בהצלחה מחר בבגרות במתמטיקה! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהצלחה מחר בבגרות במתמטיקה!

אוריפ

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואי וואי וואי.... אוריפ... יש מצב שידפקו ל ך בגרות קשה רצח...(בעצם לא רק לך אלא לכול ה005 שנגשים היום...)...

נ.ב. : ועמרי הדברים לעיל נאמרו במטרה אחת.... להלחיץ אותך כמה שיותר... ;D :lol::smile1:....(איזה נחמד מצידי ... :lol:)

בהצלחה לכול ה006 ..רק שלא יביאו לנו איזה סדרה הנדסית ואינדוקציה קשים..... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה לכל עושי טופס 05 ו06!

מי יתן והאי שיוויון יזכה לשוויון המגיע לו!

מי יתן ולא נשכח את אף נגזרת פנימי באף גזירה!

מי יתן והאינדוקציה תהיה פשוטה ולא ידפקו בתוכה משהו שכולל סדרות!

מי יתן והגאומטריה.... אה... מה כבר יכול להיות קשה בזה?

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני

פשוט

לא

מאמין

!!!!

טופס 06 הלך לי טוב, בפעם הראשונה נראה לי בחיים שלי, הצלחתי לפתור מבחן שלו, בלי להתבלבל במשהו בדרך, בלי להתקע עם הזמן בסוף, וביחד עם זה, גם בדקתי חצי שעה ושכתבתי תרגיל כדי שיהיה יפה

תוצאות:

מבחן 05

שאלה 1 - הוכחות

שאלה 2 - היחס הוא 2

שאלה 5 - m>3 או m<-1

מבחן 06

שאלה 3 - הוכחה (על עקרון 27=19+8

שאלה 4 - קיצונים ב0, 1/4, 1/2 פיי, פיתולים ב 1/8, 3/8 פאיי. תחומי הקמירות זה בכל מקום חוץ מבינהם

שאלה 6 - היחס הוא חצי

ויייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עשיתי את הבחינה היום (גם לא הייתי אמור לעשות, אני ב-4 יחידות ) אבל ממה שהבנתי המבחן היה קל באופן חשוד.   כמעט כולם קיבלו אצלי בשכבה (מבין אלו שב-5 יחידות) בין 95-100 ואלו שנכשלו, קיבלו בערך 70 (הם בדקו את התשובות עם המורה שלהם לאחר המבחן).  

ראיתי בעצמי את הטופס, ולמורות שאני ב-4 השאלה ה-5 (האלגברה) הייתה לא קשה במיוחד וההסתברות (עם הצעירים והמבוגרים) הייתה קלה במיוחד (כולם אמרו שהם פתרו אותה ב-5 דקות, גם אני אחרי שראיתי את הטופס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...