צריך את עזרתכם {מעבדים} - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את עזרתכם {מעבדים}

sxs

Recommended Posts

אני קונה שרת, התקציב הוא 2000~ שקל.

אני צריך מעבד(P4), לוח אם, זיכרון 256MB , הרד דיסק 7200 10GB ומארז הכי פשוט ללא ספק.

אני מאוד מבולבל מכל סוגי ה P4 שיש. כל מה שאני רוצה זה 400Mhz Bus ו 512K cach.

ואני גם מאוד מבולבל מכל ה chipsets שיש ל-. יש 3536 סוגים של 845, איזה אני צריך?

עצות בבקשה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על ה P4 1.6

רציתי לדעת האם זה: Intel P4 - 1.6GHz ( 478 PIN ) - ( 512K cache ) -NEW - 0.13

זה ה 4 1.6A הטוב הזה?

כן זה ה p4 מסדרת הנורתווד ה"טובה" , אבל יש לי שאלה האם אתה מתכנן o/c כי אם לא למה לא תלך על מערכת מבוססת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה עדיף לטעמי, במיוחד כי אתה מתכנן להמהיר אותו קצת..אז בוא נגיד שתעלה את הFSB ל133, תשים ראטיו של 3:4..

והזיכרוץ רץ ב354 ללא בעיות ;D

לוח- ממליץ על האפוקס 4G4A+\אביט BD7..

אפשר גם ללכת על RDR- לוח TH7-II וזיכרונות 40NS 128\8 או 256\/16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ..... כן אבל הוא יקר ב200 ש"ח וראיתי שאתה קצר במזומנים (רצית לקנות הכל ב2000 ש"ח, והמחיר הוא כבר 2500 אז לא רציתי להגיע ל2700) אז החלטתי על הלוח של SIS. והאינטל לא בדיוק יותר טוב, אולי כי זה אינטל אז אפשר להרגיש יותר אמין. אם יש לך עוד 200 ש"ח קח את הלוח של אינטל, P4B533.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת? חלש מידי? דיורון חלש מידי? C3 לא מספיק טוב? זה שטויות. הפנטיום לא עולה על הסלרון בביצועים שקשורים לתוכנות שרת (דיי דומה לאפליקציות משרדיות..) והם ממש טובים לזה. שתבינו, שרת צריך פחות כוח ממחשב רגיל, הרבה פחות כוח, מניסיון. (את זה אמר אדם שמנהל שרת עם 12 מעבדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהזיכרון ירוץ ב 354?

אם ה BUS ההתחלתי הוא 100, ואני לוקח זיכרון 266Mhz אז 133 BUS יפעיל אותו במהירות הרגילה שלו...

לא?

אמרתי, אם תעלה ל133 ותתשים ראטיו של 3:4, זה יוצא...177, משמע 354.

ולIBROW- מספיק עם המלצות על לוחות שלא קראת עליהם ביקורות אחת אפילו- האפוקס עדיף על פני האסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...