TVOUT בטווח של כ 6 מטר ! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TVOUT בטווח של כ 6 מטר !

Sweet_Tooth

Recommended Posts

אודיו דיגיטלי קואקסלי יעבור ללא שום בעייה לאורך כבל 10 מטר , וגם לא הכי איכותי . גם ווידאו יעבור ללא בעיה אבל כדאי כבל מסוכך טוב שיהיה בעל התנגדות נמוכה. ו 100 שקל זה תקציב מוגזם, אני קניתי כבל מעולה של חברה טובה וזולה שעלה לי 80 שקל ל 10 מטר לכבל כפול (ככה שזה יצא כביכול 40 שקל לבודד). אני לא זוכר את שם החברה אך תוכל למצוא את זה בחיפוש - זה נמצא באחת התגובות שלי מלפני שנה או שנה וחצי בנושא דומה.

חוץ מלמדוד התנגדות באמת לא תהיה לך דרך לבדוק מה מסוכך טוב , רק דבר אחד אפשר להתייחס אליו - כבל של 10 מטר שמסוכך טוב לא יהיה דק , הוא יהיה די עבה , רק צריך לבדוק שהעובי שלו זה סיכוך ולא גומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודיו דיגיטלי קואקסלי יעבור ללא שום בעייה לאורך כבל 10 מטר , וגם לא הכי איכותי . גם ווידאו יעבור ללא בעיה אבל כדאי כבל מסוכך טוב שיהיה בעל התנגדות נמוכה. ו 100 שקל זה תקציב מוגזם, אני קניתי כבל מעולה של חברה טובה וזולה שעלה לי 80 שקל ל 10 מטר לכבל כפול (ככה שזה יצא כביכול 40 שקל לבודד). אני לא זוכר את שם החברה אך תוכל למצוא את זה בחיפוש - זה נמצא באחת התגובות שלי מלפני שנה או שנה וחצי בנושא דומה.

חוץ מלמדוד התנגדות באמת לא תהיה לך דרך לבדוק מה מסוכך טוב , רק דבר אחד אפשר להתייחס אליו - כבל של 10 מטר שמסוכך טוב לא יהיה דק , הוא יהיה די עבה , רק צריך לבדוק שהעובי שלו זה סיכוך ולא גומי.

סיכוך זה לא בשביל התנגדות... זה בשביל להגן על המידע מהפרעות חשמליות ומגנטיות שפולטים גורמים אחרים...

סיכוך מלשון סכך, הגנה, מחסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם כבל S-VIDEO באורך של 10 מטר ללא בעיות+כבל RCA מכרטיס הקול למערכת. ניתן לרכוש אצל "אדר אלקטרוניקה" ברח' החשמונאים 106 ת"א מול השוק הסיטונאי. יש להם את כל סוגי הכבלים לכל מטרה במחיר סביר.איכות הצליל והתמונה טובים מאד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...