נחשו מה, נשרף לי המעבד.. - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נחשו מה, נשרף לי המעבד..

vsync

Recommended Posts

אני מכיר עוד כמה שקרה להם מה שקרה למעבד שלי, ואותו דגם זה.

לא אישית אבל בפורומים אחרים שאני מסתובב בהם.

אני חושד שיש איזו בעיה בפס ייצור מצומצם של המעבדים האלו, ויצאו כמה

פשוט דפוקים.

ואני לא טיפש לקנות מחשב מחנות או משהו.

הזנמתי כל מני רכיבים מספקים שונים והרכבתי, אף אחד לא נוגע במחשב שלי

לא שום טכנאי עלוב שלא מבין גרוש מהחיים שלו במיוחד, אני לא נותן לאף אצבעות חוץ

משלי לגעת בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין שום בעיה בפס יצור. זה עובדה שכל הבעיות התחילו רק מהקיץ. בתקופה שבישראל עוד היה קריר לא היו שום בעיות. שבוע-שבועיים אחרי שהתחיל החום גם התחילו הצרות. מעבדי מתחממים, והחום פשוט לא עוזר להם. או לדאוג לקירור חזק יותר (שמרעיש) או לדאוג שיהיה מזגן בחדר המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שלרוב עצום של האנשים לא נשרף המעבד. אחרת איך אתה מסביר את הפופולריות העצומה של AMD?

שיווק, שנית מדינות אחרות ידועות כפתוחות יותר, ב. במדינות אחרות הרכבת המחשבים וככלית התחום ממקום קצת יותר גבוהה ודואגים יותר לתחום הקירור. ג. במדינות אחרות לא חם כמו אצלנו.

חוץ מזה, מה העניין של הרוב?!

חסר להם שלא היה רוב!.. לא צריך להיות בכלל מעבדים שרופים!

ואת זה שזה נמצא במפרטים המומלצים כאן?

כי המעבד אכן כן מציג ביצועים מעולים ביחס לכסף!.. כמובן פקטור החום הוא הינו קיים, אך בכניסתנו לקיץ הוףך להיות חשוב יותר.

והמפרטים כפי שנאמר עוברים עידכון מסיבי.

ובכלל בעיית החום רק יורדת עם כל ליבה חדשה.. ב TBIRD היא הייתה הכי בעייתית, ירדה קצת עם ה XP ועכשיו עם ה TBRED היא ירדה

שוב.

הישג גדול.

אך , סחטו את המעבד בטכנולוגיית הייצור של 0.18מיקרון מעבר למגבלות שלה.. לדעתי.

ובגלל זה בגרסאות ה0.13.. אין להם הרבה מרווח נשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה בפס יצור. זה עובדה שכל הבעיות התחילו רק מהקיץ. בתקופה שבישראל עוד היה קריר לא היו שום בעיות. שבוע-שבועיים אחרי שהתחיל החום גם התחילו הצרות. מעבדי מתחממים, והחום פשוט לא עוזר להם. או לדאוג לקירור חזק יותר (שמרעיש) או לדאוג שיהיה מזגן בחדר המחשב.

ממש לא...

ההבדל בטמפרטורה של מעבד בין יום גשום באמצע דצמבר לבין יום חם (לא חמסין) בתחילת אוגוסט היא מקסימום 6-7 מעלות, ואם יש זרימת אוויר טובה במארז אז זה אפילו פחות.

צריך להגיע לטמפרטורה גבוהה מאוד כדי שההבדל הזה יהרוג את המעבד שלך, ולא נראה לי שטמפרטורה של 60 מעלות תצלה את המעבד (בהנחה שביום חורפי זה 52-53 מעלות).

למעשה, אני מבטיח לך ב 100% שגם ב65 מעלות המעבד יפעל מעולה...

אין שום קשר לקיץ/חורף כשזה נוגע למעבדים שרופים, וגם אני נוטה להאמין שחלק קטן של המעבדים נפגם בייצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיווק, שנית מדינות אחרות ידועות כפתוחות יותר, ב. במדינות אחרות הרכבת המחשבים וככלית התחום ממקום קצת יותר גבוהה ודואגים יותר לתחום הקירור. ג. במדינות אחרות לא חם כמו אצלנו.

חוץ מזה, מה העניין של הרוב?!

חסר להם שלא היה רוב!.. לא צריך להיות בכלל שרופים!

שיווק?

לא הבנתי.. דווקא אינטל זו מי שמשקיעה הכי הרבה בפירסום ועובדה היא שהיא הכי מפורסמת ורוב האנשים בכלל לא יודעים שיש מעבד אחר חוץ מאינטל, או שאולי יש איזה משו שקוראים לו אבל הוא נשרף ויש לו בעיות תאימות עם עברית ועם .

ב. נכון.

ג. נכון.

ברור שלא צריכים להיות כלל ועובדה שרוב עצום לא נשרפים, פה ושם יש חריגים. אני לא אומר שהבעיה הזאת לא קיימת. וזה בהחלט אחד המינוסים הכמעט יחידים של שאני שמח שהם מטפלים בה (אמנם לא בהצלחה מי-יודע-מה בינתיים).

כי המעבד אכן כן מציג ביצועים מעולים ביחס לכסף!.. כמובן פקטור החום הוא הינו קיים, אך בכניסתנו לקיץ הוףך להיות חשוב יותר.

והמפרטים כפי שנאמר עוברים עידכון מסיבי.

נכון, ולכן הוא עדיין צריך להיות המעבד המומלץ.

אני מקווה שלא תעשו את הטעות ותכניסו את ה P4 בתור המעבד המוביל במפרטים המומלצים. הוא עדיין המעבד המשתלם ביותר, מפרט ל OC זה כבר דבר אחר אבל הוא נפסל בעבר.

הישג גדול.

לא.. לא הישג גדול. הם היו צריכים לעבוד על זה יותר אבל אני שמח לראות לפחות שהטמפרטורה כן יורדת. ובסטפינג החדשים יותר של ה TBRED אני אפילו משוכנע שהטמפרטורה תרד אף יותר.

אך , סחטו את המעבד בטכנולוגיית הייצור של 0.18מיקרון מעבר למגבלות שלה.. לדעתי.

ובגלל זה בגרסאות ה0.13.. אין להם הרבה מרווח נשימה.[/

מסכים, לא בדיוק קשור :P. למרות שאני צופה עתיד ורוד לסטפינג החדשים של ה TBRED ולברטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מאמין שהצרות בכל הדבר הזה הוא משלוח פגום, תרתי משמע (אוווו... אני מדבר עברית יפה...)

היה משלוח של 8500LE (כן אני יודע... זו הפעם המיליון שאני אומר את זה) שניזוקו בזמן המשלוח בגלל תנאי משלוח לקויים (לשם השוואה אותה סדרת ייצור שהגיעה למקומות אחרים לא ניזוקה לפי מה שהבנתי).

בקיצור אני לא מאמין שזה בעיות בייצור כי זה בד"כ דבר שלא קורה, בגלל שקשה מאוד שלא לשים לב לטעות בפס ייצור שלם, אלא דווקא בעיות במשלוח, כנראה חלק מהמעבדים אוחסנו בתא לא נכון (יש דבר כזה) או ליד משהו מגנטי או דבר כלשהו שדפק את זה...

והדבר קרה דווקא לקראת הקיץ מה שמוכיח יותר בעיות בייצור או במשלוח ולא בעייה במעבד עצמו.

ד.א

מישהו שנשרף לו יכול להגיד לי את הסטפינג שאני אדאג לא לקבל אותו, אחרי הכל במשלוח הסטפינג הוא אחיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, דבר אחד אני רוצה להבהיר פה.

המעבד שלי לא, ואני חוזר, לא נשרף בגלל בעית חום, אלא תקלה

וגם הטכנאים ב אמרו ככה אחרי שבדקו את הלוח-אם והמעבד, ששינהם

נשרפו דרך אגב, אבל, הם לא יודעים מי שרף את מי..

בנתיים הם הביאו לי לוח-אם חדש, אבל אין להם במלאי מעבד 1800 אז באסה יל

אני צריך לחכות שבוע בלי מחשב.

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הAMD האלה חובבנות

אני על BUS 170 כבר יותר משנה עם הP3 1000 שלי על 1275 V1.8

ואני לא עובר ב FULL את ה45 !!!

בהתחלה עוד הייתי עם האיציק והמאוורר המקורי של אניטל

הייתי מגיע ל48 FULL

ואפילו יום אחד המאוורר מת ולא ידעתי ועבדתי יום שלם בלי מאוורר רק עם איציק של !!!

וכששמתי לב לעינין עבדתי על WORD וגלשתי ברשת המעבד היה אחרי 8 שעות בלי איוורור על 38 !!!

והכל טוב!!

עכשיו אני עם TTV7 משופר ורק במיקרים קיצוניים של מזג אוויר חם בחוץ אני מגיע ב FULL 44-45

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלי לא, ואני חוזר, לא נשרף בגלל בעית חום, אלא תקלה

וגם הטכנאים ב אמרו ככה אחרי שבדקו את הלוח-אם והמעבד, ששינהם

נשרפו דרך אגב, אבל, הם לא יודעים מי שרף את מי..

בנתיים הם הביאו לי לוח-אם חדש, אבל אין להם במלאי מעבד 1800 אז באסה יל

אני צריך לחכות שבוע בלי מחשב.

:(

א. או שאתה גר בחו"ל

ב. יש לAMD נציגות פה???

לא ידעתי...

וואלה? איפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין.

מבחינתך קיים חו"ל וישראל.

ישראל - ארץ חמה מאוד.

חו"ל - ארץ קרה מאוד.

חשבת פעם שיראל היא מדינה קרה ביחס למדינות אחרות ? כנראה שלא.

ומאיפה לי איפה הטכנאים של , הספק שלי שלח להם, ולא

עניין אותי יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה משווה בכלל.

יש לך מעבד מהדור הישן, P3 לא עובד במהירויות של היום, ואין שום סיבה שיתחמם יותר ממה שציינת.

קשקוש!

זה יודע שה מתחממים יותר

תעבור קצת על הפורומים - כולם כאן בוכים שהAMD שלהם רותח מחום כל הזמן

גם הדור החדש של P4 לא רותח כמו הAMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...