LCD Vs. CRT - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LCD Vs. CRT

NerdX

Recommended Posts

אין קשר בין התקדמות טכנולוגית למעמד חברתי.

בוא נראה: כל עקרונות המתימטיקה והפילוסופיה נכתבו בלי מחשבים.

היום אם ירד חשמל לעיר גדולה או לכל העולם - הכל יקרוס וכל המידע ימחק. אנשים מקלידים עבודות על מחשבים, בלי לכתוב אפילו טיוטא, וברגע שהמחשב קורס הכל הולך פרס והם נתקעים. מי אמר שטכנולוגיה זה דבר טוב.

המחשב זה התקדמות טכנולוגית מבורכת, אבל לפעמים צריך לדעת מתי פשוט לא מספיק טובה. LCD לא מוסיף שום דבר לפלא הטכנולוגי שנקרא מחשב, מבחינה פונקציונאלית.

בדיוק כמו שCRT לא עושה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Socrates אני לא ממש מבין מה הבעיה שלך?

בוא ננסה לפתור אותה, אתה אומר בעצם ש LCD פחות טוב מ CRT? או מה??

LCD לא מוסיף שום דבר לפלא הטכנולוגי שנקרא מחשב, מבחינה פונקציונאלית.

זה שהוא חוסך הרבה מאוד מקום וחשמל זה מבחינתי פלא טכנולוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין התקדמות טכנולוגית למעמד חברתי.

בוא נראה: כל עקרונות המתימטיקה והפילוסופיה נכתבו בלי מחשבים.

היום אם ירד חשמל לעיר גדולה או לכל העולם - הכל יקרוס וכל המידע ימחק. אנשים מקלידים עבודות על מחשבים, בלי לכתוב אפילו טיוטא, וברגע שהמחשב קורס הכל הולך פרס והם נתקעים. מי אמר שטכנולוגיה זה דבר טוב.

המחשב זה התקדמות טכנולוגית מבורכת, אבל לפעמים צריך לדעת מתי פשוט לא מספיק טובה. LCD לא מוסיף שום דבר לפלא הטכנולוגי שנקרא מחשב, מבחינה פונקציונאלית.

1-אני לא מבין מה זה קשור לדיון הנוכחי

2-למה לעזזל לא עשו דיון חדש

בתחילת הדיון הזה מדברים על צגים באלפי דולרים

והתאריך של ההודעה הראשונה היתה ב26.06.2002 :screwy: :screwy: :screwy:

ולנושא כמו הרבה דברים אחרים לLCD מול CRT יש היתרונות וחסרונות

וזה גם עינין של מחיר וכרגע הLCD הרבה יותר יקרים

אבל לLCD יש היתרון שכרגע אותם השוק דוחף פנימה והCRT נידחף לפינה ככה שהLCD צובר יותר ויותר היתרונות ככל שהזמן עובר

והCRT לא מקבל הרבה שיפורים וחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני רואה שאנשים כאן קוטלים בלי סיבה מסכי LCD כאילו הם סתם סוג של מוצר שלא תורם לכלום, יצרנים דחפו אותו וכו' וכו'. תעשו לי טובה, על מה אתם מדברים? כמה מכם עבדו על CRT איכותי וגם על LCD איכותי והשוויתם?

גם כגיימר, גם כגרפיקאי וגם כמתכנת שבוהה במסך שעות רבות ביום אני אומר לכם שלמסכי LCD יש המון מה להציע לעומת CRT. נכון, LCD לא מחליף את ה CRT ויש ל CRT כמה יתרונות ברורים, אבל תפסיקו להתייחס ל LCD כאילו שאין לו שום יתרון.

יצא לי לעבוד עם לא מעט מסכי CRT טובים. לעומתם יצא לי לעבוד עם לא מעט מסכי LCD שנחשבים איכותיים יותר ואיכותיים פחות. ואתם יודעים מה? העדפתי את ה LCD בכל מצב.

צריך לדעת מתי פשוט לא מספיק טובה. LCD לא מוסיף שום דבר לפלא הטכנולוגי שנקרא מחשב, מבחינה פונקציונאלית.

לא מוסיף שום דבר ?!?!?!?!?!?! מבחינה פונקציונלית ??!!!???!!!?

בוא נראה - מסך דק יותר, חד יותר, ידידותי יותר לעיניים, צורך פחות חשמל, ואת הצבעים שמציג באופן מדוייק מציג הרבה יותר טוב מ CRT. נשמע לי פונקציונלי למדי. אל תגיד שאין ל LCD שום יתרונות.

ברור שיש ל LCD חסרונות לעומת CRT (מציג קצת פחות צבעים, ghosting, backlight bleeding, וכו') אבל LCD הוא צעד קדימה בהתפתחות מסכי מחשב. להגיד שהוא לא מוסיף כלום זה פשוט נובע משנאה לא ברורה למסכי LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית כמה ת'רדים שנפתחו בעניין? ומה עם כל האנשים שקנו LCD ולא הייתה להם בעיה והם לא פתחו ת'רד? אתה סופר רק את מי שכן היו לו בעיות? אחלה סטטיסטיקאי אתה.

LCD.

מה עם אלה שסובלים בשקט ולא יודעים?

כמה אנשים קונים LCD ולא מודעים לבעיות שיש לו ובכלל לא מגיעים לפורום הזה? יש גם אנשים שקונים מחשבי קבר ולא מודעים לבעיות שיש להם, בעיות יציבות(מאשימים את מערכת ההפעלה ולא את הקבריים ששמו להם) או דיסק קשוח תקול?

אותו דבר, אנשים רואים פיקסל שרוף - אם בכלל שמים לב - או יש להם בעיה עם הצבעים והתאורה וחושבים שמדובר בזווית צפייה, ולא בבעיה במסך.

הפורום הוא לא סטטיסטיקה לשום כיוון.

טוב, אני רואה שאנשים כאן קוטלים בלי סיבה מסכי LCD כאילו הם סתם סוג של מוצר שלא תורם לכלום, יצרנים דחפו אותו וכו' וכו'. תעשו לי טובה, על מה אתם מדברים? כמה מכם עבדו על CRT איכותי וגם על LCD איכותי והשוויתם?

גם כגיימר, גם כגרפיקאי וגם כמתכנת שבוהה במסך שעות רבות ביום אני אומר לכם שלמסכי LCD יש המון מה להציע לעומת CRT. נכון, LCD לא מחליף את ה CRT ויש ל CRT כמה יתרונות ברורים, אבל תפסיקו להתייחס ל LCD כאילו שאין לו שום יתרון.

אף אחד לא אמר שאין לו יתרונות, החסרונות עולים עליהם. זאת לא בשלה מספיק. לכל פרוטוטייפ של מוצר או מכשיר יש יתרונות, אבל זה לא אמר שהטכנולוגיה מספיק בשלה לשימוש יומיומי.

בדיוק כמו שCRT לא עושה זאת.

מסך זה הדבר החשוב ביותר למחשב כי זה כלי הOUT PUT הכי חשוב בו. LCD הוא לא שיפור משמעותי טכנולוגית כמו שהCRT והטלווזיה היו לאנושות.

1-אני לא מבין מה זה קשור לדיון הנוכחי

הוא התחיל:

אתה צודק. אין טעם להתקדמות טכנולוגית - כדאי שכולנו פשוט נחזור להיות איכרים.

ולנושא כמו הרבה דברים אחרים לLCD מול CRT יש היתרונות וחסרונות

וזה גם עינין של מחיר וכרגע הLCD הרבה יותר יקרים

אבל לLCD יש היתרון שכרגע אותם השוק דוחף פנימה והCRT נידחף לפינה ככה שהLCD צובר יותר ויותר היתרונות ככל שהזמן עובר

והCRT לא מקבל הרבה שיפורים וחבל

CRT זאת בשל מספיק' date=' לא צריך להוסיף לה עוד שכלולים היא מצויינת כמו שהיא, ולא צריכה הרבה שיפורים. לLCD יקח עוד הרבה זמן עד שהוא יגיע לשלמות של CRT, ולהזכירך לCRT ישנים לא היו בעיות בהתחלה כמו לLCD היום אחרי כמה שנים טובות שהם בשוק.

הCRT לא נדחף לפינה [b']דוחפים אותו לפינה!!!, כי כנראה יותר זול לייצר LCD מCRT אבל אפשר לגבות עליו יותר. אתה צודק באמת חבל שCRT לא מקבל שיפורים, הכל ככל הנראה בגלל אינטרסים כלכליים של היצרנים. סוף סוף משהו עם יותר הגיון פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...