רמקולים 2.1 למחשב ישן, בעיקר מוזיקה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים 2.1 למחשב ישן, בעיקר מוזיקה

zurkin1232

Recommended Posts

טוב אני כבר מפנטז על ה-ATP3 כמה זמן... ובכל זאת יש לי כמה שאלות.

1. האם הם באמת הרמקולים המומלצים למחיר?

2. האם כדאי לחסוך קצת כסף ולקנות את ה- Inspire 2500 או שהתוספת ל-ATP3 שווה את זה?

מעבר לזה הרמקולים מיועדים למחשב ישן (P3), ולמטרות וסרטים (בלי משחקים) - אני לא קונה 5.1 כי אין לי איך למקם.

השאלה היא האם הרמקולים ינוצלו במחשב הישן כראוי? אני מניח שאצטרך לקנות כרטיס קול.

איזה כרטיס כדאי (בלי להשתגע עם המחיר)? האם ה-LIVE של קריאייטיב יספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בכמה איכות המוזיקה חשובה לך... ה ATP3 בהחלט עדיפים באופן ניכר על פני ה T2500... תנסה להקשיב לשתיהם ולראות אם זה שווה לך את ההפרש...

לא יודע כמה הבדל ביכות המוזיקה יהיה לך מהכרטיס הנוכחי (מה זה ? ONBOARD) לכרטיס חדש.. תקנה את הרמקולים, תנסה על מה שיש, תרגיש שזה לא איכותי מספיק, תשדרג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בכלל מקום שאפשר לשמוע בו למחשב?

תצוגות זה לא הצד החזק של חנויות בארץ...  :s07:

אגב, הכרטיס הנוכחי שלי זה PCI של קריאייטיב, שנקנה עם המחשב (5-6 שנים). (Ensoniq ES1371) PCI128 SB.

בכל אופן אשמח לשמוע עוד דעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הATP יותר איכותים - על זה אין וויכוח

אבל אתה צריך לשמוע אותם קודם

תרים טלפון לכמה חנויות חומרה בארץ ותשאל ( אני ראיתי את ה-ATP בתצוגה בסניף של דיפוט בשפיים,

אין לי מושג אם הם עדיין שם. שוב, תתקשר ותבדוק )

הכרטיס לא משולב, לא יודע בכמה תרגיש הבדל, בעצם בידיוק כמו ש-icebreak אמר. לא טוב, תשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה2500 ואני ממש מרוצה מהם במיוחד מהסאב..הוא DEEP לגמריייי אבל לפי מה שכולם אומרים הATP יותר טובים..יש כאלה שאומרים שבאופן ניכר..

לדעתי אם איכות ממש ממש חשובה לך תברר היטב מה ההבדלים ותחליט..אבל אם אתה תסתפק באיכות שבהחלט נהדרת ולא רעה בכלל וכמובן שעולה פחות לך על ה2500.

אם הייתי יודע על הATP לפני שקניתי את אלו הייתי באמת שוקל לקנות אותם ומברר..לא שאני לא מרוצה..אבל ההבדל במחיר הוא לא כזה ענק ואם מדובר באיכות יותר טובה בהרבה זה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את ה2500 של קריאטיב ואני מבסוט מהם עד השמיים. תאמין לי לא צריך יותר מזה ועוד במחיר מציעה כמו שיש להם... הם מעולים למוסיקה, משחקים וסרטים. שילוב של חברה טובה ואיכות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה לשמוע יותר על היתרונות, ובעיקר החסרונות, של ATP3.

אני רוצה לקנות אותם, כרגע יש לי בעיה של מיקום הסאב.

בכל מקום משבחים, אך שמעתי גם דיעה מעט שונה (שהם סבירים, אבל לא משהו מטורף).

הייתי רוצה לשמוע חוות דעת מפורטת מבעלי המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pcarena.org/index.php?subject=viewArticle&sg=hardware&id=30

Thats a great review, it will absolutely help you !

ATP3 Vs. Inspire 2500

ATP3 contain two elements, twiter - high, mid in the satellitic ... compare to the 2500 with only one element - the mid, and thats what make the difference... the ATP3 sound more accurate, clear totally marvelous with the right sound card.

The bass in the ATP3 is boomy compare to the deep muddy bass in the inspire but thats a matter of taste, Sound is known as very subjective issue so you better try to hear them before buying.

Good luck with the purchase !  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני התלבטתי רבות בין אם לקחת את ה-2500 או את ה-ATP3, לבסוף קניתי את ה-ATP3 יד-שנייה (כחדש, לקחתי אותם לבדיקה/התרגלות בבית).

וכן הייתי אצל ידידה שלי שלה יש את ה-2500 ואותם שמעתי ולא התרשמתי כלל.

אמנם 2.1 איכותי אבל בהחלט לא מתקרב ל-ATP3 העוצמתיים והאיכותיים יחדיו.

אני אישית מאד מרוצה מהרכישה ומהרמקולים, אולי חיסרון קטן ששמתי לב אליו הוא רעש סטטי שבוקע מהסאב כאשר אין מוסיקה והווליום על הכי נמוך (או כאשר אני לא מכבה את הרמקולים ומכבה את המחשב), אבל זה זניח כי ממילא אני סוגר את הרמקולים עם סיבוב הווליום :)

:xyxthumbs:

עריכה: שכחתי לציין שאני עם כרטיס קול Vibra128 PCI, שמתאים לא רע ומספק איכות שמע טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לשניכם על התגובה.

היום הייתי בשקם אלקטריק ושמעתי את ה-ATP3. הם נשמעו חביב ולא יותר. היה קשה להתרשם. ועכשיו אני קצת מבולבל כי אני לא בטוח אם הם באמת לא משהו, או שהצירוף של מיקום גרוע + חרא מחשב + 128K + מפצל וכבלים בדרך לכרטיס + רעש בחנות השפיעו (אני מניח שכן, השאלה באיזו מידה).

כמו כן שמעתי את ה-I-Trigue 3300 של קריאייטיב ודי התרשמתי (למרות שגם הם לא "הפילו אותי מהכיסא"), במיוחד מהסאב החזק, הבעיה שהם עולים כמעט כפול מה-ATP.

בכל אופן הייתי רוצה לשמוע עוד דעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותי ATP3. לא אתייחס לסאונד, אבל קיימים שני חסרונת אחרים: ראשית, אין יציאה לאוזניות, אז נאלצתי לאתלתר מפצל+מאריך. שנית, כפתור הווליום הפך לקופצני למדי (בטווח מסוים) לאחר כשנה של שימוש. לא ממש מפריע, אבל דורש התעסקות מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...