כמה עולה ה DFI nF4 ULTRA-D ? תשובה: 165$ - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה ה DFI nF4 ULTRA-D ? תשובה: 165$

TC2B

Recommended Posts

כל דבר שעולה בארץ פי שתיים מחו"ל - אני מזמין מחו"ל.

ואחריות כבר מימשתי בחו"ל, גם עלה לי 30ש"ח משלוח לארה"ב וגם קבלתי שרות מעולה ! בכמה מקרים.

אין יבואן גדול כי אנחנו ארץ קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כיום על שום מקום שמוכר חלקי מחשב לארץ (חוץ מזכרונות בcorsair).

אני עושה המון קניות מארה"ב, למעשה, החודש קניתי ביותר מ1000 דולר (שומדבר שקשור למחשבים).

אני לא אעשה את זה בשביל לחסוך כמה שקלים, אבל מצד שני במחשב שלם (לוח כאן, כרטיס מסך שם), במיוחד אם הוא היי-אנד, הפער לא מבוטל.

אם תיקח פער ממוצע של 20 אחוז בין הארץ לחו"ל, ומחשב יקר שעולה 10K, אתה מגיע ל2000 שקל חסכון.

ככל שהמוצר יקר יותר, יש יותר סיבה לקנות אותו בחו"ל. במוצרים היקרים, התחרות בין החנויות פוחתת והן משלימות כך רווחים שלא הגיעו ממוצרי mainstream.

אבל, מצד שני.

חלקי המחשב בארץ לא יקרים. היסטורית, יש פער, בחלקי mainstream (מעבדים, לוחות אם, הרד דיסקים), של משהו כמו 15 אחוז לטובת ארה"ב.

זה באמת לא נורא, ותחשבו על זמנים בהם מוצרי אלקטרוניקה כאן היו נמכרים בפי 2 מארה"ב. אז באמת לא היו טענות.

המחירים אליהם אתם משווים את חלקי המחשב הם מחירים של ושות', שבאמת זולים יחסית לכל דבר אחר. כך שההשוואה לא הוגנת כלכך.

הדבר היחידי שבאמת מתומחר כאן בצורה מנופחת הם מסכים, אבל את זה אני יכול לייחס לכך שהם לרוב מיובאיים דרך חברות גדולות, ותיקות ומדושנות שאוהבות

מאוד את מתח הרווחים שלהן, ועוד לא התאימו את עצמן לשוק בו כל אחד יכול להזמין מארה"ב אם יקר לו בארץ.

אסכם את זה כך: רכיבים יקרים, הייתי מזמין מחו"ל (נניח 6800GT ומעלה, מעבדי 3500 ומעלה, יקרים, דיסקים כמו הראפטור, וכו').

ביתר הדברים, לא הייתי טורח. בוודאי שלא לוח, רכיב שנוטה להתקלקל וגם גדול פיסית, כך שמשלוח שלו אינו הכי אטרקטיבי בעולם.

עם כל הרצון הטוב, וכמה שאני מעריך שירות (ואני מעריך - את כל קניות המחשוב שלי אני בזיגזג, למרות שהם לא הכי זולים, פשוט בגלל היחס העדיף), יש גבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בארץ היא לא יבואנים מלא מע"מ...

הבעיה היא מכס...משלמים למדינה כל כך הרבה...כמו עם מכונית....מכונית חדשה עולה בסביבות ה15000$ בארה"ב...שזה 67500 שח...ואז אתה משלם למדינה 135000 שח..!!...כלומר אתה משלם עוד 100% למדינה...

אבל במחשבים זה למכס של 100%...זה מכס של פחות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בארץ היא לא יבואנים מלא מע"מ...

הבעיה היא מכס...משלמים למדינה כל כך הרבה...כמו עם מכונית....מכונית חדשה עולה בסביבות ה15000$ בארה"ב...שזה 67500 שח...ואז אתה משלם למדינה 135000 שח..!!...כלומר אתה משלם עוד 100% למדינה...

אבל במחשבים זה למכס של 100%...זה מכס של פחות....

על מכוניות המכס נע בין 128 ל135 אחוז.

על מחשבים אין מכס. רק מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בארץ זה היבואנים

אני עובד בחנות מחשבים ואני יודע איזה מחירים הם דופקים על מוצרים....

החנויות מוכרות מוצרים ברווח כמעט אפסי ...

רווח של בין 20-5 אחוז.

(במיוחד עם התחרות שיש עכשיו בין החנויות באינטרנט)

אני יכול להגיד לכם כמה היבואן מוכר לנו כרטיס מסך של gainward 6600GT AGP

250 דולר.

שזה 250x4.4=

1100x 1.17 (מעמ)

1287

ואנחנו מוכרים אותו באיזור ה 1400+ שקל

הרווח מאוד קטן פה...וכמו שפבל אמר .

ואנחנו גם קונים מוצרים מזיג זג , לא מזמן דיברתי עם ארז מזיגזג :lol: בישקתי ממנו לשלוח לנו את המחירון שלהם האחרון

הוא לא מכיר אותי אבל זה היה מצחיק כי אני מת על זיג זג וקניתי מהם הרבה דברים , ואני בטוח שגם הרווח שלהם לא הכי גדול

מהמוצרים שהם מיבאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בעיון את הת'ראד וברצוני להוסיף עובדה-היבואן מקבל מחיר סוחר בחו"ל המתבטא ב20% עד 40% ממחיר המחירון לצרכן .על המחיר הזה הוא מוסיף משלוח+רווח+מ.ע.מ+מימון. כשהמוצר מגיע לחנות,החנות מוסיפה את הרווח שלה בין 20% ל-30% . אולם עדיין קיימים מוצרים בארץ שמחירם מופרז ולא מוצדק (ראה לוחות DFI) המנצלים את הטראנד/הייפ מסביב למוצר. אני בטוח ששינוי במדיניות השווק (הורדת מחירים) היתה עוזרת למכירה גדולה יותר(כמותית)ורווח גדול יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי מה שאתה לא מבין שלא כל אחד קונה כזה רוב האנשים קונים עם fx 5200 להחזיק הרבה לוחות כאלה זה יכול להוביל להפסד כי אין הרבה אנשים שרוכשים לוחות כאלה אז אם הם כבר מוכרים אחד לפחות שיעשו עליו רווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם אחרת, לדוגמא לוח ה SLI DELUXE של ASUS בחול הוא העלות לצרכן היא 200$

http://www.zipzoomfly.com/jsp/ProductDetail.jsp?ProductCode=240418

כלומר 200$ * שער הדולר * 1.17 מעמ + 100 שקל משלוח 1122.58 שקל

והמחיר בחנות זולה בארץ הוא : 1,168.32 ¤

http://glob-net.com/product_info.php?cPath=1_22_30_178&products_id=2114

כלומר אפשר גם אחרת! ואני לא נכנס לפרטים איך למה ומדוע.

אני לא האשמתי אף אחד אלא פשוט הצבעתי על נתון מסוים, כל עוד יש

שוק חופשי לחומרת מחשבים וישנה האפשרות לקנות בחו"ל בסופו של דבר

המצב יישתפר, רק ענין של זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם אחרת, לדוגמא לוח ה SLI DELUXE של ASUS בחול הוא העלות לצרכן היא 200$

http://www.zipzoomfly.com/jsp/ProductDetail.jsp?ProductCode=240418

כלומר 200$ * שער הדולר * 1.17 מעמ + 100 שקל משלוח  1122.58 שקל

והמחיר בחנות זולה בארץ הוא : 1,168.32 ¤

http://glob-net.com/product_info.php?cPath=1_22_30_178&products_id=2114

כלומר אפשר גם אחרת! ואני לא נכנס לפרטים איך למה ומדוע.

אני לא האשמתי אף אחד אלא פשוט הצבעתי על נתון מסוים, כל עוד יש

שוק חופשי לחומרת מחשבים וישנה האפשרות לקנות בחו"ל בסופו של דבר

המצב יישתפר, רק ענין של זמן.

ליבואן של יש שוק הרבה יותר גדול בארץ ביחס ליבואן של DFI לכן הוא יכול לתת מחירים יותר תחרותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...