מה עדיף מעבד חזק או חלש מומהר? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף מעבד חזק או חלש מומהר?

hagay21

Recommended Posts

נכון ל3.6 יהיה קשה להגיע, אבל עדיין בהשקעה קטנה יחסית על זכרונות הוא יוכל להגיע ל3.2 די בקלות עם קירור סטוק, יקבל בוסט נחמד לביצועים, וזה יהיה הרבה פחות מלשדרג ל478 חדש אם יוכל להשיג אחד, או לשדרג את כל המערכת ל775 או בכלל לקחת A64, מה שאומר ששדרוג של זכרונות וOC ידחה קניה של מחשב חדש.

חגי אני חושב שאתה מפספס את הנקודה: א*י*ן לוחות שרשמית תומכים בזכרונות מעבר לMHZ400.

אחד צווארי הבקבוק העיקריים בOC הוא הזכרונות. כשאתה עושה , אתה מעלה את הבאס, משמע מעלה את מהירות הזכרונות. אם הזכרונות נועדו למהירות באס גבוהה יהיה לך יותר קל לעשות את זה.

הלוח לא חסום ל400, הוא מוגדר לעבוד ב-400 בברירת מחדל. הלוח שציינת, יעבוד בבאס גבוה מהדיפולט בלי שום בעיה.

תקנה את הויטסטה של איי דאטה שהמליצו לך ותהיה מאושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויסטה יעלה לי לג'יגה 1430 ש"ח http://www..co.il/Product.asp?productid=1370&catcode=31 הכי זול שמצאתי ובואו תסבירו לי למה לא עדיף להשקיע ב 3200 איכותי עם תזמונים נמוכים......אני לא מבין מה ההבדל . המטרה שלי היא לשמור על קלוק סינכרוני 1:1

במחירים האלה אפשר לקנות את הזכרונות האלה

Mushkin 1GB Dual Pack (2x512MB) PC3200 222 Special

PQI 1024MB 400MHz PC3200 Mirrored Black Copper

Corsair TWINX 1024 PC3200C2 2*512MB 400

נ.ב יש לי זלמן 7700c שאמור להחזיק טמפ סבירות בקלוק בינוני ויש גם איוורור מארז מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1280 בKSP.

הOC יהיה מהיר יותר ממעבד חדש, כמו שקופרה אמר, בנוסף, אם עוד שנה תחליט לשדרג את המעבד הלוח וכרטיס המסך לA64 מבוסס PCIE, תוכל לקחת את הזכרונות האיכותיים יותר למערכת החדשה ולנצל את הכוח שלהם שם.

האמת שבאותה חנות מעבד 3.2 יעלה לך בדיוק אותו דבר, אבל שוב, זה שיקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...