אשכול: איך ניראה דיסק של טכנאי? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול: איך ניראה דיסק של טכנאי?

kotel

Recommended Posts

שמעו איזה מנייק הקליינת הראשון שהיה לי...

מתקשר אלי אומר לי אני רוצה להרכיב ארדיסק אמרתי סבבה בונה זה הולך להיות קל!

באתי 15 שקל מונית...

עליתי לבן-אדם יש ראש כמו איזה טלויזה 29 אינץ' עם ממיר שואל אותי תגיד אתה מבין בזה או שסתם...

שמתי לב שהוא מפקפק אמרתי לו אל תדאג עלי!!!

איך שפתחתי את המחשב ובאתי להרכיב את ההארדיסק הוא עושה לי עזוב עזוב תיסגור אתה לא ניראה לי...

מה כבר לא ניראה לך פה עוד לא עשיתי כלום... :nixweiss:

ואז הוא עושה לי לא לא  :nono: אני יקרא למשהו מקצועי שיעשה לי את זה...

אמרתי לו טוב אין בעיה...

ומה הוא עוד עושה לי ברוב חוצפתו תנקה לי את האבק עם כבר פתחתה...

אמרתי לו תנקה אותו לבד מה אני ניראה לך הקושי שך?

(סתם לא אמרתי את זה בכל זאת הוא מבוגר עם ילדה ואישתו בסלון)

אבל עוד שניה אני יוצא עליו!

שלח אותי הביתה בלי גרוש התחלתי לצעוד ברגל!!!

מה אתם אומרים על זה..??

איזה אנשים חארות יש בארץ הזאת... :pissed:

אני מת שיפול לי לידיים איזה קליינט שאני יהיה הטכנאי הקבוע שלו משהו רציני שיהיה עבודה...ומה סך הכל אני לוקח גרושים על כל דבר אני אומר 50 שקל על פירמוט והתקנת ווינדוס+תוכנות הגנה וכו'...

בעסה יאללה לא הולך לי... :pissed:

אני מת להתקבל לאיזה עבודה אצל משהו הקליינט הזה הוריד לי את כל הביטחון!!! :-\

מה אתה דפוק ? אתה אמור לקחת כסף אפילו אם לא עשית כלום ! רק על זה שהזזת את התחת שלך לבית שלו מגיע לך 50 ~ אתה בעצמך אמרת ששילמת למונית 15 שקל  :-\ , לפי החוק איש מקצוע שבא לבית ראשי

לבקש עד 150 שקל שזה אמור לכלול גם תיקון פשוט אבל גם אם הוא לא עשה כלום

ובקשר לבחור השני ... אנשים לא לומדים כל כך מהר ההפך רוב האנשים לא מנסים בכלל להבין וחושבים שזה הכל יותר מידי מסובך בעיקר אנשים מבוגרים\נשים בלי רקע קודם במחשבים , אבל מצד שני הרבה יותר נוח וקל

לתקן מחשבים בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לתבוע אף אחד, דבר ראשון, אם אתה אצלו בבית, אפשר לעשות קצת צרות, צעקות וכו'... אבל אם הוא רואה עליך שאין לך ביטחון, אז כנראה שגם אין לך מספיק ביטחון בשביל לעשות את זה (גם זה נרכש, אני מניח). 150 שקל זה לא כל כך הרבה אבל גם עם 750-1500 בד"כ לא תובעים. יש אנשים שגובים בשבילך את הכסף (כן, אני מדבר על אנשים גדולים שהולכים ומדברים בשבילך) וזה הרבה יותר לגיטימי ממה שאתם חושבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לתבוע אף אחד, דבר ראשון, אם אתה אצלו בבית, אפשר לעשות קצת צרות, צעקות וכו'... אבל אם הוא רואה עליך שאין לך ביטחון, אז כנראה שגם אין לך מספיק ביטחון בשביל לעשות את זה (גם זה נרכש, אני מניח). 150 שקל זה לא כל כך הרבה אבל גם עם 750-1500 בד"כ לא תובעים. יש אנשים שגובים בשבילך את הכסף (כן, אני מדבר על אנשים גדולים שהולכים ומדברים בשבילך) וזה הרבה יותר לגיטימי ממה שאתם חושבים.

מקווה שאתה נהנה מההקרנה כי אתה חיי בסרט...

נראה לך ששלוחים בן אדם לגבות כסף בסכומים כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. עבדתי בטכנאי חאפר במשך 5 שנים

2. זה לא זה (לא משלמים, משאירים אותך עם הילדים לפני שאתה מסיים, "אין לי מזומן עלי וכו'...")

3. לעבוד בלי חשבוניות וקבלות זה טעות אנוש :nono: (מס הכנסה, מע"מ בודקים אותך גם על הפרש של 12 ש"ח, מנסיון)

4. עכשיו אני עובד אצל חברה (ואני לא יגיש את שמה בשביל לא לפרסם), החברה מרשה לעצמה לגבות יותר כסף (150 ש"ח לשעת טכנאי לפני מע"מ)

5. יש לך גב מקצועי (חשוב שאם אתה מרגיש שיקח יותר משעה לתקן את המחשב תיקח אותו איתך ולא תיתקע אצל הלקוח X שעות).

מסקנות

1. חייבים לשלם (יש חברה, יש גב)

2. מקבלים יותר.

3. גם אם אני בא 5 דקות חייבים לשלם על זה שבאתי.

4. יש כרטיסי ביקור

נ.ב

אני בן 21 (זה עוזר שיש לבוש "רישמי" ותיק שחור שנראה רציני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השטות הכי גדולה שראיתי אי פעם.

בן - אדם, אני עושה את זה כבר כמעט שנה שלמה... ותאמין לי שהם ממשיכים להתקשר ועוד להביא את כל החברים שלהם.

"חכם גדול " נראה אותך פותח תיק במס הכנסה ולא חאפר כמו עכשיו ואז תבין על מה אני מדבר !

רוב אנשי המקצוע עם טיפה שכל לא עובדים בבית הלקוח אלא מתקנים את המחשב במעבדה !!!!!

טכנאות זה עניין קל מאוד לקוח שמבין עניין ישר קולט את העבודה ולא מתקשר אלייך יותר !!!!

רואים שאתה חאפר שחי מחבר לחבר :-\

רואים אתה באמת לו מבין כלום וסתם מדבר שטויות.

אז אתה רוצה להגיד שה- 5000 ש"ח שהרווחתי בנתיים בזמן הזה הם במזל או בפוקס?

במהלך הזמן שאני עובד בעסק הזה למדתי ששיטת הפרסום הכי טובה, היא להיות ישר - אם הלקוח מרוצה, הוא יהיה הפרסומת הכי טובה שלך וישלח אותך לכל החברים שלו כדי שתתקן להם את המחשב.

מ-1000 מודעות השגתי בערך 8 אנשים, ומאיש אחד מתוכם קיבלתי עוד 6 ומעוד כמה מתוכם עוד ועוד...

דבר שני - אני א יכול לפתוח שום דבר במס הכנסה מכיוון שאני עדיין צעיר מדי וההכנסות השנתיות שלי לא עולות על 20000 ש"ח.

ודבר שלישי - תסביר לי בדיוק למה כל מילה שנייה שלך הי "חאפר"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לפי החוק"

תגיד לי אתה טמבל ?

כן תתבע אותו ב 150 שקל ב - ש.י.ל

הבנאדם "חאפר" מילה של הלקוח למס הכנסה והוא הורס לו את החיים.

התכוונתי לתת דוגמה , לא אמרתי שיקח 150 שקל אלה 50 שקל שזה סביר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

אני בן 21 (זה עוזר שיש לבוש "רישמי" ותיק שחור שנראה רציני)

מה צריך להיות בתוך התיק הזה???

ולא נעים לי לגבות הרבה כי אני סך הכל חדש !

אני רוצה לקוחות ואין...

ובמקרה של הלקוח ההוא באמת התרגשתי כי זה היה הלקוח הראשון שלי באתי בלבוש יפה תאמינו לי!!

ועם איזה תיקיה כדי שיהיה משהו ביד...

אבל הוא לא נתן לי לעשות כלום ישר העיף אותי אפילו לא נתן לי כסף למונית הביתה...

נ.ב

תגידו תמי דאני שומע שיש לטכנאים דיסק של של הכללל מאיפה אני יכול להביא אחד כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע אם ללקוח אין אז אתה מכין דיבק של לכל דבר...

גם לפני שאתה בא אליו אתה ציך לשאול אותו איזה מחשב יש לו כדי שתוכל להוריד את הדריברים המתאימים או אם יש לו את "הדיסקים שהוא קיבל עם המחשב" (דריברים).

לדוגמה הייתה לי לקוחה שרצתה להתקין את המודם שלה כי היא לא הצליחה לבד, אז הורדתי את כל הדריברים של מודמי מהאתר של WOW צרבתי אותם על הדיסק, ושהייתי אצלה בבית יכולתי להתקין אותם. (בסוף לא הייתי צריך).

אני רוצה להגיד לך כל הכבוד על היוזמה KOTEL כי באמת צריך אומץ בשביל זה ואני נורא מעריך אנשים עצמאים, ואני סה"כ עכשיו כמעט בין 16 ומה שלי עזר בשביל ביטחון וגם עזר לי הרבה פעמים שלא הייתי בטוח לגבי משהו זה זה שיש לי שותף איתי. אני יודע שאינ צריך להתחלק איתו ברווחים ולעפמים זה לא יוצא הרבה כסף על תיקון, אבל בתווח הארוך זה משתלם כי אתה יכול לדעת דברים שהוא לא יודע ובדיוק ההפך, וככה אפשר להשלים אחד את השני בידע שמתקנים מחשב.

בהצלחה Kotel, ובאמת כדאי שבהתחלה תהיה זול, אמין וישר כדי שהלוקחות שלך ישלחו אותך לעוד כסף (החברים שלהם)

ד"א - איפה אתה גר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתחיל ואענה לשאלה של פותח הת'ראד.

בתור אחד שפתח עכשיו עסק לתיקון מחשבים, אני יכול לומר לך שאני מסתובב עם כמה דברים:

1. דיסק עם כלים. חייגנים של ADSL וכבלים של כל החברות, לכל המודמים שמקבלים בארץ, זה הדבר הכי בסיסי שאתה צריך.

כלים לניקוי SPYWARE כמו ADAWARE וחבריו, כלי לתיקון הREGISTERY, תוכנות שמתקנות הגדרות דפוקות וכו'.

2. דיסק BOOT עם המון המון כלים.

3. MEMTEST86

4. EVEREST

מעבר לזה זה לשיקולך. אני גם מסתובב עם כונן CD שאני יודע שהוא תקין וכבל IDE.

אני לעולם לא מתקין תוכנות לא חוקיות וזה משהו שצריך להפקיד עליו. דבר ראשון, אתה לא יודע למי אתה בא וחבל. דבר שני, מהניסיון שלי, רוב האנשים יעריכו אותך יותר אם אתה בא בגישה מקצועית, וסביר להניח שאפילו ייקנו ממך איזה אנטי ווירוס או אולי אם הם לא יכולים להשיג לבד.

עוד איזה טיפ קטן שאני מרגיש שהוא חשוב, כשאתה מחליט על מחיר לקחת ללקוח, תחשוב טוב. ברגע שאתה אומר את המחיר, אל תזוז ממנו בשקל. תציג את זה בתור עובדה, זה נראה הרבה יותר מקצועי ופחות חאפר.

וכמובן, קבלות וחשבוניות. לפתוח תיק עוסק מורשה זה כל כך קל ופשוט, שזה פשוט טיפשי לא לעשות את זה. מה גם שאתה מקבל החזרי מע"מ על הוצאות מוכרות.

אבל כל זה לא שווה כלום אם אתה לא יודע את העבודה. ולקחת את המחשב מהלקוח זה הדבר הכי גרוע בעולם, ומי שהציע את זה פה לא התעסק עם לקוח בחיים שלו. אנשים לא אוהבים שאתה לוקח להם את המחשב, מסיבה מאוד פשוטה שאין להם מושג בזה, והם לא יודעים מה אתה יכול לעשות. הכי טוב לסדר כמה שאפשר אצלהם (ואם הלקוח יושב לידך גם להסביר לו מה אתה עושה, זה נותן תחושת בטחון). כמובן שאם צריך לקחת את המחשב, אז זה מה שתעשה. אני למשל, בחיים לא אתקין לוח אם או משהו בסדר גודל כזה אצל לקוח, רק אצלי במעבדה. גם התקנות רציניות של או התקנה מתקנת של (שדרך אגב, אתה צריך את הדיסק המקורי לזה) אני עושה במעבדה.

שיהיה לך בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש תודה liiight ... :xyxthumbs:

אם יהיה אפשר לשמור איתך על קשר באיזה תוכנה או MASSENGER אני ישמח...אם לא אז לא נורא...אני רק רוצה לשאול קצת על תוכנות הכרחיות להתייעץ איתך.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...