Kaspersky Vs Norton - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Kaspersky Vs Norton

udi

Recommended Posts

ומה בנוגע ל McAfee antivirus 2005?

(מול קספרסקי כמובן)

כי בפעם האחרונה ששמתי את קספר על המחשב שלי(גרסאת נסיון,לא זוכר איזה edition אבל זה לא היה מזמן),המחשב שלי החל להאת בצורה רצחנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא מבחינת האטת המחשב נורטון עושה עבודה הרבה יותר טובה :lol:

וכן, אני משתמש בקספרסקי, פשוט אנטיוירוס מצוין. רק מה הקטע של הקול של החזיר ששוחטים אותו כשהוא מוצא וירוס :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן, אני משתמש בקספרסקי, פשוט אנטיוירוס מצוין. רק מה הקטע של הקול של החזיר ששוחטים אותו כשהוא מוצא וירוס :nixweiss:

מה היינו עושים בלי החזיר... אני בפעם הראשונה ששמעתי אותו כמעט עשיתי מכנסיים מרוב פחד, מה זה החזיר הזה?! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בנוגע ל McAfee antivirus 2005?

(מול קספרסקי כמובן)

כי בפעם האחרונה ששמתי את קספר על המחשב שלי(גרסאת נסיון,לא זוכר איזה edition אבל זה לא היה מזמן),המחשב שלי החל להאת בצורה רצחנית.

קספרסקי יותר טוב גם ממקאפי

בדרך כלל בעיות ההאטה שהוא גורם זה בגלל וירוס שכבר יש במחשב או שאריות של אנטי וירוס אחר

אלה הבעיות היחידות שנתקלתי בהם איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OMNIUS(הציטוט הרגיל לא עובד לי):

מה היינו עושים בלי החזיר... אני בפעם הראשונה ששמעתי אותו כמעט עשיתי מכנסיים מרוב פחד, מה זה החזיר הזה?!  :silly:

:jump: בדיוק,גם אני.אבל אצלי זה היה ממש מפחיד,כי אני כיוונתי על פול וולויום(בשביל המוזיקה),אבל כיביתי את המוזיקה והיה שקט לגמרי,ופתאום "וווווווווווווווווווווווווו",בכל העוצמה.

ישבתי איזה 5 דקות ולא יכולתי לזוז,זה פאקינג היה ממש מבהיל. :silly:

ובקשר להאטה,אני יודע שנורטון עושה עבודה מצוינת,אבל אני מדבר על האטה בסדר גודל כזה שזה נחשב לתופעה על טבעית. :screwy:

בערך 1-2 דקות לפתוח את ה"מחשב שלי",ושלא לדבר על שאר הדברים.אבל כשהעפתי את קספר הכל הסתדר.  

שאריות של אנטי וירוס אחר?

עשיתי ניקוי לרגיסטרי אחרי האנטיוירוס הקודם.

ובמה קספר יותר טובה מהקפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D ;D ;D

אני לא רוצה לעבור על חוקי הפורום לכן אני לא אגיד לך כאן את הקישור...אבל אתה משתמש בטורנטים? ::)

דבר איתי בפרטי

מוזר, norton שתקועה כמעט בכל בית אין לה שום יכולת לגלות ולמחוק , וחברה קטנה ויחסית חדשה מוציאה אנטי וירוס אפקטיבי פי כמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה שרת לעידכונים ???

העדכון שלהם בעצמו מוצא מאיפה להוריד (תסתכל בלינק בזמן העדכון הוא לפעמים משתנה מ- download4 ל downloads2 וכך הלאה), והעידכונים שלהם באתר באים מקובץ כך שלא נוח להשתמש בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר שיכנתם אותי ש KASPERSKY יותר טוב אבל מה שראיתי שיש רק אניטי וירוס

אפשר לשאול מה המקבילה של norton security

בחברת KASPERSKY או ששוב אתם ממליצים על חברה אחרת .

שוב רק רציתי להודות לכם על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, norton שתקועה כמעט בכל בית אין לה שום יכולת לגלות ולמחוק , וחברה קטנה ויחסית חדשה מוציאה אנטי וירוס אפקטיבי פי כמה

דבר ראשון קספרסקי אולי קטנה וחדשה יחסית לנורטון, אבל היא גדולה וחולשת על רוסיה (שוק לא קטן בכלל).

חוץ מהעבודה שהיא פשוט יעילה יותר, אז הנקודה שקיימים וחוליים אחרים המיועדים להתמודד ישירות עם ה נורטון וה מקאפי חייבת לשכנע את הלא משוכנעים.

לגבי מי שהתלונן על האטת המחשב בעבר, אולי השתמשת בגירסא 4.5 PERSONAL שהיתה ידועה בחוסר יציבות מסויים.

FireWall יש לקספרסקי את ה ANTIHACKER שהוא טוב, אבל תמיד אפשר להשתמש ב SYGATE PERSONAL FIREWALL החינמי והמצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...