מה זה  OEM ועל הרדאון 8500 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה  OEM ועל הרדאון 8500

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

ATI RADEON 8500 64MB - OEM Powered by the revolutionary RADEON 8500 worlds fastest and most advanced graphics processing unit (GPU) Features ATI's TRUFORM. SMARTSHADER SMOOTHVISION, and HYPER Z II technologies The only GPU to support DirectX® 8.1 Supports OpenGL® 1.3 features 64MB of powerful double data rate (DDR) memory Latest 3D games support the advanced features of RADEON 8500 Dual monitor and Video output support Industry-leading video playback ETA 10/19/2001 Fedex Saver Shipping $7.00

- Product Link - Chipset Info -See It! (N82E16814102185)

(avg rating out of 9 reviews)

$254.00

זה מה שראיתי מהאתר שבאחת מהכתבות האחרונות כתבו כאן

ATI לא אמרו שהם יתנו לחברות להפיץ אותם כמו אצל הג'יפורסים ? וגם המחיר פה 50$ פחות מהפרסומים מהזמן האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמדובר על OEM בכטיסי מסך הכוונה היא שאתה מקבל רק את הכטיס עצמו כבלים נילוים, דיסק עם דריברים וחוברת הוראות...

אתה לא מקבל קופסא יפה או מדבקות אלא הכל נכנס בתוך שקית נילון...

בקשר לראדון... אין לי מודג מה אתה רוצה ?!

זה בסדר גמור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קופסא באמת לא שווה 50 דולר אז זה נראה שווה

אבל כמו שאומרים כאן לא לקנות כרטיסים שקוראים להם

NIVIDIA 2

כי צריך להיות חברה מפיצה כמו ואלה שהם רק ניבידה הם ממש גרועים

אז אם אני לא טועה ATI גם התכוונו לעשות ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כמו שאומרים כאן לא לקנות כרטיסים שקוראים להם

NIVIDIA 2

כי צריך להיות חברה מפיצה כמו אסוס ואלה שהם רק ניבידה הם ממש גרועים

אז אם אני לא טועה ATI גם התכוונו לעשות ככה

אתם כנראה לא מבינים....

בפעם המיליון: אין דבר כזה כרטיסי מסך של nVidia!

מה שאתם אולי רואים בחנויות בארץ כ-"nvidia 2" זה פשוט כרטיס של חברה טאייואנית עלובה, שהמוכר הדפוק בארץ העדיף פשוט "לקרוא לה" ...

וזה ממש לא המקרה עם ATI.

ATI מייצרים את הכרטיסים שלהם כבר שנים (ואגב, היא עדיין יצרנית כרטיסי המסך הגדולה בעולם...), בניגוד ל- שאין להם שום ניסיון ו\או יכולת טכנית לעשות את זה...

אכן, ATI אמרה שהיא תמכור את הצ'יפים הגרפיים של הראדון לחברות אחרות, כמו ש- עושה, אך זה לא אומר שהם לא ייצרו גם כרטיסים בעצמם (ובניגוד לכרטיסים שנמכרים כ"כרטיסים של nvidia", מדובר פה בכרטיסים טובים מאוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמדובר על OEM בכטיסי מסך הכוונה היא שאתה מקבל רק את הכטיס עצמו כבלים נילוים, דיסק עם דריברים וחוברת הוראות...

אתה לא מקבל קופסא יפה או מדבקות אלא הכל נכנס בתוך שקית נילון...

בקשר לראדון...   אין לי מודג מה אתה רוצה ?!

זה בסדר גמור...

YuvYuv בקשר לati אתה טועה ומטעה.

בחלק מכרטיסי ה oem של ati,

מהירות הזיכרון או השבב היא נמוכה מכרטיס שמקבלים

עם אריזה דריברים וחברת הוראות!!

יכול להיות שהדבר יעשה גם בדגם ה8500 וה7500

אולי כדי לעודד אנשים לרנות ריטאל...

בקשר לאנקודר, הוא עושה אחלה עבודה כמו תמיד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לעובדה שכרטיסי ה- Radeon256 בגרסת ה- OEM הגיעו עם מהירויות שעון נמוכות מהכרטיסים בגרסת ה- Retail (במקרה הזה 166Mhz במקום 183Mhz).

אם ATI תחליט לשווק את כרטיסי המסך החדשים שלה באותה השיטיה של הקודמים (מהירויות שעון וליבה נמוכות בגרסאת ה- OEM) א זאת הבעייה שלה, ^DaRk-MiNd^ שאל אותי על מזה OEM בהקשר של ועניתי לו על שאלתו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח את זה בחזרה...

ATI עשו את זה לכרטיסי ה- רק בהתחלה, ואחרי כמה זמן הם החזירו גם את כרטיסי ה-OEM למהירות המקורית (אם אני לא טועה יש על זה מאמר קצר אצל טום)... בוודאי שהם לא יחזירו את זה בכרטיסים החדשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...