נחשו מה, נשרף לי המעבד.. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נחשו מה, נשרף לי המעבד..

vsync

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איש יקר, שאתה מתעסק עם , מישחה טרמית ברמה של AS3 לפחות + היטסינק חלופי + איוורור נכון של מארז הם בגדר הכרח!

לא מעוניין בכאב ראש הזה? קנה אינטל...

סרקולציה נכונה במארז היא הכרח חובה בכל מחשב מבוסס אינטל או כאחד, במיוחד באצרנו החמה. (נכון שיש דגש ספציפי על מהערכות , כי אלו שמתחממים הרב היותר).

לגבי היהטסינק החלופי, מסכים ב-100%.

עם זתא גלבי משחה טרמית.. מה זאת אומרת ברמה של AS3 לפחות? יש יותר טוב?!

ולמה לא להסתפק בפחות? ההבדל יהיה מספר טמפ' מועט ביותר.. ולא ישפיע על עבודה יומיומית רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש יקר, שאתה מתעסק עם , מישחה טרמית ברמה של AS3 לפחות + היטסינק חלופי + איוורור נכון של מארז הם בגדר הכרח!

לא מעוניין בכאב ראש הזה? קנה אינטל...

אם כך המצב אז ברור שכל הצרכנים הפשוטים לא ינידו עפעף לכיוון של ...

חייבים את מה שאמרת גם אם לא עושים אוברקלוק?

כי אם חייבים אז אין מצב שאני אתחיל להתעסק עם הקירור וההיטסינק...עדיף לקחת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי ה 1700 ב 40C IDLE ו 48C FULL , וזה עוד עם מאורר ג'נרי.

מה שמוכיח שלא צריך וולקנו 7 אלא רק זרימת אוויר טובה במארז.

לדעתי כל אלה שנשרפים להם המעבדים ללא OC , מדובר פשוט ברשלנות של הרכבת ההיטסינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ??

אני לא מאמין למה שאני שומע, העלבת אותי עכשיו.

רשלנות בהרכבת המאורר ? get real

לוקח שתי שניות בדיוק להרכיב/להסיר את ה Heatsink, זה אפילו

לא הגיוני שמישהו לא יצליח לעשות את זה, זה כמו לנשום אוויר..

ושריפת מעבד נגרמת ממעבד דפוק ולא והרכבה לא נכונה של .. יש רק

דרך אחת להרכיב , זה או שיש או שאין , אין דבר כזה קירור

שלא שמו אותו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאתי אותו כדי לנקות אותו מה Thermal paste שהיה עליו, יותר מדי לדעתי, ניקיתי לגמרי.

ואחר כך אנשים כמו גבה עכשיו מתחיל לעשות טרור לאנשים ולזרוע פחד "תיקח רק אם אתה רוצה שהמחשב שלך יתקע הרבה וישרף לפעמים".

אני עוד לא שמעתי על אף אחד שהמעבד פשוט נשרף לא בלי שהוא עשה שטות.

שורה תחתונה ל %95 מהאנשים מעבדי הם עדיין המעבדים הכי טובים, מהירים וזולים. רוצים OC קחו איזה 1.6A.

בקשר לבעיית התחממות, ברור שהם מתחממים יותר מ אבל אם לא עושים שטויות הם לא ישרפו, עובדה שמיליונים נמכרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב 7 עשה מודינג מטורף ובכלל היה לו מחשב מטורף..

לא ברור מה קרה שם מה עם אוברקלוקינג מה עם הקירור.

אני עוד לא שמעתי על בנאדם שקנה מחשב מהחנות ביקש שירכיבו לו, הרכיבו לו טוב, ואז פתאום נשרף לו המעבד.

וגם אם יש אחדים כאלה זו לא סיבה למה לא לקנות (חוץ מזה שיש אחריות). עובדה שמיליונים קונים וברור כשמש שזו הקנייה הכי משתלמת, גם היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור מאוד מה קרה שם עם הקירור, .. ותסלח לי גם החנויות המורשות כביכול.. שבהם עובדים טכנאים מאושרים.. וכל שאר הידה, ידה ידה..

לא ישונ אתה עובדה שהמעבד של יניב נשרף ללא סיבה מוצדקת. הוא פשוט התחמם בצורה מחרידה!

הוא היה מרוח בחומר טרמי מעולה, עם צלעות הטובות ביותר שכסף יכול לקנות היום, טמפ' מארז מעולה... והמעב שפשוט שבק חיים.

ואם תנסה קצת פרומים בעולם.. תראה שזוהי תופעה לא כל כך שכיחה כמו שתאה מתאר לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שלרוב עצום של האנשים לא נשרף המעבד. אחרת איך אתה מסביר את הפופולריות העצומה של AMD? ואת זה שזה נמצא במפרטים המומלצים כאן? ובכלל בעיית החום רק יורדת עם כל ליבה חדשה.. ב TBIRD היא הייתה הכי בעייתית, ירדה קצת עם ה ועכשיו עם ה TBRED היא ירדה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...