בעיה עם עכבר LOGITECH MEDIAPLAY - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם עכבר LOGITECH MEDIAPLAY

gggilad13

Recommended Posts

קניתי את העכבר של לוג'יטק, הMEDIAPLAY ויש לי איתו בעיה קטנה...

כשאני מזיז אותו לכיוון מסויים אז מדי פעם הסימן של העכבר יורד לי משהו כמו רבע מסך למטה, למישהו יש מושג מה זה יכול להיות? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהפאד של העכבר שלך סרוט או משהו גם במחשב השני שלי זה גגה אבל עם עכבר אחר אז תנסה להחליף פאד אם עדיין יש את אותה בעיה לך לחנות שקניתה ממנה את העכבר ותגיד להם שהוא מקולקל ושיחליפו אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותנסה אולי לנקות את שטח העינית האופטית מנסיון עם לוג'יטק יש שם חריצים ממש גדולים ומלא אבק נכנס פנימה גם לי זה היה קורה ברגע שיש לך אבק העכבר כאילו מתרומם קצת יותר ממה שהוא צריך והעינית המפגרת הזאתי קולטת את זה וזזה מעצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש בעכבר אבק כי הוא רק בן כמה ימים... (והבעיה הופיעה מהתחלה)

בקשר למשטח שעליו אני עובד...

זה לא פד, אני סתם עובד איתו על השולחן, וניסיתי גם לשים מתחת לעכבר דף לבן חלק ובכל זאת זה נמשך...

הבעיה לא קוראת לכל הכיוונים, היא קוראת רק כשאני מזיז את העכבר למעלה (ככה אני שמתי לב) אז הוא יורד לי לבד קצת למטה...ממש מעצבן! :pissed:

את העכבר אני לא ממש יכול להחזיר כי הביאו לי אותו מצרפת... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה פשוטה לבדיקה :

קח דם בריסטול לבן או משהו בסגנון, שים על משטח חלק ותנסה תעכבר, אם הדבר עדיין ממשיך הרי שיש לך בעייה עם העכר עצמו.

שים לב גם למרחק העכבר מהבסיס שלו, אם המרחק גדול מדיי או גבולי יכול להיות שגם זו סיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה! צודק! בדיוק לידו יש לי טלפון DECT...אולי זה מקור הבעיה...

חשבתי על עוד משהו:

המחשב שלי דיי מיושן להוא לא רק חלק ויש לי הרבה דברים שמחוברים בUSB (ברכזת שעובדת עם התח של המחשב)

יכול להיות שזה קורה בגלל שעומס בUSB? יכול להיות שאם אני אעביר אותו לPS2 הוא יעבוד יותר טוב? בכלל על מה אתם ממליצים יותר, שהוא יעבוד בUSB או בPS2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...