משהו שמשגע אותי רציני פה - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שמשגע אותי רציני פה

Magneto

Recommended Posts

אני לא מבין מה אתם מלהבים כל כך... זה פשוט מדינות ענקיות עם שטח אין סופי ושפע כלכלי וחבלי ארץ עשירים בעוצרות טבע שכל העולם היה מת להם ולנו אין כל כך את זה, אין פה נפט, אין פחם, בקושי יש גז טבעי... אין לנו מתכות יקרות באדמה ובקושי יש פה מקום לבנות.

אבל איכות חיים זה לא רק כמה הבית שלך גדול ונפח המנוע של האוטו.

וגם בארץ אפשר לקנות הרבה ווילות במכירים זולים פשוט רוב האנשים רוצים לגור במרכז, אני אישית הייתי עובר לגולן אחרי הצבא נראה לי אחלה מקום, זול... אחלה מזג אוויר ונופים מקסימים... מה עוד אפשר לבקש ?

:nixweiss:

רק למצוא עבודה נורמאלית ובסך הכל מסתדרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוצה וילה? סע לקצרין, ב150 אלף דולר יש לך וילה של 100 מטר, מכובד מאוד.

אל תבכה שזה רחוק,

אתה מתכוון לסוע לארה"ב לא? שם המרחקים יותר גדולים....

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות, בכל מקרה אחר הייתי חושב שאתה מסתלבט עלי.

אתה באמת תמים? לא מבין? אז תן לי להסביר לך: קודם כל אני לא מתכוון לנסוע לארצות הברית.

עכשיו בארצות הברית זה עובד ככה: יש ערים ויש פריפרייה. אתה בטח יודע איך החיים בתוך עיר עובדים אז הדבר השני זה:

הפריפריה- זה מין אזורים גדולים שיש שם שכונות מגורים, מרכזי קניות, בתי חולים, מקומות עבודה, בתי קולנוע- זה לא אזורי של מגורים בלבד שיכולים להיות במרחק קילומטרים רבים מהעיר בלי כלום לעשות שם. זה לא כמו לחיות פה בטבריה או משהוא !

וככה האזורים האלה מתחברים אחד לשני בכבישים והדרך מעבר היחידה ביניהם זה במכונית(למרות ששם זה ראלי להורים לקנות לילד שלהם למשל איזה מכונית ב6K$ או משהוא) ביניהם כבישים ראשיים, וגם כאלה חוצי מדינות, ובמרכז כל העיניין נימצאות הערים הגדולות.

מקווה שהשכלת קצת...

אם לכל אחד היה פה בית פרטי, אתה חושב היה מספיק מקום לכולם פה? גם ככה אין...

למה בית פרטי? מבחינתי דירה גדולה בעיר זה גם אחלה אופצייה.אפילו לא חייב מכונית, גם רכבת תחתית\אוטובוסים שבאמת ניתן להגיע איתם לכל מקום ובמחיר טוב (כמו שעשו בסינגפור סאנשיין)

אז מה היה לנו משהו כמו 10 השוואות למקום טוב יותר, ו200 למקומות פחות טובים...

תפסיקו לבכות, תאמינו או לא, המצב שלנו לא כל כך גרוע, יש מקומות עם מצבים הרבה יותר גרועים.

הנימוק אולי הכי גרוע שאי פעם ראיתי.

אתה מסוג האנשים שגם אם היית איזה כפרי בסין שמקבל 50$ על טון אורז אם מישהוא היה מתלונן או משהוא היית אומר שבצפון קוריאה עוד יותר גרוע. נו באמת...

אני אישית שואף להתקדם בחיים שלי ולשפר את רמת החיים שלי. אנשים עם השקפת חיים כמוני המציאו את הקפיטליזם, אחרת כולם היו חיים בקמוניזים והיו מרוצים מהחיים שלהם

בתאילנד למעמד הביניים יש בקושי בית, בשוויץ יש שטחים נרחבים,

בהודו מעמד הביניים בקושי חיי, בנורווגיה כמו מלך.

פה לפני 5 שנים, לפני תחילת האינטיפדה, לא היה גרוע, אפילו היינו במקום דיי טוב,

בימי רבין, תאמינו או לא...

מתי שיהיה שקט, עוד שנה, שנתיים או עשור, תהיה פה צמיחה מטורפת.

וואלה... ואיך הגעת למסקנה הזאת?

דווקא מתי שהיה פה הכי גרוע, בשנות ה50 היו עליות מטורפות ואף אחד לא חשב לעזוב, תחשבו למה...

עבדו 12 יום בשנה השתכרו חרפת רעב, אבל מה? היתה מדינה, היה מקום בטוח, מקום שהוא שלך, היה בית.

פתאום כולם נהיו מפונקים בארץ הזאת, כולם, כולם חושבים שמגיע להם הכל, למה?

נפתחו העיניים לתאוות בצע?

כן.

אני יודע שיש רעבים ללחם בארץ, אבל המצב עדיין הרבה יותר טוב משנות ה50...

והמצב לפני 50 שנה היה יותר טוב מבצפון קוריאה. תמיד יש מקום שיש בו יותר גרוע.

אולי ממש גרוע פה, ואני יודע שלא טוב פה,

אבל לעזוב?

אני עדיין מחכה להצעה איך אני יכול לשפר את המדינה שלנו

חוץ מזה שאתם פוגעים בבית (תחשבו על זה או לא), אתם עוזרים לערבים.... שמעתי לא מעט פלסטינים אומרים שעוד 50 שנה רוב היהוד יעזבו ואז תהפוך לפלסטין עם מדינה אחד מהים לרדן, אני מתחיל לחשוש שזה יתגשם, בזכות אנשים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לקום כול יום בשש וחצי שבע וליסוע לתל אביב מכביש 6 ממש לא קשה.

47 יש לך דרך חשיבה מאוד אגואיסטית ומאוד קטרנית כול מה שעשית בתרד הזה זה לקטר, כמה רע פה, כמה חרא פה, כמה יקר פה, כמה קטן פה לא התסכלת על היתרונות של .

תאמין לי יבוא בנאדם שלא מכיר את המדינה יחשוב שאנחנו איזו מדינת עולם שלישי הפכת אותנו לחרא של מדינה כולם עניים מרודים ההורים שלך חיים מיום ליום לפי מה שאני מבין אין לך כסף לבגדים באמת מסכן, באמת איך יש לך מחשב?

ככה אתה מדבר על א"י אתה יודע בכלל למה הקימו את הארץ הזאת? אתה יודע מה עבר על הסבא והסבתא שלך בגולה? לא אתה לא יודע לך תקרא תלמד תשאל ותבין את הדברים שאתה לא יודע.

הארץ הזאת היא מדינת היהודים, היא המקום של היהודים היא המקום הבטוח היחיד ליהודים, היא הארץ שתשמור על התחת שלך גם ברגעים הקשים ביותר ולא משנה איפה תיהיה.

אתה רוצה לך תעזוב מה לך ולארץ הזאת? מה לך ולאנשים החרות והקקות פה? מה לך ולתרבות הדפוקה שלנו? בקיצור לך תתבולל לך ותראה כמה טוב בגולה איך אומרים ההסטוריה חוזרת על עצמה ואנשים כמוך שלא לומדים מההסטוריה יבינו את זה במוקדם או במאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי שעה וחצי מקצרין לחיפה זה הרבה?

אני מכיר כמה אנשים שעושים את זה כל יום.

רק מכפר-סבא לת"א זה שעה בבוקר...

אפשר לחשוב שהמרחקים בארץ כל כך גדולים

8 שעות ואתה עושה ROADTRIP

47, לא תמים ולא בטיח, אני מכיר פה את המצב בדיוק, מי שבאמת מתאמץ ויש לו את ההשכלה המתאימה מוצא עבודה,

לוקח זמן, אבל מוצאים, קשה אבל בסוף מוצאים.

זה שאנשים נהיו עצלנים בארץ, זה לא אומר שכולה דפוקה ("תעזוב אותי באמא ש'ך")

כולם נהיו פה יפי נפש, קצת לכלוך על הידיים וכבר "אויש, העבודה הזאת קשה, לא בשבילי", והם בכלל עובדים במשרד, והתלכלכו מדיו...

אגב, אני לא נגד האוטובוסים, להפך...

זה אחת הבעיות הקשות בארץ.

47,

אני מסוג האנשים שיעבדו כדי לחיות, ילמדו וישקיעו כדי שיהיה להם טוב בחיים יותר מאוחר.

ועוד דבר, אם אתה חושב שקפיטליזם מוגזם הוא טוב, אז טעות בידך,

זה אחד הדברים שהביא את למצב הזה...

אני לא שופט, אבל אתה נראה לי מסוג האנשים שמחכים שהכל יבוא להם במגש של זהב וכפית של כסף בפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באמת אין פה מה לחפש. כל כל הכלכלה פה היתה בנויה על תיירות ומשם זה גלש מטה לבניין ולהייטק. אחרי שברחו התיירים ברחו גם המשקיעים, גם נעלמה העבודה. עכשיו התחרות על כל משרה כ"כ גדולה שלא בטוח בכלל שיסתכלו על הקו"ח שלך, שלא לדבר על לקבוע לך ראיון מסכן (ועוד להעסיק אותך).

שכר מינימום פדרלי בארה"ב עומד על 7.15$. וילה מכובדת בפלורידה (ששם זה נחשב סטנדרטי ולא מותרות, שם רק מסכנים גרים בניין קומות בדירה אלא אם זאת דירת סטודיו) עולה 55,000$. כאן שכר מינימום זה 17.97 (4$) שקלים ודירה מסריחה ודולפת בפתח-תיקוה עולה 130,000 אלף דולר. רק תבינו את היחס בין מה שאנחנו מרוויחים ומשלמים. שלא לדבר על כמה הולך מזה למיסים. מה עדיף? יחס של 3:22,000 או יחס של 1:32,500? גם יש שם אוכלוסיה גדולה דיה ומפרנסת דיה כך שלא צרייך לגבות מיסים מפלצתיים. פה לוקחים לך 60% מס הכנסה על משרה שניה שאיתה אתה נאבק לסגור את החודש. רובכם פה אני מעריכה ילדים ולא נצתרכתם לעבוד אף פעם מעבר לצרכים הקטנים של פינוקים ומשחקים (או חומרה במקרה שלכם). אף פעם לא גזלו לכם איזה 18% מהמשכורת בלי סיבה מיוחד - כי ככה צרייך, ועוד 132ש"ח לביטוח לאומי כי ההורים משלמים, ועוד 100-200 שקל (תלוי איפה ואיך) לקופ"ח בשנה, ועוד איזה סכום לביטוח כזה או אחר. כשאתה משלם על דירה זה גם ארנונה (כמה שקלים על כל מטר ריבועי בדירה), זה גם תשתית (העובדה שיש לך מים וחשמל), זה גם המים והחשמל עצמם, ואתם צריכים גם לאכול... תשאלו פעם את אמא ואבא איך הם סוגרים את החודש. תציצו בחשבונות מהבנק. כבר דיברתי על עמלות שבנקים לוקחים וכמה יקר זה לגדל ילד בימינו? ואוטו? עוד כמה אלפי שקלים ביטוח בשנה, ודלק שעולה מיום ליום... כבר אמרתי שאנחנו מרוויחים בשקלים ומשלמים בדולרים? אז טוב, להשכיר חור מקקים בדרום ת"א עם דירה אחת של חדר וחצי מקלחת זה 200$ לחודש אבל אם הדולר עולה... הלך עליכם. ואז יש להוסיף לזה גם ארנונה וחשמל ושוב מים ועוד... איזה כיף. אף אחד לא אמר לי שהחיים הם קלים - מה שלא חשבתי זה שהם יהיו בלתי נסבלים.

יש לי חברים בארה"ב שמתחננים שאבוא אליהם. אמרו, פאק, תגורי אצלי, יש פה דרישה לטכנאי וטרינר דווקא, גם אם לא אז יש פול עבודות. יש לי ידיד שחברים שלו מוכנים לעשות לי הכשרה לקעקענות ופירסינג ושאני מצידי אתאמן עליהם. לא חסר שם פשוט. והשכר סבבה, המחירים נמוכים אז גם עם שכר של פחות ממינימום אני אחיה טוב, יותר טוב מכאן. שמעו, אם המצב היה פה כמו שהוא היה ב-1992 אז בכיף הייתי נשארת, אבל בינתיים הכיוון הוא להתפוררות אז מה יש לי לחפש פה? רק צרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חברים בארה"ב שמתחננים שאבוא אליהם. אמרו, פאק, תגורי אצלי, יש פה דרישה לטכנאי וטרינר דווקא, גם אם לא אז יש פול עבודות. יש לי ידיד שחברים שלו מוכנים לעשות לי הכשרה לקעקענות ופירסינג ושאני מצידי אתאמן עליהם. לא חסר שם פשוט. והשכר סבבה, המחירים נמוכים אז גם עם שכר של פחות ממינימום אני אחיה טוב, יותר טוב מכאן. שמעו, אם המצב היה פה כמו שהוא היה ב-1992 אז בכיף הייתי נשארת, אבל בינתיים הכיוון הוא להתפוררות אז מה יש לי לחפש פה? רק צרות.

אני לא מבין... -אם כל כך מתחננים אליך שתסעי לשם ויקמבנו אותך מפה עד הודעה חדשה והכל שם נורא זול ואת תרוויחי המון כסף , וגם כל יום יבוא הדוד סם ויביא לך סוכריות, והשמיים שם יותר כחולים, ובכלל - כל האנשים מחייכים, ובעלי חברות גדולות מסתובבים ברחובות מחפשים אנשים שיבואו לעבוד אצלהם, וגדלים עצים שמצמיחים כסף, והאוכל יותר טעים, והמכוניות יותר זולות, וגם לכל אחד יש זכות לבריכה בפרטית וכו'... אם הסתדרת שם עד כדי כך... מה שאני תוהה הוא- למה את עדיין כאן בוכה על כמה שקשה לך במקום שם בארץ (ארה"ב) עוץ?

(ואני לא מדבר בתור בן 15 שחי על חשבון ההורים אלא בתור אחד שמשלם בדיוק את כל הדברים שציינת.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

47, לא תמים ולא בטיח, אני מכיר פה את המצב בדיוק, מי שבאמת מתאמץ ויש לו את ההשכלה המתאימה מוצא עבודה,

לוקח זמן, אבל מוצאים, קשה אבל בסוף מוצאים.

זה שאנשים נהיו עצלנים בארץ, זה לא אומר שכולה דפוקה ("תעזוב אותי באמא ש'ך")

כולם נהיו פה יפי נפש, קצת לכלוך על הידיים וכבר "אויש, העבודה הזאת קשה, לא בשבילי", והם בכלל עובדים במשרד, והתלכלכו מדיו...

ועוד דבר, אם אתה חושב שקפיטליזם מוגזם הוא טוב, אז טעות בידך,

זה אחד הדברים שהביא את למצב הזה...

אני לא שופט, אבל אתה נראה לי מסוג האנשים שמחכים שהכל יבוא להם במגש של זהב וכפית של כסף בפה.

אתה צודק במאה אחוז.

כאשר ההורים שלי הגיעו לארץ  לפני 14 שנה, היו להם 300 דולר בכיס, מילים בודדות בעיברית, תינוקת צורחת בת שנתיים וחצי (אני  8) ) , ואף קרוב או מכר לגור אצלו לתקופה הראשונה.

אמא שלי ניקתה רצפות, אבא שלי היה שומר באיזה מפעל בלילות, ובבקרים לומד עיברית עם אמא שלי.

והיום, אני גרה בווילה, אבא שלי מהנדס מכונות ראשי במפעל לגילוון, אמא שלי מנהלת חשבונות, יש לי כל מה שאני צריכה, אני מתכננת ללמוד באוניברסיטה, לעשות רישיון, לטייל ולעשות חיים, אני עובדת בעצמי פה ושם, ויש לי עוד אחות קטנה.

לעומת זאת אני רואה מלא אנשים שחיים פה כבר הרבה דורות, ובוכים שאין להם עבודה, הם רק מתלוננים, חיים על קיצבאות, ולא בא להם לעבוד בכלל....למה? הרי המדינה משלמת, הם רק יבכו מול המצלמה שאין להם כסף ללחם, כדי לנסות לקבל יותר.

(אני לא מדברת על הנזקקים שאינם מסוגלים לעבוד באמת, אלה על כאלה שחושבים שהמדינה חייבת להם משהו).

מה שאני אומרת זה שמי שרוצה, מי שמוכן להשקיע ולקרוע את התחת אם צריך, בסוף ייקבל את מה שמגיע לו. כאן בארץ יש המון אופציות להתקדמות בחיים בהמון תחומים.

רוב רובו של הפורום הזה אנשים אנטיליגנטים, בעלי פוטנציאל, אז אל תדאגו...

אתם דווקא תסדרו טיפ טופ.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין... -אם כל כך מתחננים אליך שתסעי לשם ויקמבנו אותך מפה עד הודעה חדשה והכל שם נורא זול ואת תרוויחי המון כסף , וגם כל יום יבוא הדוד סם ויביא לך סוכריות, והשמיים שם יותר כחולים, ובכלל - כל האנשים מחייכים, ובעלי חברות גדולות מסתובבים ברחובות מחפשים אנשים שיבואו לעבוד אצלהם, וגדלים עצים שמצמיחים כסף, והאוכל יותר טעים, והמכוניות יותר זולות, וגם לכל אחד יש זכות לבריכה בפרטית וכו'... אם הסתדרת שם עד כדי כך... מה שאני תוהה הוא- למה את עדיין כאן בוכה על כמה שקשה לך במקום שם בארץ (ארה"ב) עוץ?

(ואני לא מדבר בתור בן 15 שחי על חשבון ההורים אלא בתור אחד שמשלם בדיוק את כל הדברים שציינת.)

כי בקושי השתחררתי מהצבא ואני קורעת את התחת בשביל לממן את הטכנאי וטרינר. כשאני אסיים אני מקווה שישאר לי גם כסף לטוס לשם. על ויזה של עבודה אפשר לדבר שם. ואתה לא צרייך להתנשא ולדבר אליי בטון כזה כאילו אני ילדה מפגרת שחושבת שהיא באגדה.

אני יודעת טוב מאד מה קורה, גם ההורים שלי רוצים שאעזוב ויודעים שיהיה לי פה רק חרא.

אה, כבר הזכרתי שאני לא יהודיה ובלי גיור אין חתונה והילדים שלי יהיו ממזרים? ולמה שאני אתגייר?! זכותי להיות מה שאני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בקושי השתחררתי מהצבא ואני קורעת את התחת בשביל לממן את הטכנאי וטרינר. כשאני אסיים אני מקווה שישאר לי גם כסף לטוס לשם. על ויזה של עבודה אפשר לדבר שם. ואתה לא צרייך להתנשא ולדבר אליי בטון כזה כאילו אני ילדה מפגרת שחושבת שהיא באגדה.

אני יודעת טוב מאד מה קורה, גם ההורים שלי רוצים שאעזוב ויודעים שיהיה לי פה רק חרא.

אה, כבר הזכרתי שאני לא יהודיה ובלי גיור אין חתונה והילדים שלי יהיו ממזרים? ולמה שאני אתגייר?! זכותי להיות מה שאני!

זה שאת לא יהודיה אני מוכרח להסכים איתך - משנה לגבייך את הדברים בישראל, ואולי במקרה שלך באמת עדיף מדינה שלא שמה "דת" כתנאי ללאום- רק ש...תקני אותי אם אני טועה, בארה"ב לא תהיי אזרחית... (כמה שקשה לקבל אשרת עבודה , פי כמה יותר קשה לקבל אזרחות) למה לגביי זה את לא אומרת "זכותי להיות מה שאני רוצה" ?

ואם ניקח ונשווה- אותך כאן כלא יהודיה אבל אזרחית אל מול מהגרת בארה"ב. אז את יודעת מה נזרום איתך- תסעי לשם ותרוויחי יותר- עדיין יהיו דברים לא מעטים שלא יהיו שלך כזכות, ודברים שכאן את מתייחסת אליהם כאל מנהלה פשוטה פתאום שם לא יהיו כאלה פשוטים.

אפשר להגיד אלף דברים שיותר טובים שם מאשר כאן- זה לגביי הכל ככה- כי כשאתם פה הדברים הטובים אתם לא שמים לב אליהם בכלל -כי זה משהו שרגיל לכם- לכן רואים רק את הדברים הרעים (וכמו שאמרתי , אני מודה שלא חסר דברים רעים ואני לא חי באשליה שזו מדינה מושלמת) - אבל סעו לכם לחו"ל - ותבינו את המושג "להעריך משהו כשכבר אין לך אותו" .

יש לי לי ידידה שעובדת כרגע באנגליה, מרוויחה כסף טוב מאוד , חיה בדירה מאוד מרווחת אבל בסופה של שיחה כשאני שואל אותה למה לא תשארי - אני מקבל תשובה "כי זה לא זה- זה לא ישראל" - לא הכל בחיים זה כסף- וכשיהיה לכם כסף אתם תראו את זה.

ידידה אחרת מיד אחרי הצבא ללמוד בארה"ב (MOON זה בשבילך- שהתרעמת על כך שרק עכשיו השתחררת-אם רוצים עושים) - היום היא מתחילה שנה שניה שם- היא מסודרת מבחינה כספית, היא עם ויזה והכל מסודר- חיה טוב, לפני חודשיים ביקרה בארץ, היום דיברתי איתה היא בדכאון , שאלתי למה? את חיה טוב , שוב אותה תשובה בדיוק "כי זה לא זה".

יש לי חבר שטס לאוסטליה לעבוד- מרוויח כסף יפה אין מה להגיד- ואוסטרליה אחלה מדינה , באמת, והוא שונא את , דיברת יאותו שאלתי אם הוא מתגעגע אמר לי מה פתאום-ממש נהנה באוסטרליה. אז למה שלא תגור שם? "לא מה פתאום, אני חוזר לארץ עוד חצי שנה" למה? כי "זה לא זה".

הוויכוח הזה לא יסתיים במישהו צודק כי שני הצדדים אומרים דברים נכונים (אם נוציא לרגע את הילדים בני ה16 שהשאיפה שלהם בחיים זה שתהיה להם פורשה) - סעו לכם לחו"ל - תהנו שם - אתם תחזרו.

עוד דבר ששמעתי כאן זה שבישראל יש המון תחומים לא מפותחים... סתם לידיעה עסקית- תחום לא מפותח זה מכרה זהב מבחינת ביזנס (וזה אומר כסף..)- אז לכו למקום שמאוד מפותח בהכל ונראה אותכם מתבלטים שם איכשהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני לא רוצה אזרחות בארה"ב! ;D

אני רוצה לעשות קצת כסף, לצבור נסיון תעסוקתי ולעוף לכל הרוחות. אני לא מבקשת הרבה. לא ביקשתי שברולט ולא וילה עם בריכה, בשבילי גם "מלון מקקים" וטוסטוס והעיקר שיהיה מה לאכול - זה דיי ויותר ואני מאמינה ששם יהיה לי את המינימום הזה, כשכאן אני מתקשה לקבל את המינימום המגיע לי - השכר שלי!!! :pissed:

בינתיים יש לי מספיק מכרים שחיו/למדו שם, חזרו ושאלו "למה חזרתי?!", אם זה לא דיי, יש לי משפחה בקנדה ושם לא קשה לקבל אזרחות.

רגע, אז כאילו זה בסדר אם אני לא יהודיה, אם אדם יהודי רוצה לרדת מישראל אז זה הופך אותו לכפוי טובה מסריח? לא הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אז כאילו זה בסדר אם אני לא יהודיה, אם אדם יהודי רוצה לרדת מישראל אז זה הופך אותו לכפוי טובה מסריח? לא הבנתי.

כי לך יש שיקולים נוספים על פני שאר האנשים שכאן למה להיות במקום אחר. אין לך שום זיקה עממית למקום- ולאחרים יש.

ואגב, לגביי חתונה- סליחה בן דוד שלי פגש בחורה שהוא אוהב, והיא לא יהודיה- והם ממש לא סובלים כאן- לחתונה דפקו גיחה לקפריסין- כאן הם מוכרים כבעל ואשה אפילו שהיא לא יהודיה.

אני פשוט לא יודע מה ההשלכות לכך שאת לא יהודיה ולכן לא אומר סתם - את בטח יודעת יותר טוב- לכן לך יש שיקולים /מניעים נוספים לעבור למדינה אחרת מאשר מישהו שהוא יהודי שחי כאןץ אבל עזבי נו אנחנו עכשיו נכנס לוויכוח אחר לגמרי.

לגביי שכר מינימום שמגיע לך- את מוגנת לפי חוק- זה שאת עובדת אצל אנשים שעוברים על החוק זה בעיה שלך. אם תגורי בארה"ב- אף אחד לא מתחייב להביא לך משכורת מינימום- כי את לא אזרחית. החוק של משכורת מינימום לא תקף לגבייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מס הכנסה בארץ הוא לא 50%

בארה"ב יש מכס גבוה על חלק מהדברים (כמו מכוניות יפניות)

ואתה לא יכול להשוות שום מדינה בעולם לארה"ב

ברוב אירופה הרמת חיים לא שונה בהרבה מישראל

אתה גם שוכח דבר חשוב אחד-כל המסים האלה זה לא מרוע

ולא בגלל שבא להם אלא בגלל שחלק נכבד ביותר מתקציב המדינה (הגדול ביותר)

הולך לביטחון כדי שתוכל לחיות פה

שכחת לציין גם שחלק גדול מהכסף של המיסים האלה נועד גם לממן את הערבים והדתיים שמגרבצ'ים כל היום פה בארץ במקום לעבוד.

אתה תעבוד תלך תקרע את התחת, הדתיים והערבים יחיו ויהנו על חשבונך,

איזה יופי, פשוט גאוני אולי אני יחזור בתשובה או יתחזה לערבי וילך לחיות בפרדס ?

כל הפטריוטים למינהם, המדינה יורקת לכם בפרצוף ואתם פשוט מאושרים וחיים בסרט שלכם.

בוקר טוב.

לא יודע מה איתכם,

אבל אני בהזדמנות הראשונה שתהיה לי אני טס למכור סמים במיאמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה שלנו זאת מדינה של גנבים... לא מספיק שכל מחירי המחשב פה יקרים ב 150אחוז מאירופה גם החוצפה שאם נגיד אתה קונה כרטיס מסך ובאתר המקורי יענו מהמפעל זה מגיע לך עם כמה משחקים בבנדל ואם אתה קונה את זה בארץ החברה לוקחת את המשחקים לעצמה או שנותנת משחק אחד.

עוד דבר זה לגבי .. למשל ראידמקס... באתר שלהם כתוב שאתה מקבל אחד מהמארזים עם 6 מאוורים וספק כח.. פה בארץ 3 מאוורים ללא ספק...

גנבים! ולא היה רשום OPTIONAL באתר של ראיד מקס...

ניסית לקנות פעם משהו שקשור בכלל בכל צורה שהיא למחשבים באיטליה? תגלה שהמחירים שם גבוהים בעד 150-200% מבארץ

אז נכון, שכאן יותר יותר יקר מבארה"ב, אבל אין מה לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...