צריך חוות דעת על מדפסת משולבת - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על מדפסת משולבת

scylla

Recommended Posts

אתה רואה, הOfficeJet 5510 זאת דוגמא טובה למדפסת משולבת עם מזין נייר.

בכול מקרה, כמו שכבר אמרתי, גם הPSC 2410 הוא מכונת צילום ופקס עצמאי לגמרי. אני רואה שגם הCANON. מבחינת ביצועים אין ביניהם הרבה הבדל - מדפיסים בערך אותו מספר של דפים לדקה (הHP טיפה יותר מהיר) מבחינת סריקה הCanon סורק ברזולוציות גבוהות יותר (1200X4200 לעומת 1200X2400 של הHP), אבל אני לא חושב שתרגיש בהבדל. לשניהם יש חריצים לכרטיסים זיכרון להדפסה ישירות מהכרטיס בלי צורך במחשב - לשניהם יש גם מסך LCD לצפייה בתמונות. (תומכים אם אני לא טועה באותם פורמטים, לא חושב שיש יתרון לאחד מהם). לMP390 יש כניסת PICTBridge שזו כניסה בצורת USB שאליה אתה יכול לחבר מצלמה שתומכת בפורמט הזה (המצלמה הדיגיטלית גם צריכה לתמוך בפורמט pictbridge) והלדפיס ישירות מהמצלמה למדפסת, בלי מחשב. לPSC 2410 אין את האופצייה הזאת. הHP תומכת בהדפסה ללא שוליים (רוב מדפסות הזרקת הדיו היום משאירות איזשהם שוליים בדף, הדפסה ללא שוליים זה פיצ'ר "מיוחד" עדיין יחסית) וממה שהבנתי הCanon לא. בHP אתה יכול לשים גם ראש פוטו לאיכות תמונה גבוהה יותר וחדה יותר ואם אני לא טועה בCanon לא ("רק" שחור וצבעוני). זהו בערך ההבדלים. מבחינת תוכנות אני לא יודע עם איזה תוכנות הCanon באה, אני יודע שהHP באה עם Director (תוכנה לשליטה בסריקה, צילום וכו'). תוכנה בשם Image Zone שמשמשת לעריכת תמונות, יצירת אלבומים, שיתוף באימייל וכו'. (אל תצפה להרבה אבל סה"כ תוכנה נחמדה). תקבל עם המדפסת גם גירסא לא מלאה של Read Iris 8 - תוכנת OCR (Optical Charcters Recognition) כלומר תוכנה לזיהוי מסמכים שסרקת בעברית ככה שתוכל לערוך אותם אח"כ. לא הייתי סומך עליה ב-100% כי זו לא הגירסא המלאה והיא גם לא הכי חדשה (יש כבר Read Iris 10...) וזהו נראה לי. תברר איזה תוכנות אתה מקבל עם הקאנון. תבדוק את הנושא של אחריות, כמה זמן אתה מקבל על כול מכשיר; אפשרויות להרחבת אחריות (אני יודע שלHP יש אפשרות להרחיב את האחריות לעוד שנתיים,ככה שתהיה אחריות של 3 שנים ואפשר גם לרכוש חבילה של שירות באתר הלקוח במקום במעבדה, תבדוק איך זה בקאנון) וחוץ מזה מדיניות תיקונים (יש את הסיפור עם עם המכשירים המחודשים וכול זה) וזהו נראה לי. מבחינת מחירים הם גם אני חושב באותו טווח מחירים.

נתתי לך כאן די הרבה חומר למחשבה, תחשוב על זה, ו... תחליט. אשמח אם תעדכן אותנו בפורום מה החלטת לקנות ולמה. :xyxthumbs:

יהיה נחמד אם תלחץ ENTER לפעמיים

אנשים רואים כזו כמות של שורות צמודות ופשוט לא קוראים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הדיון הוא דיון עזרה בשבילי... ואני יכול להגיד שזה מה שהוא עשה... הוא לא צריך לחסוך במילים ובמידע כל עוד יש לו...

תודה רבה על העזרה, אני חושב שנלך על הCANON כי היא באה ב12 תשלומים בבאג ואבא שלי כבר התלהב ממנה, וגם כמה וכמה חנויות ומוכרים המליצו עליה (זה לא אובייקטיבי אבל זה מטה קצת את המאזניים).

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...