באמצע עבודה מודיע המסך שאין אות מכרטיס המסך (No Signal) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באמצע עבודה מודיע המסך שאין אות מכרטיס המסך (No Signal)

blue_core

Recommended Posts

אני כבר נטרף מזה.  ???  :screwy:  :s07:

מחשב חדש עם (XP SP2) נקייה ודרייברים מעודכנים. במהלך העבודה פתאום המסך מחשיך והמוניטור מודיע שאין אות מכרטיס המסך (No Signal). המחשב ממשיך לעבוד אבל המסך שחור. חייבים לעשות RESET ע"מ להמשיך. התקנתי פעמיים ודרייברים של ה צ'יפסט (VIA) וכרטיס המסך (FX5700) וכלום לא עוזר.

מי שנתקל בדבר כזה אשמח אם יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאני נטרף ולא מטומטם. המסך מחובר וגם חשמל יוצא מהשקע והמחשב מופעל ואני גם לא מתבונן באחורה של המסך (הצד של האין תמונה).

סליחה על העצבים אבל לא האמנתי שמישהו באמת יבקש ממני לבדוק האם המסך מחובר טוב למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,אני לא יושב לידך ורואה בעיניים שלי מה הבעיה,אני בסה"כ מנסה לעזור.

הסיבה היחידה שאתה לא מקבל סיגנל זה שהסיגנל לא עובר מכרטיס המסך שלך למוניטור,יכול להיות שכבל המוניטור דפוק,בזמן שבמסך עוד פעם נכבה,נסה לשחק בעדינות קצת עם הכבל,תראה אם המצב משתנה.

איזה כרטיס מסך יש לך,איזה מוניטור,עם איזה רזולוציה אתה עובד (גם refresh rate)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הרצון לעזור.

כרטיס מסך FX5700 של חברת ומסך CRT של חברת IIYAMA.

המחשב לא שלי וביקשתי מבעליו שבפעם הבאה שזה קורה, ינסה לחבר מסך אחר שיש ברשותו (יש לו שני מחשבים).

המחשב כבר נשלח לחנות (KSP) לבדיקה והם מסרו שאצלם הכל בסדר וכנראה שהתקנת החלונות לא תקינה. הם לא בודקים את מערכת ההפעלה המותקנת אלה בודקים ע"ג מערכת שלהם.

המחשב גם עשה RESET מעצמו בעבר ומאז התקנתי את המערכת ואת הדרייברים מחדש. מלבד בעיות פיזיות במסך או בכבל, מה יכולה להיות הסיבה שבמהלך עבודת המחשב, המסך מאבד קשר עם כרטיס המסך ?

מה לעשות שבחנות אומרים: "אצלנו זה עובד" ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה כל כמה זמן מוגדר או מתי שמתחשק לו? יש סיכוי שאתה יכול להביא כרטיס מסך חלופי ולבדוק? אולי הבעיה בכרטיס.

מה שבטוח זה לא בעיה עם ה זו בעיה של חומרה,אפשר לקחת את המסך למחשב השני ולבדוק,להביא את המסך מהמחשב השני ולבדוק בראשון,ככה תעלה על הבעיה בין אם זה המסך או הכרטיס.

או לחלופין לבדוק את הכרטיס על שני המחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...