Kaspersky Vs Norton - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Kaspersky Vs Norton

udi

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזוב סיבוך, עם זה אני אישית יסתדר...

איזה פונקציות "מאבדים" אם לא משתמשים בפרו?

יש פונקציה עיקרית שאני מכיר (נראה לי שאין אותה ברגיל) וזה :iChecker ו גם יש את iStreams

iChecker - the technology which allows the application to skip rescanning objects which are unchanged since their previous scanning. The technology is implemented using a database of object checksums.

iStreams - the technology which allows the application to skip rescanning objects located on drives running an NTFS file system and unchanged since the last scan. The technology is implemented on the basis of checksum storage in alternate NTFS streams.

שתיהן מקצרות סריקת מחשב מלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם kasp

אני מתקין אותו והוא מונע ממני גלישה ברשת...

עוד מישהו ניתקל בבעיה הזאת?

(הגירסה הכי חדשה 227)

זה קורה גם לי לפעמים (יש לי pro 5.0.18 ) זה קורה בדרך כלל אם אני מנסה להתחבר בזמן שהוא עושה את סריקת וירוסים ה"מתוזמנת" שלו (בדרך כלל אחרי שאתה מדליק את המחשב) חכה עד שהוא יסיים אותה, ואם זה לא זה, אז חכה עד שהוא יטען עד הסוף (עד שהאיקון שלו יהיה אדום), לפעמים הייתי צריך לעשות ריסט למחשב כדי שאני אוכל להתחבר, בזמן החיבור הוא הודיע לי ש היעד שאני מנסה להתחבר אליו שזה הספק לא נגיש, (כאילו בכלל לא הדלקתי את המודם ויש לי מהיר בכבלים). אני בכלל זוכר כשניסיתי להשתמש ב 227 המחשב קרס לי כל הזמן פשוט עשה ריסט אחרי שהוא נדלק בלי שום סיבה אז עברתי ל pro

(זה היה נאום ארוך :yelclap::screwy:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרו פותר את הבעיה של האינטרנט?

איזה גירסה של PRO כדי להוריד?

התכוונתי שגם בפרו זה קורה לי, אני פשוט מחכה עד שהוא יטען עד הסוף ויעשה מה שהוא צריך לעשות ואז אני מתחבר

אני לא יודע איך זה ב פרסנל, כי אצלי המחשב עשה ריסט כל פעם שהוא נדלק, כך שאפילו לא יצא לי להשתמש בו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...