ת'רד הפאדיחות! נראה אותכם נפתחים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הפאדיחות! נראה אותכם נפתחים

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במהלך קורס חובשים בצבא נשלחתי להשתלמות של שבוע בבית חולים השרון בפתח-תקווה.

בין היתר נכנסתי לראות לידה בניתוח קיסרי. (למי שלא יודע חותכים את הבטן והרחב ומוציאים את התינוק משם).

אני עומד בסבבה ומסתכל איך חותכים הכל, האמא בהרדמה מקומית ומחוברת למלא מוניטורים של לחץ דם דופק וכו'. הרופא מתעסק בפנים ושולף ראש של תינוק סגול לגמרי... ואני כמו אהבל צועק לרופא: "דוקטור הוא אמור להיות כזה סגול? אתה בטוח שהוא נושם?"

לפני שבעטו אותי מהחדר ניתוח עוד הספקתי לראות את כל המוניטורים של האמא משתוללים כלפי מעלה ולשמוע אותה צועקת בהיסטריה: "דוקטור התינוק בסדר? הוא בסדר?"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: הרגת אותי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין היתר נכנסתי לראות לידה בניתוח קיסרי. (למי שלא יודע חותכים את הבטן והרחב ומוציאים את התינוק משם).

אני עומד בסבבה ומסתכל איך חותכים הכל, האמא בהרדמה מקומית ומחוברת למלא מוניטורים של לחץ דם דופק וכו'. הרופא מתעסק בפנים ושולף ראש של תינוק סגול לגמרי... ואני כמו אהבל צועק לרופא: "דוקטור הוא אמור להיות כזה סגול? אתה בטוח שהוא נושם?"

לפני שבעטו אותי מהחדר ניתוח עוד הספקתי לראות את כל המוניטורים של האמא משתוללים כלפי מעלה ולשמוע אותה צועקת בהיסטריה: "דוקטור התינוק בסדר? הוא בסדר?"

חחחחחחחחחחחחח וואי זה כזה ענק...כול הכבוד!! יופי של טאקט

אגב מה קרה להודעה שלי? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטקס יום השואה שנה שעברה קראתי איזה טקסט, מול כל השכבה, הכיתה שלי הייתה שורה ראשונה ולא הפסיקו להצחיק אותי באמצע הטקסט שלי כשהמצגת מאחורי צחקתי את הצחוק של החיים שלי לפני 300 איש + כל המורים של השיכבה+ על במה+ אני הייתי הקריין הראשי בטקס, ונחשו מה? נתנו לי עוד תפקיד רשי בטקס יום השואה למחר!!!! (המטומתמים ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אתה הייתה?! :lol:

פדיחות לא היו לי ממש לפני שבועיים היה יום הולדת לחבר הלכנו לים על האש וודקה סיגריות

בשר מחכים לבנות שעה לא באות שעתיים לא באות מתקשריים אליהם והם ואומרת שהם מרותקות

כולם מרותקות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטקס יום השואה שנה שעברה קראתי איזה טקסט, מול כל השכבה, הכיתה שלי הייתה שורה ראשונה ולא הפסיקו להצחיק אותי באמצע הטקסט שלי כשהמצגת מאחורי צחקתי את הצחוק של החיים שלי לפני 300 איש + כל המורים של השיכבה+ על במה+ אני הייתי הקריין הראשי בטקס, ונחשו מה? נתנו לי עוד תפקיד רשי בטקס יום השואה למחר!!!! (המטומתמים ;) )

:lol:

טוב!

אבל באמת תנסה לא לצחוק מחר כי זה ממש לא מצחיק. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא מצחיק ואני מקווה שדבר כזה לא יחזור על עצמו לעולם, אבל לא יכולתי להתאפק, זו הייתה כל הכיתה שלי בשורה ראשונה שעושה לי צחוקים, בסוף כל השיכבה צחקה צחוק גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית לא קרה לי

הייתי ככה בכיתה ו היינו בטקס כלשהו לא זוכר היה צפירה בטקס היה כל הבית ספר ככה 300 איש כולם בצפירה עומדים ומסתכלים עם הראש למטה טוב מסתכלים פתאום שמים לב מין שלולית על הריצפה צהובה פתאום רואים שילד אחד שם השתין באמצע הצפירה על כמה ילדים ועל הריצפה שיא הפאדיחות... ;D צחקתי כמו משוגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אבל זה דיי דפוק,

היה לנו איזה טקס פעם באולם ספורט

אז ישבתי לי וצפיתי בטקס ופתאום אני מחזיק את האף ויוצא לי וואחד אפצ'י שבכל האולם שמעו

ובגלל זה הפסיקו את הטקס לשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש אחד.

פעם אחת ישבתי בכיתה, פיהקתי, ופתאום יצא לי גרפס עצבני במיוחד. :asthanos:

השיעור נעצר, המורה הסתכלה על השולחן שאני יושב לידו (לא עלי!) וכל הכיתה התפקעה מצחוק.

פתאום מה מתברר, שכולם חושבים שזו שירה, הילדה שיושבת לידי...

היא לא הבינה מאיפה זה בא לה! ואיזה צחוקים היו!

אבל בסוף, לצערי הרב, נתפסתי... ;D

אבל סך הכל היו אחלה צחוקים (גם אחרי השיעור ואחרי הלימודים...). ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כרגע אני לא זוכר שום פדיחה אישית שלי אבל יש לי כמה פאדיחות של אנשים אחרים שהיתי נוכח במקום ומעורב

שווה מאוד לקרוא !!! :lol:

פאדיחה א : :lol:

הזמן : כיתה ד בערך

המקום :טיול קיטנה

הארוע :טיול לילה

היתי פעם בטיול קיטנה כזה ויצאנו באמצע הלילה לטיול לילי באמצע השביל המדריך אומר לנו להתישב על הריצפה בצורת מעגל וכולם יושבים הוא מתחיל לדבר בלה בלה בלה ואז הוא אומר לכולם לסגור את העיניים ולהקשיב לקול של הטבע אז כולם יושבים סוגרים את העיניים ולא שומעים כלום עד שפתאום אחד הילידים הביא כזה פליצות בצרורות בווליום שהיה אפשר לשמוע את זה קילומטר משם :lol:

פאדיחה ב : :lol:

הזמן : כיתה ו'

המקום :בית הספר

הארוע :חזרות להצגת סיום

במהלך אחד החזרות הבמאית של ההצגה שנשכרה לביים אותו לקחה מספר בנות כדי להדריך אותן על חלק מסוים בהצגה בנתיים כל הבנים הסתובבו באולם ...אני מהלך לי ובא לשמוע כצת מה היא אומרת עכשיו שתבינו כצת את "התמונה" הבמאית עמדה והסבירה לבנות שישבו

על הריצפה כל מיני תנועות ואני באתי ועמדתי מול הבמאית מאחורי הבנות , טוב אז אני עומד לי ובואה בבמאית ופתאום היא מתקופפת לבצע

איזשהיא תנועה ריקוד וחושי החדים ישר מאתרים זווית ישירה למחשוף שלא שלא השאיר שום דבר לדמיון , אז אני קורא לעוד חבר שלי

שיחזה בדבר וכשהבמאית חוזרת על התנועה ,שוב היה ניתן להשקיף על הנוף ותוך כמה דקות היה אפשר לראות את כל הבנים בכיתה עומדים לידי ומבקשים שהיא תחזור שוב ושוב על אותה תנועת ריקוד חחחחח אחרי זה אחת המורות הסבירה לבמאית למה כל הבנים התענינו

בתנועות הריקוד חחח

פאדיחה ג : :lol:

הזמן כיתה י'

המקום ביתה בשעור כלכלה

הארוע אני וחבר גרוזיני יושבים ועושים מרטון ירידות אחד על השני :itschy: (אני יורד עליו שהוא מרובע והוא יורד עלי שאני איטלקי :hat: )

המורה שמה לב כמובן לאחר זמן קצר שאנחנו יותר מידי תוססים אז היא הפרידה אותנו ודרשה מימני לשבת בשולחן הראשון

אז הלכתי לשבת שם לקחתי דף צירתי עליו פרצוף מרובע כזה והררמתי את הדף בזווית שהגרוזיני יראה

שוב המורה שמה לב לזה ודרשה מימני שאני יביא לה את הדף אז אמרתי לה לא ושזה סתם והיא לא תבין מה שגרם לה עוד יותר להתעקש

אז היא חוטפת לי את הדף מסתכלת עליו ואז אומרתת לי בקול רם תגיד לי מה אתה חושב אני לא מבינה את כל הבדיחות האלה יש לי ילדים קטנים בבית ואז היא מתחילה לפלות צרור בדיחות על גרוזינים כמו לאיזה פינה לבעוט ועוד ועוד

באותו רגע אני ROFL פשוטו כמשמעו :lol: , כל הכיתה אחרי צחוקת והגרוזיני היה בהלם (מיותר לציין שהוא היה סופר עצבני עלי ;D אבל

כשאתה יורד על מישהו זה דבר אחד כשהמורה יורדת על מישהו יש לזה אפקט הרבה יותר גדול מין הסתם

(שורה תחתונה אחלה בנאדם וחבר טוב שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...