דיון מרוכז על UPS(אל פסק) , כל השאלות שיש לכם - לכאן. - עמוד 12 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על UPS(אל פסק) , כל השאלות שיש לכם - לכאן.

elad_jacoby

Recommended Posts

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפעיל עליו ישום כבד כמו משחק עם הרבה גרפיקה (או הכי פשוט prime95) ותבדוק אם הוא מחזיק

חיברת לו מסך? קשה לי להאמין שהוא יחזיק גם מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתשומת כל המתעניינים.

בדקתי היום את המחשב, אחרי שעבר יומיים רצוף. הרצתי דום 3 (ושיחקתי), פלוס דלק, ועוד תוכנות (כמו אוברנט, שלוקחת הרבה כח מהמחשב), בנוסף לכמה דפדפנים ועוד כמה דברים שרציתי לשים...(מספיק עומס נכון?).

עשיתי הפסקת חשמל באמצע המשחק. האל פסק לא התכבה, ויצאתי באופן נורמאלי מהמשחק.

אחרי כמה דקות זה עשה כיבוי מסודר למחשב, ואחרי כמה דקות נוספות האל ספק נכבה..(אה כמובן גם מסך מחובר).

לגבי האל ספק, זה "רק" 550. בהחלט מספיק, ולא צריך לבזבז יותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי SmartCompact 750VA של גאמאטרוניק, מישהו ניסה (והצליח) לקנפג אותו לעבוד עם השירות UPS של ולא עם התוכנה שמגיעה איתו? מסיבות חסכון במשאבים אני מעדיף להמנע מלהריץ את התוכנה שהגיעה איתו אם אפשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

קיבלתי אל-פסק

Gamatronic Electronic ידה ידה ידה

בקיצור האל ספק הישראלי

Compact UPS 600VA

הוא מהדגמים הישנים - אבל החליפו לו לסוללה חדשה (אני חושב שגם 600VA, לא בטוח, אני יבדוק).

עשיתי חיפוש בפורומים ומצאתי שהוא הוזכר כמה פעמים אבל לא הבנתי אם הוא נחשב סביר...

אז איך הוא נחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחשב לאל-פסק מצויין. ובניגוד למה שאמרו כאן, הוא הרבה יותר טוב מ advice שקורס פה אצל כמה אנשים...

בסט :)

תאמת לא ציפיתי ליותר מדי, חשבתי שאפילו אחד לא משהו עדיף מכלום, אבל זה אפילו יותר טוב!

מה שכן אני לא יכול למצוא לו אזכור באתר שלהם... כאילו אני מוצא את ה"דגם" אבל זה נראה אחרת לגמרי, כנראה דגם חדש...

והם לא כותבים על הישן בשום מקום :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור איש שמתעסק עם אל-פסק ומתחזק בבית 3 מערכות ואף תיקן כמה מערכות אתן לכם מס' טיפים:

1) מומלץ פעם בשבוע לעשות בדיקה לUPS למשך 10 שניות ע"י: ליחצה על הכפתור המתאים בתוכנה או אם יש לחצן TEST על הUPS או חלק מהUPS שצריך להדליק אותם ע"י לחיצה של 2 שניות על הלחצן, ללחוץ לחיצה רגעית והוא יעשה בדיקה בת 10 שניות.

2) פעם בחודש לנתק את המתח לUPS עד שהסוולה מגיעה למצב LOW.

פעולות ירעננו את הסוללה שכן כאשר הסוללה לא מתרוקנת מידי פעם היא מתקלקלת.

3) אם האל פסק לא נמצא בשימוש לתקופה ארוכה יש לחבר אותו אחת לחודש ולטעון למשך יממה.

4) אדוויס לא מייצרת את הUPS הקטנים אלה מיבאת אותם מהמזרח.

5) ניתן לרכוש עם אמפרז' יותר גבוהה ניתן להשיג מצבר של 9A במארז של 7A.

6) ניתן לפנות אלי ביעוץ ובבקשות לתיקונים וקניית אביזרים לאל-פסק (אותם מחברי קומקום-מפצל ישראלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

קיבלתי אל-פסק

Gamatronic Electronic ידה ידה ידה

בקיצור האל ספק הישראלי

Compact UPS 600VA

הוא מהדגמים הישנים - אבל החליפו לו לסוללה חדשה (אני חושב שגם 600VA, לא בטוח, אני יבדוק).

עשיתי חיפוש בפורומים ומצאתי שהוא הוזכר כמה פעמים אבל לא הבנתי אם הוא נחשב סביר...

אז איך הוא נחשב?

יש לי אותו (כחול קטן כזה),בהתחלה עבד טוב,עכשיו,קפיצות מתח הוא מחזיק,אבל הפסקות חשמל הוא פשוט קורס :pissed:

נראה לי שאפילו יש עדיין אחריות עליו,אבל אני לא הולך לממש אותה,לי נמאס,בהתחלה הוא בכלל לא החזיק,דיברתי עם המנהל שם,ובמשך הרבה שיחות והרבה החלפות של ה UPS בסוף הביא לי אחד שעובד,אבל עובד כמו עגלה...יאללה שיהיו הפסקות חשמל שהמחשב יתכבה לא איכפת לי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...