סיקור קצר על 9550 128ביט של גיגהבייט - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיקור קצר על 9550 128ביט של גיגהבייט

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צרבתי ביוס , אבל החזרתי(לא כי לא היה יציב , כי אני רוצה אחריות) , צרבתי ביוס של Visionteck(ככה כותבים?) 9600 PRO עם מהירויות ליבה 324 וזיכרונות 200 והגדרתי אותו למהירות ליבה 250 וזיכרון 200 כדי שיהיה כמו הסטוק של ה9550 , עשיתי עם הביוס הזה , הגעתי ל382לליבה(!!) ו270 לזיכרון(!!) שיפור קל ולא רציני , הכרטיס נתן 3380 בטרידימארק 2003 , ו1370 בטרידימארק 2005...

אקווהמארק לא בדקתי...

בכל מקרה גם אלו תוצאות יפות מאוד... , כמעט כמו 9600PRO

למה בחרתי בביוס הזה ? , כי לכרטיס הזה יש את אותם הזיכרונות...(ואותה כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... אני דווקא לא רוצה לצרוב ביוס, סתם מסוכן אני מנסה להתקין את הדריברים של אומגה אבל לא מצליח, בהתחלה מחקתי תדריברים הרגילים של ATI ואז עם DC3 מחקתי את השאריות אחרי התקנתי את הדריברים של אומגה (אחרי כל תהליך היה ריסט). בהתקנה זה כותב שהדריברים לא חתומים או משהו אז יש או לאשר או לבטל אז כמובן שאישרתי ואחרי זה הוא כתב  אם אתה רוצה לעשות ריסט אז סימנתי "כן" ואחרי שהמחשב עלה כשאני עושה לחצן ימני על הדסקטופ ואז מאפינים - הגדרות אין שם לכרטיס מסך, כאילו אין דריברים. יש לך מושג למה זה?

עריכה: לא חשוב, זה בגלל שהתקנתי את ההכנה לסופט מוד אז הייתי צריך לבחור בדריברים הרגילים. תתכוננו, בקרוב OC LOG :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי עם הליבה להרבה יותר ממך.

הגעתי ל 440 יציב עם הליבה.

זיכרונות 260 אבל.

וולד מוד ביום רביעי כנראה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...