרבה מקרים כאלה כששידרו פרסומות בטלוויזיה אבל אני לא זוכר מה עשו חוץ מלהוריד את הפרסומת

הנושא הזה כל כך פרוץ שכל חנות שכונתית הופכת לחברת start-up וממציאה טכנולוגיות חדשות כל יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

עוד חבורת ערסים שגנבו מכולה מלאה בציוד פתחו חנות והפכו כול אחד למומחה בתחום

הכרטיס הכי טוב בעולם 5200 וואי כרטיס בן זונה איזה טיפש אני איך זיגז עבדו עלי מכרו לי ראדון 9800 ב1400 שקל וואי אני כזה מטומטם שכילתי להשיג

כרטיס הכי חזק בשוק 5200 ב600 שקל וואי איך איך אני כזה טיפש די כבר אני קופץ מהחלון מרוב שאני מטומטם דיייייי

וואי וגם אתם עבתדם עלי על'ק אינטל זה הכי טוב שיש זה זיוף זה לא שווה זה נשרף מהר ואיטנל הכי טוב הכי טוב למה לכולם יש אינטל ? כי זה הכי טוב שיש מי מכיר ?

LOL ROFL MOOOOOO LOLOLOLOLOL

אני מת מרוב טמטום של ערסים דייייי שמישהו יגרום לי להפסיק לצחוק אני גמור#$$%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...