הזמנתיי את הכרטיס 6800GT של גיגה ביט.....כנסו - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתיי את הכרטיס 6800GT של גיגה ביט.....כנסו

Aciles

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקירור שלו לא טובבבב???

אז למה הוא עולה יותר מכולם אחי?

1. אל תהיה בטוח לגבי הקירור וזה לא כזה קריטי

2. הוא עולה יקר יותר לעומת שאר החברות כי יש לו 3 שנים אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ותגיד אחי אני יוכל לשחק במשחקים נגיד כמו דום והלף לייף על הרזולוציות הכי גובוהות???

אם תשים על רזולוציות גבוהות ופילטרים עד הסוף אל תצפה שהמשחק יפעל על 60-80 fps......

תחפש השוואות שלו במשחקים שונים ותראה איך הוא מריץ......

הנה דוגמא.... 35 fps בממוצע...

http://images.anandtech.com/graphs/ati%20x800%20xl_121404121218/5720.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אל תהיה בטוח לגבי הקירור וזה לא כזה קריטי

2. הוא עולה יקר יותר לעומת שאר החברות כי יש לו 3 שנים אחריות

בנאדם אתה פולט שטויות בקצב רצחני.... :screwy:

חבל להטעות את הבנאדם...

אז ככה, ה6800GT של גי'גהבייט הוא כרטיס *נחות* מאחרים בעיקר בגלל הקירור שלו, ועם הכמות חום שה6800GT פולט זה הופך להיות קריטי.

דבר שני, אין קשר בין המחיר לאחריות... זה תלוי בחנות. האלבטרון והלידטק טובים בהרבה וגם זולים במקצת מהג'יגבייט ובאים עם 3 שנים אחריות.

אה... אתה יכול לשכוח מOC עם הקירור הפסיבי......

ואני יכול להבטיח לך שגם אם אתה לא יודע מה זה עכשיו, ברגע שיהיה לך אתה כרטיס ותשמע שאפשר להפוך את הכרטיס לULTRA בשניה בלי סיכון ואתה לא תוכל אתה תתבאס... שמע לי ושנה את ההזמנה אם אתה עדיין יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם אתה פולט שטויות בקצב רצחני.... :screwy:

חבל להטעות את הבנאדם...

אז ככה, ה6800GT של גי'גהבייט הוא כרטיס *נחות* מאחרים בעיקר בגלל הקירור שלו, ועם הכמות חום שה6800GT פולט זה הופך להיות קריטי.

דבר שני, אין קשר בין המחיר לאחריות... זה תלוי בחנות.  האלבטרון והלידטק טובים בהרבה וגם זולים במקצת מהג'יגבייט ובאים עם 3 שנים אחריות.

אה... אתה יכול לשכוח מOC עם הקירור הפסיבי......

ואני יכול להבטיח לך שגם אם אתה לא יודע מה זה עכשיו, ברגע שיהיה לך אתה כרטיס ותשמע שאפשר להפוך את הכרטיס לULTRA בשניה בלי סיכון ואתה לא תוכל אתה תתבאס... שמע לי ושנה את ההזמנה אם אתה עדיין יכול.

איך לעזאזת אין קשר בין המחיר לאחריות??? תראה לי 6800gt עם שלוש שנים אחריות במחיר של 2300-2400..... (למשל של Albatron 3 שנים אחריות והוא לא כזה זול........)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלבטרון עדיף בהרבה מהג'יגה בייט והוא *זול* ממנו...

בכל מקרה, אין על מה להתווכח, גם אם יש קשר וגם אם קשר בין המחיר לאחריות (למרות שאין..) שניהם באים עם 3 שנים אז זה לא משנה ועדיין האלבטרון טוב בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...