נפתרה בעיית המארז! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפתרה בעיית המארז!

huber

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אתם טועים... האנרמקס הוא פול פה אומרים את זה במפורש...

http://www.hwzone.co.il/reviews.php?file=enermax-fs710b

תסתכלו מעל הטבלה..

"...בדקתי שני מארזי פול טאוור"

אז או שהוא מטעה את כולם או שאתם טועים תחליטו אתם...

מישהו יכול להגיד לי למה צריך פול טאוור? כאילו מה צריך יותר ממה שמציע האנרמקס הנחמד הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קרוב...

ספק אחד של 430 עולה הון. יש לי שניים של 300, אחד למחשב והשני למאווררים/לדים ושאר ירקות...

אפא זה יכנס בטאור? זה לא...

חוצמזה - הרבה יותר נוח ומחמד לעשות בפול טאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שספק 350W לא יספיק למאווררים (לדים זה לא משהו שדורש ספק משל עצמו אתה יכול להפעיל לד עם סוללה פשוטה...)

כמה מאווררים כבר יש לך שספק אחד של 300 לא יספק אותם ואת רכיבי המחשב שלך??

אתה חושב שספק אנרמקס 350W יספיק למעבד פנטיום 4 לוח אם של אפוקס ג'יפורס 4 TI4600 3200 של מושקין סידירום צורב כונן דיוידי ו5 מאוררים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל הוא פול טאוור בעוד האנרמקס מידי.

לא... הלינק שנתתי הוא למארז מידי.

ולכל הספקנים שמתווכחים כאן - האנרמקס 710B הוא מידי טאוור, אבל הוא גדול מאד יחסית למידי טאוור אחרים, ככה שניתן לסווג אותו בין פול למידי טאוור :) .

אתה קרוב...

ספק אחד של 430 עולה הון. יש לי שניים של 300, אחד למחשב והשני למאווררים/לדים ושאר ירקות...

פול טאוור בפחות מ400 שקל לא נראה לי שתמצא.

בקשר למארזים, ראה מקרה onn_the_vy (אפרופו, מישהו יודע לאן הוא נעלם מאז הפריצה?), היו לו איזה 3 ספקים... שניים מהם היו מחוץ למארז, ונראה לי שזה גם מה שאתה תצטרך לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל הוא פול טאוור בעוד האנרמקס מידי.

לא... הלינק שנתתי הוא למארז מידי.

ולכל הספקנים שמתווכחים כאן - האנרמקס 710B הוא מידי טאוור, אבל הוא גדול מאד יחסית למידי טאוור אחרים, ככה שניתן לסווג אותו בין פול למידי טאוור :) .

אתה קרוב...

פול טאוור בפחות מ400 שקל לא נראה לי שתמצא.

בקשר למארזים, ראה מקרה onn_the_vy (אפרופו, מישהו יודע לאן הוא נעלם מאז הפריצה?), היו לו איזה 3 ספקים... שניים מהם היו מחוץ למארז, ונראה לי שזה גם מה שאתה תצטרך לעשות.

פול טאוור ג'נריק אולי..........

1. לא היו....יש.... אחד ללוח אם בלבד, אחד להרדיסקים וסידירומים, ואחד 12V למאווררים........

2. ' ספקים עדיין בחוץ, הספק 12V יושב איפה שאמור לשבת פלולי....הוא טס מהמארז....ונפל מקומה שנייה........

3. למה שהוא יעשה את זה...? עדיף שיקנה פול טאוור ג'נריק......

4..........לא נעלמתי!!! (ואתה האדם השלישי שאומר לי את זה היום...)...... אני פה....אבל הרבה פחות.. יש בגרויות... האחורנה ביום רביעי בתנך-בבעעעעעעעעעעע... ויש עבודה, יוצאים בצהריים, חוזרים ב3-4...לפנות בוקר.. ובחופש...אני גם לא יהיה פה הרבה.... כי יש לימוד נהיגה בבוקר... ועבודה מהצהריים..... ואין קווי טלפון שאני יכול להתחבר אליהם עם הלפטופ באולמות......

עכשיו אני בשבוע חופש מהעבודה, אז אני יהיה פה קצת..(בגרויות..)..

B WELL

נ.ב המארז שלי יגיע שוב לגלריית אחרי ה8.8........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...