איזה מעבד הוא יותר טוב? של אינטל או AMD?? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מעבד הוא יותר טוב? של אינטל או AMD??

tk_mc

Recommended Posts

לא , לAMD יש צינורות עיבוד קטנים יותר , אבל מספר גדול יותר של צינורות , והכוונה היא לזה שAMD פשוט יותר איטית מאינטל בעריכת וידאו\אודיו וקידודים , אבל לא ברמות שיגרמו לך להצטער שקנית , משהו כמו דקה\חצי דקה\רבע שעה תלוי במה יותר איטי.... , לא משהו שאני הייתי מוותר עליו בשביל משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאומרים שAMD פחות טוב בעריכה וודיאו מאינטל, מתכוונים לכך שהוא עושה עבודה פחות איכותית או רק יותר איטי?

גם זה לא כל כך נכון, קידודים ועריכה יהיו היישומים הראשונים שיצאו בגרסאות 64 ביט,

לכן מי שרציני בקטע הזה גם הוא צריך לקנות מעבד שמבוסס על AMD64.

באופן כללי האתלון 64 הרבה יותר טוב מהפנטיום 4, הפנטיום 4 הוא קניה רעה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, תרגיע.

אני חושב ששכחת להגיד שכל הסיפור של 64 ביט יהיה רלוונטי רק בעוד כשנה; ש64 ביט לא בהכרח יספק שיפור בביצועים גם באפליקציות שמהודרות ב64 ביט; שהHT של מאפשר עבודה על המחשב בזמן שהוא עושה עבודה אינטנסיבית ברקע (בלי פגיעה בביצועים); שהHT מאפשר לעשות שני דברים אינטנסיביים (כמו לקודד שני סרטים באותו זמן) עם שיפור משמעותי בזמן ושאינטל לא נפגעת מעבודה עם 4 סטיקים של - הכרחי לפעמים בתחנות עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, תרגיע.

אני חושב ששכחת להגיד שכל הסיפור של 64 ביט יהיה רלוונטי רק בעוד כשנה; ש64 ביט לא בהכרח יספק שיפור בביצועים גם באפליקציות שמהודרות ב64 ביט; שהHT של אינטל מאפשר עבודה על המחשב בזמן שהוא עושה עבודה אינטנסיבית ברקע (בלי פגיעה בביצועים); שהHT מאפשר לעשות שני דברים אינטנסיביים (כמו לקודד שני סרטים באותו זמן) עם שיפור משמעותי בזמן ושאינטל לא נפגעת מעבודה עם 4 סטיקים של זיכרון - הכרחי לפעמים בתחנות עבודה.

אז בקיצור עדיפים למשחקים ו- לקידודים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, תרגיע.

אני חושב ששכחת להגיד שכל הסיפור של 64 ביט יהיה רלוונטי רק בעוד כשנה; ש64 ביט לא בהכרח יספק שיפור בביצועים גם באפליקציות שמהודרות ב64 ביט; שהHT של מאפשר עבודה על המחשב בזמן שהוא עושה עבודה אינטנסיבית ברקע (בלי פגיעה בביצועים); שהHT מאפשר לעשות שני דברים אינטנסיביים (כמו לקודד שני סרטים באותו זמן) עם שיפור משמעותי בזמן ושאינטל לא נפגעת מעבודה עם 4 סטיקים של - הכרחי לפעמים בתחנות עבודה.

חחח הA64 עובד בדיוק באותה צורה כמו ה HT אפילו תוכנות ניטור החומרה מראות את זה פשוט הוא לא מפצל את המעבד ל 2 וירטואלים אלה זה עובד ב 800FSB בשני ערוצים.

בישביל לבדוק את המעבד שלי במעמץ הרצתי אימול\אקספלורר(דפדפן)\ICQ\MSNGER\NFSU2\ ועדיין המחשב עבד בלי שום בעיה קטנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הHT של האת'לון 64 הוא Hyper Transport והHT של הוא Hyper Threading. זה שני דברים שונים לגמרי. לאת'לון אין מעבד שני וירטואלי. ואם הרצת 15 תוכנות שאף אחת מהן לא מוגבלת ע"י המהירות של המעבד - זה לא אומר כלום.

אז: חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, תרגיע.

אני חושב ששכחת להגיד שכל הסיפור של 64 ביט יהיה רלוונטי רק בעוד כשנה; ש64 ביט לא בהכרח יספק שיפור בביצועים גם באפליקציות שמהודרות ב64 ביט; שהHT של מאפשר עבודה על המחשב בזמן שהוא עושה עבודה אינטנסיבית ברקע (בלי פגיעה בביצועים); שהHT מאפשר לעשות שני דברים אינטנסיביים (כמו לקודד שני סרטים באותו זמן) עם שיפור משמעותי בזמן ושאינטל לא נפגעת מעבודה עם 4 סטיקים של זיכרון - הכרחי לפעמים בתחנות עבודה.

הסיפור של ה 64 ביט רלוונטי החל מה 29 לחודש 4, יום השקת חלונות x64, יישומי 64 ביט

כמו DIVX לדוגמא רק מחכים להשקה הרשמית כדי לצאת לשוק.

כל יישום כבד יפיק שיפור ביצועים רק ממעבר לגרסת 64 ביט.

אתה יודע מה עשתה ל HT שלה עם כפולי הליבות ? זרקה אותו לכל הרוחות, ה HT של

אינטל הוא חלטורה עלובה ביחס לדבר האמיתי, כפולי ליבות.

ירידה מ 400 ל 333 באמת מטרד אבל זאת נחלת העבר. אינני בקי אם בלוחות אין או לא

הייתה בעיה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...