משהו שמשגע אותי רציני פה - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שמשגע אותי רציני פה

Magneto

Recommended Posts

זו הנקודה שלי

אז היא החזיקה אותנו כעם, ביג דיל...הרווחת מזה משהו? מה זה נתן לך?

תראה יכול להיות שאתה מעדיף להיות כמו עמים אחרים שנטמעו בתוך עמים גדולים יותר וכול ההסטוריה שלהם וכל מה שייחד אותם אבד.

עוד דבר גם יהודים שניסו לעזוב את היהדות הלכו התבוללו ובכול זאת לא התקבלו והבינו שלא יעזור להם כלום הם שייכים לעם היהודי אתה לא יכול לברוח מזה אתה יהודי.

מה יצא לי מזה נתחיל בכך שיצא לנו מזה מדינה, טובה רעה זה מה שאנחנו מתווכחים עליו עכשיו אנשים כאן קברו את המדינה זה מרגיז אותי שאנשים מדברים על מדינת ככה בלי המדינה הזאת הם לא היו קיימים כבר מזמן והם מדברים עליה כאילו היא איזה זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא יכול לדעת! זה המצב כיום, אין לי מושג איך הוא היה נראה אם הוא היה אחרת, לכן אני לא יכול לדעת אם זה שנשארנו כעם והקמנו מדינה, עזר לי אישית

וזה בעצם הנקודה של כל הדיון הזו, אתם רואים עזיבה כפגיעה במדינה, אני רואה את זה כחיפוש מקום טוב יותר בשבילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה בא פותח תרד ומתחיל להגיד "כמה רע פה" "כמה חרא פה" "כמה טוב שם" "כמה עשיר אני יכול להיות שם" זה פוגע במדינה אתה רוצה לעזוב לפחות על תתחיל להתרברב בזה להפוך את המדינה הזאת לבית קברות תעלה על מטוס תגיד שלום לחברים וסע לשלום.

אבל כשאתה מתחיל לרדת על המדינה להפוך אותה לחור אחד גדול בתחת של המזרח התיכון לקחת כול דבר טוב ולגמד אותו ולהגדיל כול דבר רע, להפוך כול דבר שקשור למהות המדינה הזאת לטיפשי(יהדות) אתה גורם נזק למדינה ללא ספק!.

אין לי בעיה אני לא יכול לקבוע לאף אחד מה לעשות למרות שירידה מהארץ נראית לי יותר כמו בריחה ולא ירידה, ומה אם במקום החדש גם לא יהיה טוב תברח גם משם?, אני לא יכול לקבוע דברים תעשו מה שבראש שלכם רק בדרך תנו כבוד ותזכרו מאיפה באתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושבת שעליתי על נקודה מאד חשובה...

הבנתי למה הגישה הישראלית כל כך מגעילה! אתם רוצים להרחיק מכאן זרים!

אוקיי חברה', קלטתי את המסר, אני מסתלקת ברגע שאסיים לימודים ואמצא לי דרכון אחר... ;):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Merrymoon, אל תלכי! :please:

;D

בקשר לנישואי תערובת, זה לא קשור רק ליהודים או לישראלים. תראו אם יהודי מתאהב בגויה (איזה כינוי מפגר, נשמע כמו קללה) אז אין מה שיעצור בעדו. אבל תחשבו מה זה לבוא לאמא ולהגיד לה שמצאת לך נוצרייה (או ויקינגית :silly:). אותו דבר אם בחור נוצרי ימצא יהודייה. ברור שההורים בסופו של דבר יצטרכו להשלים עם זה, ואני בטוח שיש גם כאלה שפחות אכפת להם מהלאום/דת, אבל לרוב יש סלידה פנימית כזו בלב. זה פשוט טבעי לכל עם שירצה להמשיך ולהתרבות בתוך עצמו, וזה פחות מקובל להנשא למישהו מעם אחר. זה בכלל לא קשור לשנאת זרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרימון על תעזבי אותנו אנחנו נילחמים כבר עשרים ומשהו עמודים כדי שתישארי.

מה לעשות יש זרים שהייתי רוצה להרחיק הם לא בדיוק זרים אבל הם רוצים אותי מעבר לים.

בקשר לנישואי תערובת אם אתה אוהב מישהי והיא אוהבת אותך או שהיא תנסה להתגייר(קשה וארוך מאוד).

או שתתחתנו בחתונה אזרחית ואם ההורים שלך אוהבים אותך הם יקבלו כול בחורה שתביא הביתה.

נישואים בין דתות שונות תמיד נתקלים בקשיים ובפזילות של אנשים אין כאן משהו מיוחד של היהדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוהי אולי הסיבה הכי מהותית למדינת ישראל,

"למה? למה שרפו את עמי, את העם היהודי? אני יהודייה מישראל. יש לי מדינה. יש לי צבא, יש לי נשיא ויש לי דגל. זה לעולם לא יקרה שוב"

"כאן הפכתי להיות מספר"

וזה הסיבה לחוקים מגעילים נגד זבלים אנטישמים.

"כתובות נאצה אנטישמיות בשפה הרוסית רוססו הלילה על קירות בית כנסת בבאר שבע. בין היתר נכתב "הייל היטלר", "יחי הנאצים" ו"נשמיד את היהודים". בגלי צה"ל דווח כי טרם נעצרו חשודים בפרשה"

http://news.walla.co.il/?w=//661234

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה זה? הסלידה מהשונה מהאחר היא בדיוק שינאת זרים

לא נכון. בכלל לא נכון.

יש הבדל בין רצון להתחתן רק עם מישהו מהעם שלך לבין שנאת עמים אחרים, הבדל עצום.

אתה לא הבנת אותי, אמרתי סלידה מערבוב עם עמים אחרים, לא סלידה מעמים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חצי יהודי, ואני חיי בארץ מגיל 8 חודשים בערך, אז לפי תפיסת העולם המעוותת שלכם לא מגיע לי לחיות בארץ ולהתחתן פה ולהקים משפחה?

זה לא שאני מת להישאר פה, בכל מדינה יהיה בה את הטפילים שלה, פה זה הערסים, אבל פה זה מגניב להיות ערס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כשאתה אומר חצי יהודי-אין כזה דבר באמת.......

זה או יהודי או לא...

אמא יהודיה+אבא גוי\יהודי=בן יהודי

אמא גויה+אבא גוי\יהודי=בן גוי

איתן

אותו דבר אין יהודי אמיתי, אתה בטוח לא צאצא של אלה "שיצאו" ממצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כיהודי יש זכות לגור בארץ יהודית,את טוענת שעברת את המשרפות, כיצד אין לך את 

הבושה להתפאר כל הזמן בזה שאת מבקרת בגרמניה וכמה שטוב שם?

כבר ראיתי את הסטנדרטים האירופיים לפני 30 שנה,העם הנאור הגרמני, זה שעומד בתור,ששומע מוצארט העמיד בתור לשחוט יהודים,

מתוקף זה יש לי זכות

מלאה לחיות במדינה יהודית.אים את רוצה לחיות במדינה הזאת ולהיות שייכת לעם היהודי אז תאמצי את החוקים היהודים ואים החוקים לא נראים לך

תיהיה בטוחה שהישראלים המגעילים לא יכניסו אותך למחנות כפייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...