בהצלחה מחר בבגרות במתמטיקה! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהצלחה מחר בבגרות במתמטיקה!

אוריפ

Recommended Posts

שאלון 005 היה באמת קל. באופן חשוד? לא צריך להגזים. גם הבחינות של קיץ תשס"ד (מועד א'+ב') היו ממש קלות באותה מידה. אז לא הופתעתי.

שאלון 006 לא היה קל. הוא היה... הוגן. פתיר, מה שנקרא...

עוד השלמות לתשובות לשאלון 006:

1. בעיית תנועה- V=12

5. בעיית מינימום/מקסימום- X=R

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה עשית את התנועה?!

האינדוקציה היתה פשוט בדיחה....

as for me, שאלון 5 היה די קל, שאלון 6 היה לא בדיוק קל, אבל שאלות 3, 4, ו-6 היו כ"כ מכאניות, שהוא לא היה מסובך.

רק חבל שבשאלה 4 שכחתי בסוף להתחשב בתחום הכללי של הפונקציה, אז במקום שהתשובה תהיה

0≤x≤pi/8  U 3pi/8≤x≤pi/2

כתבתי

x<pi/8  U  x>3pi/8

טוב נו, כל עוד יורידו לי רק 3 נקודות, עדיין יש לי 100 בשקלול של 005 ו-006...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה עשית את התנועה?!

האינדוקציה היתה פשוט בדיחה....

גם הבעיית תנועה.

אמרתי לעצמי שאני לא עונה על סדרות. אני לא אוהב את זה.

ואז אני רואה אינדוקציה עם סדרה בתוכה. פשוט נבהלתי וברחתי משם לבעיית תנועה. יכול להיות שאם הייתי קורא את השאלה עד הסוף הייתי מצליח אותה, אבל... לא רציתי להתעסק עם זה.

בכל מקרה, הבעיית תנועה הייתה ממש קלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בקיץ הקודם בגרות 5 יח"ל לפי השיטה הישנה (זקנים , זקנים)

קיבלתי ציון לא משהו , והגעתי למסקנה שכבר עדיף לעשות 4 ולקבל 100

אבל לפי שהבנתי , השיטה הישנה בוטלה

מישהו יכול להסביר לי , איך אני עושה עכשיו 4 יחידות (איזה שאלונים , או רק אלוהים יודע איזה דברים ממציאים לכם היום) , ואיזה נושאים יש בכל שאלון

והשאלה הכי חשובה , האם עדיין נשארו הפערים האדירים בין 4 ל - 5

מישהו אמר בתחילת הת'רד שלא תהיה אינדוקציה קשה , ובכן , עברתי על השאלות של 4 , ולא ראיתי בחיים אינדוקציה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם השיטה הישנה בוטלה, אבל עדיין מקיימים בחינות עם השאלונים של השיטה הישנה, בדיוק בשביל אנשים כמוך. אם תסתכל במעריב של היום על פיתרון הבחינות שהיו אתמול, אתה תראה פתרונות של שאלונים מהשיטה הישנה. זה בדיוק בשביל אנשים שרוצים להשלים בגרויות, לתקן, לשפר ציון וכו'... חבל שלא בדקת את זה לעומק לפני אתמול. אני סבור שהיית יכול להיבחן על השאלונים הישנים עדיין.

אני לא יודע אם גם במועדי קיץ עדיין יבחנו על השאלונים הישנים. ואם לא, אני לא יודע אם אתה יכול להשלים עכשיו בגרויות עם השיטה החדשה. אני גם לא יודע איזה שאלונים בדיוק תצטרך לעשות (כי המבנה אחר עכשיו לחלוטין. יש לכל רמה 3 שאלונים, ו-1 מהם משותף לרמה הצמודה לה).

בקיצור, תברר את זה לעומק. ואל תעצור בבירורים בבי"ס שלך, כי יכול להיות שהוא כבר לא מקיים בחינות על השיטה הישנה, אבל במקומות אחרים כן. תמשיך הלאה למשרד החינוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב שימו לב שבשאלון 005 אם פתרתם את בעיה 1 (גיאו) עם חפיפה שהיא צ.צ.ז., הייתם צריכים להגיד שהזוית מול הצלע הגדולה במשולש.

זה לא קצת ברור מאליו? כל מי שלא ידע את המשפט הזה ופתר ככה סתם ניחש.

מה שהיה כיף בבגרויות האלו היה הזמן, פשוט הסתכלתי על הכיתה, שתיתי את המיץ ענבים שלהם, אכלתי פרות יבשים ( ומה שמצחיק שלא הייתי היחיד שהכניסו לו לתיק את זה :lol: ) ועדיין היה זמן. בהסטוריה זה לא יהיה ככה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

( ומה שמצחיק שלא הייתי היחיד שהכניסו לו לתיק את זה :lol: )

ליתר דיוק, אתה וכל מי שהיה בקורס פסיכומטרי ובאמת הקשיב לטיפים שלהם לגבי מה להביא לבחינה, מה לשתות, איך לנשום וכמה פעמים להקיף את השולחן למזל...

ועדיין היה זמן. בהסטוריה זה לא יהיה ככה :-\

היית חייב להזכיר. פשוט חייב אה? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...