סיקור קצר על 9550 128ביט של גיגהבייט - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיקור קצר על 9550 128ביט של גיגהבייט

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני שם לו בקרוב(את הסיילנסר של הFX הישן מכרתי כדי לקנות את ה9550... , יש לי כאן מלא קירורים , ננסה לארגן לו איזה משהו...

אבל נראה לי שגם כאן לא יעזור , הוא מראה ארטיפקטים כבר מעל המהירות הזאת , מה שאומר שהוא בגבול של הליבה...(ולא של הקירור) , אבל נראה מה יוסיף הקירור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בחנות שלי כרטיסים שלהם והם הכי זבל בעולם ... חרא חברה !!!!!!

הPCB הוא אותו הדבר וניבגני ולסטינגר יש אותו PCB אבל לזה יש INNO3D ולזה יש אלבטרון שהו הרבה יותר איכותי ולכן לדעתי הוא הגיע למהיריות יותר גבוהות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הTR2M3 מתלבש על ה9550 בדיוק? זאת אומרת לא צריך לעשות כל מיני שינויים או קדיחות?

כל מה שצריך זה לקדוח שני חורים במיקום של החורים על הPCB ולחבר עם חוט נחושת או ברגים עם בידוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה , אבל יש לי כאן שני כרטיסים של INNO3D , עם אף אחד מהם לא היה לי בעיות והFX נשרף מסיבות מוזרות(לא בגלל שהוא לא טוב) , ויבגני , אני לא כל כך מאמין שהגעת עם הליבה יותר ממני , זה כמעט לא אפשרי , הFX שלי עד לפני זמן קצר היה מקום ראשון בעולם בטרידימארק 2003(הוצאתי 2341 על 340לליבה ו640לזיכרון(320כפול 2)) אז דבר ראשון אתה אומר שהוצאת בקושי 2000 ואתה עם מהירות גבוהה משלי... קצת מוזר... , ועוד אני הייתי עם מעבד 2000 מסכן בלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא הגיוני שהזיכרון שלך על 350 ששלי עם וולטמוד הצליח רק 320 ועם סינקים לראם וכמה מאוררים מאוד חזקים מסביבו...

או שהכרטיס שלך מגיע עם מהירויות גבוהות יותר? (שלי הגיע עם 250לליבה ו400 לזיכרון(יענו 200 כפול 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...