הזמנתיי את הכרטיס 6800GT של גיגה ביט.....כנסו - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתיי את הכרטיס 6800GT של גיגה ביט.....כנסו

Aciles

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פותח הת'ראד, אתה יכול ליהיות רגוע אולי הכרטיס לא טוב בOC אבל זה לא משנה כי זה בין הכרטיסים הכי חזקים שיש בשוק.

יש לי את אותו אחד והוא עכשיו על 40 מעלות וטמפ' החדר 21 כי הגברתי את המאוורר שלו ושמתי מתחתיו מאוורריי PCI.

כרטיס מצוין לכל הדעות.

ולקלשנים שמנסים לבאס אותך אם זה בכוונה או לא, כל הכרטיסים של החברות האחרות בסך הכל משנות או עושות שינויים מינוריים שלא יעלו לך את הביצועים אפילו לא ב0FPS! אין שום הבדל רציני או אפילו לא רציני שאתה צריך להתחשב בו חוץ מהקירור המדהים (ביופיו :)) של הכרטיס שלך.

אל תתבאס יש לך כרטיס מעולה. אני מציע לך לקנות מאווררי PCI שיקררו אותו מתחתיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

qpalzm:

לפניי שתסתכל על החתימה תסתכל על ההודעה!

הוא אומר שיש לו את הכרטיס הזה ובלי OC כמו שכולם אומרים פה לא יהיה שיפור של אפילו פריים אחד במשחקים ואם המארז מאווורר טוב או שיש מאוורר 80 מילימטר ב10 שקל שיושב מתחת לכרטיס מסך הוא נהיה קריר ובאמת לא צריך יותר מזה. הקירור של גיגהבייט באמת מאוד מאוד יפה שזה גם משהו וזיין, אם הוא ירצה

להכנס לOC עוד כמה זמן הוא תמיד יכול לקנות ב100 שקל שיעשה את העבודה יותר טוב מכל סטוק אחר שיש באיזה שהוא כרטיס 6800GT

אז לכל אלה שאומרים שהוא קנה חרא כרטיס STFU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

qpalzm:

הוא אומר שיש לו את הכרטיס הזה ובלי OC כמו שכולם אומרים פה לא יהיה שיפור של אפילו פריים אחד במשחקים ואם המארז מאווורר טוב או שיש מאוורר 80 מילימטר ב10 שקל שיושב מתחת לכרטיס מסך הוא נהיה קריר ובאמת לא צריך יותר מזה. הקירור של גיגהבייט באמת מאוד מאוד יפה שזה גם משהו וזיין, אם הוא ירצה

להכנס לOC עוד כמה זמן הוא תמיד יכול לקנות ב100 שקל שיעשה את העבודה יותר טוב מכל סטוק אחר שיש באיזה שהוא כרטיס 6800GT

מצטער אבל אני לא מסכים איתך...

למה לו לקנות עכשיו כרטיס *יותר* יקר, ובעתיד להוסיף *עוד* כסף כדי לקבל נורמלי, אם הוא יכול לקנות כרטיס עם יותר טוב בפחות כסף.

דבר שני, RoyShefy אתה עושה צחוק? אתה קונה כרטיס לפי זה שהוא יפה או לא?

קודם הולכים על הנתונים ואחרי זה רק מסתכלים על הצורה שלו.

ולפי הנתונים וOC שלך (5MHZ לליבה ו10MHZ לזיכרון) הוא לא מראה עדיפות על 6800GT אחר, ההפך הוא הנכון.

נ.ב.

פותח הת'ארד, אני לא בא לבאס אותך, ברור שלא... אני מנסה לעזור לך להחליט נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר שהוא עשה OC של 30MHZ לליבה ומעל 100 לזיכרון... נכון שזה ממש ממש לא מציאה... במיוחד מהסיבה שהליבה זהה ב GT/ULTRA ככה ש ל400 הוא חייב להגיע... הקירור באמת לא מרשים ואם הבחור עוד לא קנה את הכרטיס כדאי לקנות משהו אחר, אבל אם הוא כבר קנה אותו אז זה לא סוף העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

qpalzm:

כשאני אתלה כרטיסי-מסך על המראה באוטו יהיה איכפת לי איך הם נראים. כרגע אני דואג לביצועים נטו, ומבחינת עלות/ביצועים הלידטק עדיף (למרות שבסטוק הכרטיסים שווים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל אני לא מסכים איתך...

למה לו לקנות עכשיו כרטיס *יותר* יקר, ובעתיד להוסיף *עוד* כסף כדי לקבל נורמלי, אם הוא יכול לקנות כרטיס עם יותר טוב בפחות כסף.

דבר שני, RoyShefy אתה עושה צחוק? אתה קונה כרטיס לםי זה שהוא יפה או לא?

קודם הולכים על הנתונים ואחרי זה רק מסתכלים על הצורה שלו.

ולפי הנתונים וOC שלך (5MHZ לליבה ו10MHZ לזיכרון) הוא לא מראה עדיפות על 6800GT אחר, ההפך הוא הנכון.

נו באמת הרי אתה קראת תהודעה שלי וכתבתי שזאת הייתה בדיחה שאני שעכשיו היא משפיע לרעה.

כן יופי חשוב לי, לא עדיפות ראשונה, אבל חשוב.

3 שנים אחריות לכרטיס וזאת הסיבה העיקרית שקניתי אותו.

אני לא מנסה לכפות עליך להבין שיש אנשים מסויימים שחשובה להם האחריות הארוכה הזאת, אבל תנסה להבין, ולהפסיק לכפות את הדעות שלך בנושא, זה בדיוק כמו שאני יגיד: "אני אוהב גלידה" ואתה תגיד: "לא אתה לא..". וכמו האחריות, הנושא של היופי, שוב לך לא איכפת לי כן אז תפסיק להתלונן ותגיד בלב: "איזה דפוק חח איכפת לו יותר מיופי".

לך לא איכפת מהאחריות ולו כן ככה שאין לך זכות דיבור בנושא אתה סתם גורם לסיבוכים, בשבילך זה יותר יקר, ובשבילו יותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...