9700PRO Xtreme overclocking - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9700PRO Xtreme overclocking

The_Byter

Recommended Posts

גם אני תאמין לי , בידיוק אותו הדבר , אחרי כל שינוי פיזי שאני עושה(אפילו אם זה להוציא את ההיטסינק כדי לנקות ולמרוח משחה חדשה) אני שם את היד על הלב לפני הדלקת המחשב... , פעם אחרונה שעשיתי וולטמוד הייתה לזיכרונות של FX5200 והכל עבד , אבל פתאום אחרי שהרצתי טרידימארק(וגם שברתי שיא עולם באותה הזדמנות) המסך נכבה ונהיה שחור , רק אחרי יום(אני חושב , יכול להיות שזה היה שבוע) , הכרטיס חזר לעבוד(הורדתי את הוולטמוד) , ולפני שבועיים קצרים הוא נפטר וקניתי 9550 128ביט(ואני הולך להחליף את הFX כי יש לו עדיין אחריות , פשוט רציתי לאח שלי כרטיס יותר חזק ולא היה לי כוח להתעסק עם האחריות של אייבורי , עכשיו יש לי)

ותאמין לי , שגם אני לפני צריבת ביוס ל9550 קראתי המון , והבנתי , וגם ניסיתי לצרוב ביוס ל9800פרו שלי ולמרות שהוא לא R360 זה עבד(כן כן , עבד) , אבל החזרתי כי הוא עשה ארטיפקטים פה ושם ובקיצור , יש לי ניסיון לא קטן עם הדברים האלו , אבל הניסיון האחרון שלי היה רע ומר ואני לא הולך לסכן כרטיס שהיה לי מאוד קשה להשיג אותו בוולטמוד רק כדי לשבור שיאים כי גם ככה אין לי כסף ואם הוא ישרף אחריות לא תשלם את זה ואין סיכוי שאני בכלל ישיג כרטיס שקרוב ברמה שלו לכרטיס הזה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם עדיין רואים משהו עם כל האבק שה9700 משאיר לכם ?

רגע , כל סדרת ה9800 גם אמורה לראות אבק? כי אם כן... (בלי וולט מוד... אבל עדיין כוחו של הXT במותניו, מישהו אמר שה6600GT קורע אותו?:)

אחלה תוצאה ל9700 באמת סוף הדרך...אבל מלך יש רק אחד:) (אפילו שזה מלך מזדקן:)

אגב לא ידעתי שבORB עושים השוואות גם לפרויקטים של , איך אני נכנס להשוואה? (אני נמצא נORB בOC של המערכת.. איך אני יודע באיזה מקום אני מבחינת תוצאות לכרטיס מסך?)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז זה אולי לא ברמה של מה שאליאור עשה, אבל בינתיים הצלחתי להגיע למקום 3 באורב עם R9600XT  :jump: (מקום שלישי עם מאושרים על ידי futuremark, מקום רביעי בכללי) עם תוצאה של 1939 נקודות!

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=546782

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע , כל סדרת ה9800 גם אמורה לראות אבק? כי אם כן... (בלי וולט מוד... אבל עדיין כוחו של הXT במותניו, מישהו אמר שה6600GT קורע אותו?:)

אחלה תוצאה ל9700 באמת סוף הדרך...אבל מלך יש רק אחד:) (אפילו שזה מלך מזדקן:)

אגב לא ידעתי שבORB עושים השוואות גם לפרויקטים של , איך אני נכנס להשוואה? (אני נמצא נORB בOC של המערכת.. איך אני יודע באיזה מקום אני מבחינת תוצאות לכרטיס מסך?)

אתה מבין שתיכף אני עובר את ה9800XT שלך עם ב9700pro שלי ?

6600GT מגרד את ה4k - אז כן, הוא קורע את ה9800XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז זה אולי לא ברמה של מה שאליאור עשה, אבל בינתיים הצלחתי להגיע למקום 3 באורב עם R9600XT  :jump: (מקום שלישי עם מאושרים על ידי futuremark, מקום רביעי בכללי) עם תוצאה של 1939 נקודות!

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=546782

מה זה הייתה חייב להראות את התוצאה שלי? :silly: ההשוואה שעשית שמה בין שלך לשני (השני זה אני :S)

מה אני יעשה יש לי מעבד מעפן (סלרון) וגם אני בלי OC ואתה עם... :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין שתיכף  אני עובר את ה9800XT שלך עם ב9700pro שלי ?

6600GT מגרד את ה4k - אז כן, הוא קורע את ה9800XT.

אין דבר כזה "כמעט סל" ... תעבור ואז רק בשביל להרגיז אעבור אותך בחמש נקודות :) תעבור עוד פעם ואז אעבור בעוד חמש נקודות.. :) (כשהליבה שלך בחום מתחת לאפס ושלי עם קרור אוויר...)

לגביי ה6600GT- מגרד את ה4K ? ממתי??? -כל האנשים שהריצו כאן בפורומים על 6600GT קיבלו בסביבות ה3000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנית אליאור אמור לעבור אותך אפילו, פשוט לך יש 64 ולו יש AthlonMP1500+ מסכן כזה (  :-X ) שהמעבד שלך מכפיל את שלו..

וה3DMark2005 גם מושפע מהמעבד , לא כמו ב2003/2005 אבל שזה בא להשוואה של מעבד כמו שלך לשלו זה מגוכך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "כמעט סל" ... תעבור ואז רק בשביל להרגיז אעבור אותך בחמש נקודות :) תעבור עוד פעם ואז אעבור בעוד חמש נקודות.. :) (כשהליבה שלך בחום מתחת לאפס ושלי עם קרור אוויר...)

לגביי ה6600GT- מגרד את ה4K ? ממתי??? -כל האנשים שהריצו כאן בפורומים על 6600GT קיבלו בסביבות ה3000.

6600GT עם OC סביר עושה 3500 -3700 ב 2005.

נכון - אין כמעט סל - נדבר אחרי הסל אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנית אליאור אמור לעבור אותך אפילו, פשוט לך יש 64 ולו יש AthlonMP1500+ מסכן כזה (  :-X ) שהמעבד שלך מכפיל את שלו..

וה3DMark2005 גם מושפע מהמעבד , לא כמו ב2003/2005 אבל שזה בא להשוואה של מעבד כמו שלך לשלו זה מגוכך..

לא ממש... אתה מוזמן לנסות להריץ 3dmark05 תחת למעבד ותחת דאוןקלוק רצחני ולראות שהשינוי לא עד כדי כך קריטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומר , בדוק , כמה שהכרטיס יותר חזק , ככה יהיה שיפור\מגרעה של יותר נקודות(ולא אחוזים) , תחשוב שהאחוז של מה שזה מוריד מהכרטיס שלך והאחוז של מה שזה מוריד משלו זה אותו הדבר ואז תראה שזה באמת אותם אחוזים רק לא אותם נקודות(כי זה באחוזים ולא נקודות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stingeR לצערי אין סיכוי שאני יגיע ל 3000... :(

שוב היום ישבתי על הכרטיס ובוא נגיד שאני מודה לאל שהוא שרד כי הוא עבד על מתח 2.3 לליבה ו3.75 לזיכרון והוצאתי את המקסימום מהכרטיס ולצערי לא הצלחתי להגיע ל 3000. הוצאתי רק 2992

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=548659

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stingeR לצערי אין סיכוי שאני יגיע ל 3000... :(

שוב היום ישבתי על הכרטיס ובוא נגיד שאני מודה לאל שהוא שרד  כי הוא עבד על מתח 2.3 לליבה ו3.75  לזיכרון והוצאתי את המקסימום מהכרטיס ולצערי לא הצלחתי להגיע ל 3000. הוצאתי רק 2992

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=548659

אני לא מבין את זה- כאילו כרטיסים מאותה סדרה עם תדרים הרבה יותר גבוהים משלי ומגיעים לפחות משלי- ולא תגידו יש הבדל שמיים וארץ בארכיטקטורה, אוקיי אז יש לי יותר צינורות עיבוד ונראה לי זהו- לפי ההגיון מישהו עם תדרים כמו הבחור שמעליי (הרבה יותר גבוהים משלי) אמור לקבל תוצאה מעליי- אני בלי OC (412,365)מקבל 3000 ב3גMARK05

למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...