P4 vs. Athlon XP - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P4 vs. Athlon XP

MDK

איזה מעבד+צ'יפ הכי משתלם היום מבחינת יחס עלות\תועלת?  

546 הצבעות

1. 1. איזה מעבד+צ'יפ הכי משתלם היום מבחינת יחס עלות\תועלת?

Recommended Posts

"תקנה אינטל, תקנה C3- רק אל תדאיג אחרים בגלל שאתה חסיד אינטל, כל היום אתה טוחן את אותן השטויות שכבר הוכחו כלא נכונות. "

הדבר היחיד שהוכח פה זה שבחודש האחרון ל5 אנשים נשרף מעבד ולאף אחד מעבד של . זה הדבר היחיד שהוכח....

ואתה כרגיל התחמקת והמצאת תירוץ שזה היה ברשלנות וכו'.... אז למה מעבדי לא נשרפים ברשלנות? (תחשוב על תשובה מתחמקת גם לשאלה הזאת, בבקשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"תקנה אינטל, תקנה C3- רק אל תדאיג אחרים בגלל שאתה חסיד אינטל, כל היום אתה טוחן את אותן השטויות שכבר הוכחו כלא נכונות. "

הדבר היחיד שהוכח פה זה שבחודש האחרון ל5 אנשים נשרף מעבד ולאף אחד מעבד של . זה הדבר היחיד שהוכח....

ואתה כרגיל התחמקת והמצאת תירוץ שזה היה ברשלנות וכו'.... אז למה מעבדי לא נשרפים ברשלנות? (תחשוב על תשובה מתחמקת גם לשאלה הזאת, בבקשה)

היה ברשלנות- מה הקשר לפעולה של המעבד כשהרכיבו את ההיטסינק לא נכון\חשמל סטטי\הורדת גריז טרמיw תסביר לי- איך זה קשור למעבד עצמו?!? אנחנו מדברים על שריפה כתוצאה מעפוהל ואל כתוצאה משימוש לא נכון.

אני אלך לדפוק על הפנטיום שלי בפטיש שניצלים, מה יקרה לו?

כשתדע על מה אתה מדבר- תחזור להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוותר על המקרה של החשמל סטטי. חוץ מזה הכל הגיוני.....

חוץ מזה אי אפשר לדבר עם אדם שכמו תינוק חוזר על עצמו......

הקטע הוא שזה לא קרה לאף 4.

אי אפשר לדבר עם בן אדם שלא יודע על בן אדם שלא יודע על מה הוא מדבר.

הקטע הוא שזה כתוצאה מפעולה מוטעית של משתמש, לא בגלל המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשימוש נכון, אף מעבד לא ישרף. השריפה אצל כולם נגרמה מכשל או טעות כלשהי, אצל יניב זה הOC (לא לקפוץ עלי, אבל גם זה גורם לשריפת מעבד ומבטל אחריות) הרכבה לא נכונה וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאתה ממליץ לאנשים שלא עושים אוברקלוקינג ...

ואתה גם צודק, אבל אם יש התעקשות על אינטל- אני אתן גם המלצה למצב כזה...

הרי זה ידוע שעם אי אפשר להריץ משחקים, אין תמיכה בעברית ולפעמים אי אפשר להדליק את המחשב.. ;D

אתה רציני או צוחק?????? אני מתכנן לקנות מחשב בשביל משחקים,תכננתי , אבל אם אתה רציני אני מוותר על זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...