P4 vs. Athlon XP - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P4 vs. Athlon XP

MDK

איזה מעבד+צ'יפ הכי משתלם היום מבחינת יחס עלות\תועלת?  

546 הצבעות

1. 1. איזה מעבד+צ'יפ הכי משתלם היום מבחינת יחס עלות\תועלת?

Recommended Posts

למה את אומר סתם , epox 4g4a+ תומך ב 333 .

על איזה צ'יפסט הוא מבוסס?

MDK, בקשר אליך, לא דיברתי על RDRAM PC800. אני מדבר רק על PC1066..... זיכרון PC800 זה פסה, 333 כבר משתווה אליו. אם יש לך תקציב, בקיצור קח פנטיום 4 2.26GHz שפועל בבאס 533 כמובן + שני זכרונות RDRAM PC1066 256MB MUSHKIN ותיהיה לך מערכת שתחזיק הרבה זמן. ותקנה גם כרטיס מסך איכותי כמו צ'יינטק 2 MX200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

MDK, בקשר אליך, לא דיברתי על RDRAM PC800. אני מדבר רק על PC1066..... זיכרון PC800 זה פסה, 333 כבר משתווה אליו. אם יש לך תקציב, בקיצור קח פנטיום 4 2.26GHz שפועל בבאס 533 כמובן + שני זכרונות RDRAM PC1066 256MB MUSHKIN ותיהיה לך מערכת שתחזיק הרבה זמן. ותקנה גם כרטיס מסך איכותי כמו צ'יינטק 2 MX200.

כרטיס מאוד איכותי :lol:נותן לו מערכת פ33ה עם כרטיס דפוק ? שעבר זמנו עדיף לוותר כבר על אחד ולקנות gf4 ti 4200 או ראיידון 8500 ,ואני לא מבין למה צריך 2.26 אפשר להסתפק בהרבה פחות.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך איכותי... :lol::lol::lol::lol::lol: אני מקווה שאמרת את זה בצחוק... הכרטיס הזה איכותי אולי בשביל האלטאזחן... ;D

רק שתדע שהצלחתי לשים בתקציב מחשב כזה - מעבד כמו שאמרת, אבל זה בלתי אפשרי 512mb.

256mb עולה 900 ש"ח!!!

חוץ מזה שמערכת כזאת תחזיק הרבה זמן (וגם זה לא בטוח), המחיר שלה לא שווה כי זה הרבה יותר יקר ממערכת עם צ'יפ SIS עם 512mb 333. לדעתי עדיף לעשות בקלות o/c ל-2.26 ולקחת זכרונות כי לפי מה ששמעתי הם עדיפים לO\C.

אבל אני לא אעשה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לכולם קשה לקלוט את זה, למרות שה1066 של מושקין נמכרים עם מדבקה שלהם, בעצם הם זיכרונות 800 מומהרים או זיכרונות ה1066 של קינגסטון.

קח לעצמו זיכרונות RDR800 128\8, יחד עם אביט TH7-II- לא תתחרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאתה ממליץ לאנשים שלא עושים אוברקלוקינג ...

ואתה גם צודק, אבל אם יש התעקשות על אינטל- אני אתן גם המלצה למצב כזה...

הרי זה ידוע שעם אי אפשר להריץ משחקים, אין תמיכה בעברית ולפעמים אי אפשר להדליק את המחשב.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מאוד איכותי נותן לו מערכת פ33ה עם כרטיס דפוק ? שעבר זמנו עדיף לוותר כבר על אחד ולקנות gf4 ti 4200 או ראיידון 8500 ,ואני לא מבין למה צריך 2.26 אפשר להסתפק בהרבה פחות.......

אנשים אתם יודעים מה זה הומור?

וצריך 2.26 בתנאי שהוא רוצה באס 533..... זה המעבד בתדר הכי נמוך שתומך בבאס הזה. הוא אמר שהוא רוצה מחשב להרבה זמן, אז המלצתי לו על מערכת מבוססת באס 533.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי המחשב שהמלצת יחזיק הרבה זמן וינצל הכי טוב את הפנטיום 4 533, אבל לא משתלם לקחת 1066 RDRAM + מעבד 533 כי זה סתם יקר!

p4 2.26 + לוח טוב כמו Gigabyte 8IHXP + זיכרון 512mb RDRAM 1066 (שלא נתמך רשמית בכלל ע"י הצ'יפ) =

זה יוצא בסביבות 4500 ש"ח!!!

לעומת זאת -> p4 1.8A + לוח מבוסס SIS 645DX כמו P4S533 + זיכרון 512mb DDR 333 = זה יוצא בסביבות 2800 ש"ח! חיסכון של 1700 ש"ח!!! ההבדל בביצועים ממש לא שווה את התוספת במחיר! הדבר היחיד שחסר בלוח זה 2.0...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי המחשב שהמלצת יחזיק הרבה זמן וינצל הכי טוב את הפנטיום 4 533, אבל לא משתלם לקחת 1066 RDRAM + מעבד 533 כי זה סתם יקר!

p4 2.26 + לוח טוב כמו Gigabyte 8IHXP + זיכרון 512mb RDRAM 1066 (שלא נתמך רשמית בכלל ע"י הצ'יפ) =

זה יוצא בסביבות 4500 ש"ח!!!

לעומת זאת -> p4 1.8A + לוח מבוסס SIS 645DX כמו P4S533 + זיכרון 512mb DDR 333 = זה יוצא בסביבות 2800 ש"ח! חיסכון של 1700 ש"ח!!! ההבדל בביצועים ממש לא שווה את התוספת במחיר! הדבר היחיד שחסר בלוח זה 2.0...

אל תיקח לוח עם צ'יפסט של SIS, ביצועים פחותים- לך על הג'יגה בייט 8IEXP או על האפוקס 4G4A+.

לגבי המערכת הראשונה- הג'יגה בייט הוא דרעק, הזיכרון הוא 800 מומהר או ה1066 הגרוע של קינגסטון.

ולIBROW, מה הבעיה לחסוך 700 שקל, לקחת 1.6A ולהעלות את הFSB ל133? באס של 533.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח של ג'יגה בייט ממש לא דרעק... הוא בא עם כל הפיצרים שצריך, ביצועים שמשתווים ל- P4T-533C ומחיר יחסית טוב (ראה השוואות של לוחות RDRAM אצל טום...).

למה הזיכרונות 1066 של גרועים?

מאיפה אתה יודע שהביצועים של SIS לא טובים? אתה יכול להביא לי לינק לאתר שערך השוואה בין SIS לבין צ'יפים אחרים ומוכיח את טענתך ? ? ? ? ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכורונות של קינגסטון לא גרועים הם פשוט לא טובים לOC ולא ביצועיסטים כמו האחרים. הם נועדו למשתמש הרגיל.

בנוגע לצ'יפסט שיש SIS, הביצועים של SIS 645 ספציפית, אני יודע שהם ממש מצויינים, ראיתי אותו מביס את 845 בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח של ג'יגה בייט ממש לא דרעק... הוא בא עם כל הפיצרים שצריך, ביצועים שמשתווים ל- P4T-533C ומחיר יחסית טוב (ראה השוואות של לוחות RDRAM אצל טום...).

למה הזיכרונות 1066 של גרועים?

מאיפה אתה יודע שהביצועים של SIS לא טובים? אתה יכול להביא לי לינק לאתר שערך השוואה בין SIS לבין צ'יפים אחרים ומוכיח את טענתך ? ? ? ? ?

הג'יגה בייט הוא דרעק ועוד איך, הביצועים של כל הלוחות שם היו שווים פחות או יותר- ואינ לא ראיתי שום חלק שמדבר על יכולות OC, האביט TH7-II אוכל אתה ג'יגה בייט ומגיע במחיר זול יותר.

הזיכרונות של קינגסטון גרועים כי הם 35NS ולא32NS כמו אלה של סמסונג.

SIS- הביצועים היחידים שבהם הוא מוביל על אלו ביצועי הזיכרון (כשהSIS רץ ב333 והאינטל ב266), בשאר האינטל אוכל אותו- מה גם שההפרש בביצועי הזיכרון ירד לטימיון עם יציאת הצ'יפסטים החדשים של שכן תומכים (לא רשמית) בDDR333.

IBROW, תסביר לי למה לקונת את הקינגסטון ב900 שקל לסטיק כשאפשר לקנות את הסמסונג 128\8 45NS ב700 שקל והם ירוצו בFSB יותר גבוה מהקינגסטון? והם יעמוד ב133 במכפלה של X4 ללא בעיה.

בנוגע לביצועים- לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"IBROW, תסביר לי למה לקונת את הקינגסטון ב900 שקל לסטיק כשאפשר לקנות את הסמסונג 128\8 45NS ב700 שקל והם ירוצו בFSB יותר גבוה מהקינגסטון? והם יעמוד ב133 במכפלה של X4 ללא בעיה."

מתי אמרתי לקנות קינגסטון?

חוץ מזה, אתה יודע שכולם יודעים OC וזה. אתה נגיד אומר לMDK אחד שלא יודע איך עושים OC "לא אל תקנה את זה תקנה את 1.6A ותמהיר אותו". מה אתה מחליט לכולם מה הם יעשו? ואם הוא לא רוצה OC?

עכשיו בקשר לזכרונות RDRAM, אתה יודע לא רק המהירות זה מה שקובע. אם אני לא טועה, RDRAM PC1066 פועלים ב32 ביט, כשPC800 עובדים ברק ב16 ביט. אבל אני לא בטוח עדיין.. תשאל iib הוא בטוח ידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"IBROW, תסביר לי למה לקונת את הקינגסטון ב900 שקל לסטיק כשאפשר לקנות את הסמסונג 128\8 45NS ב700 שקל והם ירוצו בFSB יותר גבוה מהקינגסטון? והם יעמוד ב133 במכפלה של X4 ללא בעיה."

מתי אמרתי לקנות קינגסטון?

חוץ מזה, אתה יודע שכולם יודעים OC וזה. אתה נגיד אומר לMDK אחד שלא יודע איך עושים OC "לא אל תקנה את זה תקנה את 1.6A ותמהיר אותו". מה אתה מחליט לכולם מה הם יעשו? ואם הוא לא רוצה OC?

עכשיו בקשר לזכרונות RDRAM, אתה יודע לא רק המהירות זה מה שקובע. אם אני לא טועה, RDRAM PC1066 פועלים ב32 ביט, כשPC800 עובדים ברק ב16 ביט. אבל אני לא בטוח עדיין.. תשאל iib הוא בטוח ידע.

"הזכורונות של קינגסטון לא גרועים הם פשוט לא טובים לOC ולא ביצועיסטים כמו האחרים. הם נועדו למשתמש הרגיל."- משתמש רגיל צריך סתם לזרוק כסף?

"חוץ מזה, אתה יודע שכולם יודעים OC וזה. אתה נגיד אומר לMDK אחד שלא יודע איך עושים OC "לא אל תקנה את זה תקנה את 1.6A ותמהיר אותו". מה אתה מחליט לכולם מה הם יעשו? ואם הוא לא רוצה OC? "

לא החלטתי בשבילו- אמרתי שחבל להוציא 700 שקל יותר במקום לעשות פעולה פשוטה, ואני אישית מוכן להדריך אותו.

אני אחדש לך, גם זיכרונות ה1066 פועלים בשתי יחידות של 16 ביו- ביחד 32 ביט..

מה שעשו בזיכרונות החדשים (מעין גרסא חדשה, נקראת RIMM4200, כי כל סטיק מציע רוחב פס של 4.2 GB\S) הוא שבמקום שכל סטיק יהיה 16 ביט והם יעבדו בזוגות יעשו אחד שיהיה 32 ביט וככה הוא יפעל בעצמו, כל השאר אותו הדבר- הביצועים, רק מספר הסטיקים שונה...

יש גם זיכרונות RDR1066 שפועלים בזוגות וכל אחד מהסטיקים 16 ביט כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...