צריך את עזרתכם {מעבדים} - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את עזרתכם {מעבדים}

sxs

Recommended Posts

לא!!!

לפי מה שהבנתי זה שרת

איזה סוג שרת זה ? האם ניתוב האם שרת קבצים מה זה תפרט קצת.

בקשר למעבד כך את הP4 1.6a מקסימום אם יגידו לך שאין אז תבקש את ה1.8a הוא גם יספק אותך.

בקשר ללוח אם למה שלא תיקח את הEpox 4G4A+ גם יש לך כרטיס מסך ברמה של 2 Mx/400 שאתה לא צריך יותר מזה לפי דעתי.וגם בא עם בקר Raid שיעזור לך בגיבויים וגם יעזור למהירות.

זיכרון של איזו חברה ואם זה באמת שרת למה שלא תיקח אחד עם תמיכה ב

ECC

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC??? לשרת??? השתגעת או מה?

שרת צריך את מקסימום היציבות שאתה יכול להשיג, כידוע, OC לא תורם כל כך ליציבות, ותוספת המהירות המזערית שתקבל לא תשפיע כל כך.

אני ממליץ לך להשקיע פחות במעבד, והרבה יותר בזכרון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא!!!

לפי מה שהבנתי זה שרת

איזה סוג שרת זה ? האם ניתוב האם שרת קבצים מה זה תפרט קצת.

בקשר למעבד כך את הP4 1.6a מקסימום אם יגידו לך שאין אז תבקש את ה1.8a הוא גם יספק אותך.

בקשר ללוח אם למה שלא תיקח את הEpox 4G4A+ גם יש לך כרטיס מסך ברמה של 2 Mx/400 שאתה לא צריך יותר מזה לפי דעתי.וגם בא עם בקר Raid שיעזור לך בגיבויים וגם יעזור למהירות.

זיכרון של איזו חברה ואם זה באמת שרת למה שלא תיקח אחד עם תמיכה ב

ECC

?

אוקי, אני אומר את זה בשיא הרצינות, אל תיעלב. אבל אם אתה לא יודע, ורק "מנחש" נקרא את זה, למה אתה מטעה? אני בטוח שזה לא בכוונה, אבל שרת אמור להיות מעבד חלש וטון . נגיד, לדוגמא, נקח שרת של חבר שלי, פנטיום 2 350, 1G, עובד כמו סוס, הרבה יותר טוב מהP3 800, 128 מגה שגנבו לי. שרת לא ממש צריך כרטיס מסך טוב, הוא צריך הכי פשוט שיכול למצוא. קאפיש?

דעתי:

על איזה שרת אנחנו מדברים? לינוקס? אם כן אז הדרישות ממש יכולות לרדת לרצפה, אם זה MS אז זה סיפור אחר, ולא משתלם בד"כ.

זה שרת עם כמה רגלים? על איפה אנחנו מדבירם?

אגב, אתה באמת עם כזה תקציב יכול לחשוב לכיוון סקאזי, ולזנוח את הראיד, תוכל לגבות עם צורב, אתה לא ממש תעשה כמה ג'יגות ביום לדעתי. (לא עם כזאת מערכת...)

צריך לוח יציב, אבל לא איזה לוח יוקרתי במיוחד, אני כנראה הולך על ביוסטר הפשוטים והזולים (והלא מדהימים..) אבל גם לMSI יש לוחות מושלמים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרוט אם אתה לא יודע אל תזבל בסדר

O/c

הוא אמר בעצמו שהוא רוצה אולי לא כדאי אבל זה יספיק

אני יודע שזה מחשב די חזק אבל חשבתי שהוא רוצה להריץ את השרת על חלונות ובגלל זה זה סיפור אחר אם זה על לינוקס זה סיפור אחר

צריכים רק מהיר שתומך ב

ECC

משהו כמו

1 Gb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. קוראים אותי אמיר.

תאמין לי שבשביל תוספת הביצועים המאוד מזערית שאולי לא תורגש בכלל בשרת (זה ידוע שללינוקס לא מזיז כמעט OC) לא שווה לך לאבד הרבה יציבות ואחריות.

באמת? בשביל שרת ביתי? ECC? ממש לא נחוץ, סתם בזבוז. גם יסתדר יופי עם C3, עם ועם כמעט כל מעבד סביר (P500+)

ואגב, לא עושים OC לכל דבר שזז, ובטח לא לשרת. (חוץ מזה, אם הייתי מזבל לא הייתי מנהל מכונה של 400K$...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני יעשו לו מעט o/c...

ה לא טובים לי בכלל בגלל החום ואפשרויות o/c מצומצמות.

חום אני מבין אבל אפשרויות OC מצומצמות??? על איזה כוכב אתה חי בנאדם?

ה-P4 הוא האימפוטנט פה לא הAMD... בעיות חום אפשר לפתור... את המכפלה של ה-P4 אי אפשר...

ובשניהם אתה יכול לשנות את הבאס...

אני מציע לך ללכת על ... אתה יכול לעשות עליו... קנה לך איזה HSF טוב (TT Volcano 7+ זול יחסית לביצועים) ופתרת את כל הבעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו שוק:

היציבות שמודדים ללוח לא קשורה בגרוש לתפקודו כשרת... לוח לא סתם יאבד יציבות (BSOD, כל הזכויות שמורות לבילי בוי) זה משהו בתכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ולIBROW- מספיק עם המלצות על לוחות שלא קראת עליהם ביקורות אחת אפילו- האפוקס עדיף על פני האסוס. "

נכון..... לOC.

זה שרת.......... לשרת בכלל לא צריך לעשות OC. ודווקא קראתי ביקורות על האסוס.

לא, לא רק לOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הלוח של אפוקס מצויין לOC אבל לא שמעתי בדיוק דברים על אמינות של אפוקס. אנשים שהלוח מת אחרי שנתיים וזה אז אם אני הייתי קונה מערכת חדשה הייתי קונה משהו יותר עמיד.

בולשיט בולשיט בולשיט...אבל לא ציפיתי למשהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...