ת'רד הפאדיחות! נראה אותכם נפתחים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הפאדיחות! נראה אותכם נפתחים

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מממ... צודק, במדריך למנגל (עשיתי חיפושון עכשיו).

זה הגיל... (15 ויום *משתעל* אהמ אהמ). ;D

טוב, I OWE U ALL ONE

עריכה: הנה כמה:

בכיתה ה', אז היה טקס של יום התלמיד, ועשו משהו מבויים ששאלו "מי רוצה להיות מורה היום" או משהו כזה, ותלמידים מו' שנבחרו מראש אמרו "אני! אני!" ואז גם אני הרמתי יד גבוה ו... ;D

וגם בכיתה ד' או ה', באיזה טקס אני וחבר שלי עשינו חיקויים של חרצופים וחשבנו שהטקס ממשיך, ופתאום אנחנו מפסיקים, שומעים שקט, ורואים שכולם מסתכלים עלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הכי פאדיחה שהיה לי אבל זה בין ה10 המפדחות ביותר

ישבנו כמה חברים בפארק והתחלנו לדבר על איזה אחת שפעם נראתה ממש טוב ועכשיו בכלל לא

ואני ועוד אחד רק צוחקים עליה

פתאום בא חבר אחר מתיישב איתנו

ואנחנו ממשיכים לצחוק עליה ואנחנו לא שמים לב שכל האחרים רק צוחקים ולא אומרים כלום

ואני מדבר על זה שהיא שעירה וזה

אחרי זה כל אחד הולך הביתה

יום אחרי זה גיליתי שהוא יצא איתה ואז בא לשבת איתנו.

חחח קרה לי פעם, רק מהצד השני של המתרס (אני הייתי הבחורה...)

ווינגי זו בחורה ?!?!!? WELL WELL ;)

לא ;D

רגע........סיבכת אותי קצת

והשם שלך זה לא מעיין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הגיל... (15 ויום *משתעל* אהמ אהמ). ;D

אתה מנסה לרמוז משהו? ;D

[glow=red, 2, 300]מזל טוב![/glow]

:clown: :birthday::biggringift::funn::funn::beerchug: :dance: :coolman: :elkgrin: :biggrimjackbox:

וואווו! איזה הפתעה! תודה רבה, אני רוצה להודות לאבי, אמי ופורומי החומרה בארץ שהביאוני עד הלום

ואני גם מעיין וגם בן, אה אה, תנבא את זה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פאדיחה חבל"ז :

אז ככה בזמן שיעור אלגברה -2 ( באוניברסיטה) , הבטן פעלה שעות נוספות , כל הכיתה בשקט מאזינה לשיעור , אני במכנסיים לוחצות על הבטן , תיקון בכיסא ואופ , פלאק , יצא לי(גאזים ) . היה בום קטן בשיעור , ניסיתי להשתעל כדי להפחית מהמאורע אבל זה לא עזר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הייתה פאדיחה שאני די בטוח שלא הייתה לרובכם .

הייתי בשיעור ספרות לאחר , כל הכיתה חצי רדומה ( שלא נדבר על מסריחה :lol: ) , המורה שאלה אחד מהילדים מהכיתה שאלה בגלל שהוא לא הקשיב והוא קצת גימגם אז צחקתי בשקט . פתאום היא שאלה אותי את השאלה ואני הייתי לחוץ והתחלתי לענות על שאלתה פתאום יצא לי קול כמו של חתול כשדורכים לו על הזנב , וכל הכיתה נקרעה מצחוק ואני הייתי כולי אדום :tomato:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פאדיחה חבל"ז :

אז ככה בזמן שיעור אלגברה -2 ( באוניברסיטה) , הבטן פעלה שעות נוספות , כל הכיתה בשקט מאזינה לשיעור , אני במכנסיים לוחצות על הבטן , תיקון בכיסא ואופ , פלאק , יצא לי(גאזים ) . היה בום קטן בשיעור , ניסיתי להשתעל כדי להפחית מהמאורע אבל זה לא עזר .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

עד כה אתה הזוכה שלי אהבתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

טוב אז תתעלמו מהתאריך של התראד פשוט לא רציתי לפתוח תראד חדש בנושא.

היום היה ערב ספרות חובה לכל שכבת י' וי"א. עשו כל מיני קטעים בלובי בית ספר (זה כזה אמפי קטן אבל עם מספיק מקום) ועשו גם את המחזה אנטיגונה. באמצע המחזה תקעו פתאום קטע טפשי לגמרי ולא קשור לכלום אז אני הלכתי אל חבר שלי שהוא ועוד אחד מתברר הזמינו פיצה בדיוק מחוץ לבית ספר. אני הולך, ואז סוחב ביד אחד מגש פיצה וביד השנייה בקבוק קולה גדול. אחרי כל הערב אני הולך ופתאום כל אדם שני שאני רואה צועק אלי "יה מנייאק אכלת פיצה אה" או כל מיני דברים שמתוכם אפשר להסיק רק מסקנה אחת - עלו עלינו! מתברר שכשעברנו מאחורי החלונות והדלת מזכוכית בלובי ראו אותנו כל הקהל עם הקולה והפיצות. לי זה חתיכת פאדיחה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי דווקא הפדיחה לא כ"כ קשורה לביצפר כמו אצל 99% מכם.

לפני כמה חודשים תמימים, אני והחברה שלי לשעבר מתעסקים בעינייניו..

מתכוננים "למשחק דוקים מרתק"...

everything is cool and getting HOT AND HEAVY...

בשיא הכיף...בשיא החרמנות...אחי הגדול נכנס לחדר,מביט, קולט מה קורה, ויוצא כאילו כלום לא קרה....

השניה שהוא היה שם הספיק לי להרוס את המצב רוח לכל החיים,

שלא נדבר על חברתי דאז, שלא חזרה אלי לבית כמה שבועות.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקיז (תירונים)

האחד מהלא כול כך מפדחים שלי:

לפני איזה חודש אני וידידה שלי התכוונו להתכונן לספרות, בסדר היא באה אלי ומתחילים לילמוד, בסוף יצא שלא למדונו וסתם שכבנו והתחרמנו (לא היזדיינו לכול החרמנים פה) קיצר עמד לי אז בטרוף עלייה אבל אני חשבתי שהיא לא שמה לב.

קיצר היום אחרי שכול החופש לא דיברנו אז אנחנו בהפסקה מתחילים לדבר, דיברנו על כול מיני דברים ואז היא מזכירה איך עמד לי עליה אז... דקה דומיה ואז אמרתי חפיף...והמשכנו במסעינו.

;D

יש לי עוד פי אלף יותר אבל זה קצת יותר מידי דברים בשביל לספר לכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פדיחה נוספת...

כזכור סיפרתי לכם בשנה שעברה בתרד הפדיחות הקודם על כך שהכלב של המורה שלי למחשבים לשעבר

נדרס (ע"י בעלה)...

עכשיו,אנחנו תלמידי הכיתה המחוננת(כן בטח!! :lol:) של טכ"ם יושבים ושומעים את המורה שלנו חנוטקה בדמעות מודיעה

שהיא מצטערת על הפסקת השיעור ומסבירה את הסיבה..

טוב מגיעה ההפסקה,וזהו הזמן הכי טוב לצחוק עליה ועל הכלב (שלא מת!)..

אני עומד מספר בכייף על כל מה שקרה ונקרע על זה מצחוק עם חברים כשאני קולט מישהו עומד מאחורי ונועץ בי מבט.

אני מסתובב בכייף ורואה את המורה שלי למחשבים חנוקה מדמעות ועומדת לחנוק אותי :)

הסוף.

בסוף השנה פרשתי ממחשבים (לא לפני שכמעט גרמנו לה להתפטר)(היא פוטרה בסוף אחרי מזימה של כיתה מתחתינו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פדיחה נוספת...

כזכור סיפרתי לכם בשנה שעברה בתרד הפדיחות הקודם על כך שהכלב של המורה שלי למחשבים לשעבר

נדרס (ע"י בעלה)...

עכשיו,אנחנו תלמידי הכיתה המחוננת(כן בטח!! :lol:) של טכ"ם יושבים ושומעים את המורה שלנו חנוטקה בדמעות מודיעה

שהיא מצטערת על הפסקת השיעור ומסבירה את הסיבה..

טוב מגיעה ההפסקה,וזהו הזמן הכי טוב לצחוק עליה ועל הכלב (שלא מת!)..

אני עומד מספר בכייף על כל מה שקרה ונקרע על זה מצחוק עם חברים כשאני קולט מישהו עומד מאחורי ונועץ בי מבט.

אני מסתובב בכייף ורואה את המורה שלי למחשבים חנוקה מדמעות ועומדת לחנוק אותי :)

הסוף.

בסוף השנה פרשתי ממחשבים (לא לפני שכמעט גרמנו לה להתפטר)(היא פוטרה בסוף אחרי מזימה של כיתה מתחתינו).

:ylsuper: יש כבוד למחזור מ"ג!

משהו כמו 12 מחזורים כבר מנסים להפטר ממנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...