Kaspersky Vs Norton - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Kaspersky Vs Norton

udi

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסדר שיכנתם אותי ש KASPERSKY יותר טוב אבל מה שראיתי שיש רק אניטי וירוס

אפשר לשאול מה המקבילה של norton security

בחברת KASPERSKY או ששוב אתם ממליצים על חברה אחרת .

שוב רק רציתי להודות לכם על העזרה

ZoneAlarm היא תוכנת הפיירוול הכי נוחה שראיתי בחיים שלי, ניסיתי הרבה תוכנות, היא הכי נוחה. כמובן שמבחינת ביצוע העבודה שלה (הגנה על המחשב) היא עושה זאת על הצד הטוב ביותר. הממשק שלה נוח, אמנם יש מלא תפריטים שונים, אך אתה יכול פשוט לגשת לקטגוריית ה Firewall ושם יש לך את כל האופציות בממשק נוח, לא כמו תוכנות אחרות שניסיתי שלא היה לי מושג בכלל איפה נמצא מה... הגרסה הכי מעודכנת היא: 5.5.062.004.

לפי דעתי, תוכנת האנטי ספאם של קספרסקי (Kaspersky Anti-Spam) היא התוכנה הטובה ביותר נגד ספאם (בתנאי שיש לך בנוסף גם את האנטיוירוס שלהם. כאשר תוכנת האנטי ספאם שלהם עובדת ביחד עם האנטיוירוס, היא יכולה לזהות ספאם ווירוסים באימייל. אבל מומלץ להשתמש בשרת דואר אלקטרוני שכבר יש לו אנטי ספאם מאשר להתקין עוד תוכנה על המחשב שתרוץ ברקע...

ראיתי שמישהו פה שאל על ה Utilities שיש ב Norton SystemWorks, ובכן בואו נגיד שרוב התוכנות שם לא ממש טובות (וזה בלשון המעטה).

הנה רשימת תוכנות מומלצות שתהינה על המחשב, ואז הוא יתקד כמו שצריך:

אנטיוירוס - KASPERSKY

פיירוול - ZONE ALARM

חיסול טרויאנים - ANTI HACKER & TROJAN EXPERT

השמדת רוגלה - SPYBOT - SEARCH & DESTROY, XOFT SPY, SPY SWEEPER, AD AWARE SE PRO

חיזוק המחשב - TUNE UP UTILITIES, ACE UTILITIES

ניקוי - CCLEANER

ניקוי הרגיסטרי - REG VAC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לUTS של הנורטון

שאלתי אם יש לקספרסקי UTS

ובכלל המלצה על UTS

ברשימה שנתת אין ספיד דיסק ושטויות כאלה

וזה סתם עומס של תוכנות

אין תוכנה אחת או סוג של "סט" שכולל את כל הUTS החשובים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לUTS של הנורטון

שאלתי אם יש לקספרסקי UTS

ובכלל המלצה על UTS

ברשימה שנתת אין ספיד דיסק ושטויות כאלה

וזה סתם עומס של תוכנות

אין תוכנה אחת או סוג של "סט" שכולל את כל הUTS החשובים ?

לקספרסקי אין.

יש את התוכנות TuneUp Utilities ו Ace Utilities שכוללות מספר אפשרויות. שתיהן תוכנות מומלצות מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיתלבטות שלי היא בין NOD32 לבין Kaspersky כרגע אני עם NOD32 ואני דיי מרוצה חוץ מיזה שהשם עושה לי קצת רע, עכשיו השאלה שלי הKaspersky טוב יותר? ממישהו שניסה כבר את שניהם, תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון קספרסקי אולי קטנה וחדשה יחסית לנורטון, אבל היא גדולה וחולשת על רוסיה (שוק לא קטן בכלל).

אולי זה לא ממש קשור,אבל מההתרשמות האישית שלי-רוסיה היא לדעתי המעצמה המובילה(או לפחות בין הראשונות) בתחום הוירוסים,פריצות,פירטיות(טוב במקרה הזה אנחנו עדיין הכי טובים) ובכלל דברים שבשבילם צריך אנטי וירוס ותוכנות למינהן. ;D ;D ;D

לגבי מי שהתלונן על האטת המחשב בעבר, אולי השתמשת בגירסא 4.5 PERSONAL שהיתה ידועה בחוסר יציבות מסויים.

אולי ,אני לא זוכר.אני אנסה גרסא אחרת.תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה לא ממש קשור,אבל מההתרשמות האישית שלי-רוסיה היא לדעתי המעצמה המובילה(או לפחות בין הראשונות) בתחום הוירוסים,פריצות,פירטיות(טוב במקרה הזה אנחנו עדיין הכי טובים) ובכלל דברים שבשבילם צריך אנטי וירוס ותוכנות למינהן. ;D ;D ;D

אולי ,אני לא זוכר.אני אנסה גרסא אחרת. :)

תשתמש בגרסה 5.0.227 - הכי חדשה

נ.ב. - איך אתה מצטט פעמיים בהודעה אחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיתלבטות שלי היא בין NOD32 לבין Kaspersky כרגע אני עם NOD32 ואני דיי מרוצה חוץ מיזה שהשם עושה לי קצת רע, עכשיו השאלה שלי הKaspersky טוב יותר? ממישהו שניסה כבר את שניהם, תודה מראש :)

במקרה שלך ההתלבטות היא באמת די קשה, כי שתי התוכנות האלה הן מספר 1 ו 2 בתחום. קספרסקי יותר טובה כי יש לה מאגר הרבה יותר גדול (הכי גדול).

אך אם אתה מרוצה מנוד32 תשאר ונוח לך עם זה, אל תעבור, כי גם זה מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בגרסה 5.0.227 - הכי חדשה

כרגע יש  קצת בעיה עם להשיג את הגרסא של 0.227,אין אותה ב"חנויות"  ;)(אני מדבר על חנות אזוראית).

אבל יש גרסא0.156 .

בכל מקרה תודה  אני פשוט אחפש עוד קצת.

נ.ב. - איך אתה מצטט פעמיים בהודעה אחת?

כרגע גיליתי את זה :).

אני שם ציטוט רגיל ו מחלק את הציטוט לכמה חלקים שאני רוצה ועושה COPY לשורה שלמעלה(qoute author...) ואז PASTE מעל החלק השני שאני רוצה שיופיע בתור ציטוט נפרד.

ואותו דבר לשורה שבסוף(/qoute) להדביק בסוף כל חלק שאני רוצה שיופיע כציטוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מבחינת האטת המחשב נורטון עושה עבודה הרבה יותר טובה :lol:

וכן, אני משתמש בקספרסקי, פשוט אנטיוירוס מצוין. רק מה הקטע של הקול של החזיר ששוחטים אותו כשהוא מוצא וירוס :nixweiss:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נקרעתייייי

זה סוס ואפשר לבטל תקול שלו באפרויות של הקאספרסקי..פעם ראשונה ששמעתי את זה נפל לי הלב לתחתון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך ההתלבטות היא באמת די קשה, כי שתי התוכנות האלה הן מספר 1 ו 2 בתחום. קספרסקי יותר טובה כי יש לה מאגר הרבה יותר גדול (הכי גדול).

אך אם אתה מרוצה מנוד32 תשאר ונוח לך עם זה, אל תעבור, כי גם זה מעולה

אני ינסה את הקספרסקי גם רק יש לי שאלה איזו גרסא עדיפה הPro או הPersonal?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...