מה עדיף מעבד חזק או חלש מומהר? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף מעבד חזק או חלש מומהר?

hagay21

Recommended Posts

מה עדיף לקנות מעבד 3.6 או לקנות ב 1800 ולהמהיר את המעבד ה 2.6 ל 3.6 וככה גם לסחוט את הזכרונות?

נ.ב קחו בחשבון שכרגע יש לי שני זוגות של מחברות שונות ככה שoc נארמלי לא אפשרי

אז אם אנ קונה מעבד אני לא אוכל להמהיר אותו בצורה רצינית אלא רק ביחס של 5:4 וגם אז הם לא יציבים כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם 2 המעבדים הם מאותה סידרה - fsb 800mhz אז המערכת עם ה 2.6 המומהר תציג ביצועים טובים הרבה יותר.

הסיבה פשוטה, כדי להמהיר את ה 2.6 ל 3.6 צריך להרים את ה fsb מ 200 ל 275 בערך והזיכרון והמערכת יעבדו הרבה יותר מהר לעומת אותה מערכת ב 3.6 ללא שום שם ה fsb ישאר 200mhz , מה גם שאת ה 3.6 יהיה קשה יותר למשוך למעלה בגלל המכפלה הגבוהה.

עריכה: עכשיו שמתי לב ליחסים של הזיכרונות שרשמת, ה 4:5 הזיכרון יעבוד ב 220 בערך, אממ עדיין יתן יותר ביצועים ביחס ל 3.6 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל להגיע ל 270 - לוח , מעבד וזיכרון אז תקבל ביצועים עדיפים הרבה יותר מה 3.6 ללא אובר.

התיזמונים פחות חשובים למערכות מבוססות , מה גם שה vx שאתה רוצה חייב מתח כלומר

או בוסטר שאתה צריך לבדוק שהוא מתאים ללוח שלך או לעשות מוד, חפש אחר כמו כל tccd שיכול להגיע לבאסים כאלה בלי בעיה ובלי מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח תומך ב 400 ולכן הזיכרונות יעבדו ב 400.

אתה מתכנן להגיע לבאס 270 לפחות כלומר תצטרך זיכרונות שיגיעו ל 270 , ככה שהזיכרונות יגיעו לך ל 250 (500MHZ) בלי בעיה כי הם אמורים לעבוד במהירות הזו ומעבר למהירות הזאת זה יחשב OC בשבילם... הבנת?

מה שגם זאת סידרה שממש טובה ל OC (סידרת הוויסטה של ADATA)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע

אתה מתכנן להגיע לבאס 270 !!! כלומר אתה צריך גם זיכרונות מספיק טובים שיגיעו לבאס 270 מסכים?

אם תקנה זיכרונות DDR400 הם מגיעים עם באס 200 ותצטרך להמהיר אותם ל 270 שזה ענקית !!!

אם תקנה זיכרונות DDR500 הם מגיעים עם באס 250, הם יעבדו במחשב על 200 אבל שתעשה OC עד באס 250 זה נחשב המהירות שלהם, כלומר כל מה שתצטרך לעשות זה להמהיר אותם עוד קצת ל 270 שהם מסוגלים לזה ויותר...

וגם יוצא לך יותר זול ב 700 שקל !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

says who ??? ??? ???

תראה לי מעבד 2.6C שעבר את ה3.4GHZ יציב בארץ...

אני יודע מה אני אומר, היה לי מעבד כזה ואני מכיר עוד הרבה אנשים שיש להם כזה והם פשוט לא מוכנים לעבור את ה3.4 בכל מתח ובכל לוח.. פשוט אי אפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה טכנית............אם הלוח שלי תומך ב 400 ואני ממהיר את הזכרונות שלי מעבר ל 400 למה שהם יתפקדו מעל 400 אם הם חסומים ע"י הלוח ל 400

קרי אם הבאס 200 ואני מעלה ביחס של 1:1 למה שאני יקבל יותר juice מהזכרונות אם הלוח לא תואם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...