רמקולים 2.1 למחשב ישן, בעיקר מוזיקה - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים 2.1 למחשב ישן, בעיקר מוזיקה

zurkin1232

Recommended Posts

לגבי האוזניות - ידוע, ולי אישית אין צורך בזה מאחר ואני לא משתמש באוזניות. בכל אופן חסרון מרגיז להרבה אנשים...

לגבי הווליום, באמת לא התרשמתי מהחוזק של החוגה, נראית לי קצת שברירית... זה קצת הטריד אותי.

מה זאת אומרת "קופצני"? הכוונה שנגיעה קטנה מגבירה פתאום את הווליום הרבה?

ולגבי הסאונד, תתייחס!  :) אני מאוד אשמח לשמוע התרשמות, לטוב ולרע.

INFERNo, לא הבנתי את כוונתך. שמעת את הרמקולים גם בשקם וגם במקום אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחוגה ישנה נקודה מסויימת שכאשר עוברים אותה הווליום קופץ בבת אחת. הבעיה הופיעה לאחר כמה חודשים של שימוש. לגבי הסאונד, אני באמת מעדיף שלא להביע את דעתי, הן כיוון שהרמקולים לא מחוברים לכרטיס קול איכותי, והן כיוון שלא שמעתי כמעט אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחוגה ישנה נקודה מסויימת שכאשר עוברים אותה הווליום קופץ בבת אחת. הבעיה הופיעה לאחר כמה חודשים של שימוש. לגבי הסאונד, אני באמת מעדיף שלא להביע את דעתי, הן כיוון שהרמקולים לא מחוברים לכרטיס קול איכותי, והן כיוון שלא שמעתי כמעט אחרים.

כל הכבוד על היושר, דבר שדי חסר פה בפורומים, שהרבה אנשים כותבים פה דברים בלי מושג מהחיים שלהם, או שהם לא בטוחים במשהו, אבל מציגים את זה, כאילו הם חקרו את זה 100 שנה.

תראה אתמול קיבלי את 2.1 XFREE

של קריאייטיב והם פשוט מעולי סוף הדרך כל מילה מבוזבזת לי זה עלה 150 שקל

אבל אני מתאר לעצמי שבחנות זה עולה כפול

הם פשוט מדהימים

אני בספק שהם מעולים, כשהאבא שלהם הם ה T2500 שגם לא משהו... השאלה שלי, איפה אפשר להשיג אותם ב 150 שקל, ואיך ה SUB שלהם ? כי התנסיתי לאחרונה אם CHEAP SPEAKRS ולכולם ה SUB פשוט לא עבד (לא היה להם אפילו CROSS נורמלי)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקות ניתנים לברור רק אחרי ששומעים באוזן אז אתה מוזמן לקנות

אם לומר את האמת יש לי קצת ידע בסואנד למחייתי

אז נכון שלא שמעתי אולי אחרים שעולים כפול 4

אבל הרמקולים טובים לי וזו דעתי בלבד

אני ממליץ גם כאיש מקצוע ששומע דברים קצת יותר לעומק

אז אתה יכול לקחת אז זה רק בתור המלצה

ואני עדיין ממליץ

סופש נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה ב-Zap, ה-Xfree נמכרים בין 150 ל-200 ש"ח. מחיר סביר.

בכל אופן. אני די נעול על ה-ATP3, ואם לא יהיו שינויים מיוחדים אקנה אותם בתחילת שבוע הבא.

עדיין אשמח לשמוע כל דעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר קניתי את ה-ATP3.

אני איתם רק יומיים ככה שאין לי ממש דעה מגובשת, אבל זה הרבה יותר טוב מהרמקולים הקודמים שלי.

הסאב טוב, הצליל מדויק. אמנם לא "נפלתי מהכיסא" (אחרי כמות התשבוחות ששמעתי עליהם, הציפיות היו גבוהות), אבל הם בהחלט טובים ושווים לדעתי את המחיר.

דבר אחד מציק לי, הם טיפה יותר עמומים מהרמקולים הקודמים שלי, ואני רגיל לצליל יותר "טרבלי", יותר חד.

כנראה שאנחנו צריכים להתרגל אחד לשני... :)

תודה רבה רבה לכל מי שהגיב כאן, וכל מי שהקדיש לי זמן לחוות דעה. אתם עשר! :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...