דיאבלו 1...או דיאבלו 2? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיאבלו 1...או דיאבלו 2?

צריכה המלצה למחשב

מה לדעתכם יותר כיף, ויפה וממכר המשחק DIABLO 1 או המשחק DIABLO 2?  

815 הצבעות

1. 1. מה לדעתכם יותר כיף, ויפה וממכר המשחק DIABLO 1 או המשחק DIABLO 2?

Recommended Posts

מה לדעתכם יותר יפה..? מזמן היה לי דיאבלו 2 וזה נראה לי קצת דפוק אבל מחר מביאים לי עוד פעם דיאבלו 2... ולא יודעת אורמים זה מאוווד יפה.. מה דעתכם? מה יותר ממכר וכיף?? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו לשאול מה יותר טוב

מחשב עכשיו או לפני 5 שנים....

זה שונה לגמרי!

שאלה דיי דבילית ברור ש דאיבלו 2 כי יש לו את כל היתרונות של דיאבלו 1 + גרפיקה משופרת הרבה יותר חפצים ,איזורים , מפלצות והכל הרבה יותר!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיאבלו 2 הוא משחק אלמותי, אחת הסיבות היא שהמפה אף פעם לא זהה ומשתנה כל פעם שמשחקים

הסיבה השניה היא שהוא ממש ממש ממש ממש (ועוד קצת) כיפי וממכר

דאיבלו אחד הוא כמו פריויו או דמו של השני, גירסא מדוללת מכל הבחינות (גרפיקה, משחקיות, ממשק, אפשרויות, גודל שלבים, ריפליי ואליו כמעט כל אספט של המשחק) אבל העיקרון במהותו זהה

נ.ב. מי הצביע לראשון?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את hellfire אף פעם לא היה לי חשק לעבור (להגיע למחילה של הג'וקים האלה) זה היה פשוט משעמם.

אם כבר חבילות הרחבה אז Lord Of Destrcution באמת היה פצצה.

אחד הדברים המצוינים אצל דיאבלו זה העלילה וה- cut scenes בין כל עולם - פשוט איכות!

Diablo II בהחלט רק שהבעיה היחידה בו היא העולם השלישי! הוא פשוט משעם ומעצבן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיאבלו 2 הוא משחק אלמותי, אחת הסיבות היא שהמפה אף פעם לא זהה ומשתנה כל פעם שמשחקים

הסיבה השניה היא שהוא ממש ממש ממש ממש (ועוד קצת) כיפי וממכר

דאיבלו אחד הוא כמו פריויו או דמו של השני, גירסא מדוללת מכל הבחינות (גרפיקה, משחקיות, ממשק, אפשרויות, גודל שלבים, ריפליי ואליו כמעט כל אספט של המשחק) אבל העיקרון במהותו זהה

נ.ב. מי הצביע לראשון?!

דיאבלו 1 יצא בשנת 95 אי אפשר להשוות אותו לדיאבלו 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצבעתי לראשון!

כדי להשוואות אותם חייבים להשוואות כל אחד לזמנו... 2 מעולה, אבל 1 היה פשוט...

אתם יודעים כמה שעות שרפתי עליו? הוא 16 שלבים שסיימתי יותר מ100 פעמים (כמובן כל פעם שאתה מסיים אז הכל הופך להיות יותר קשה והשלבים משתנים).

בסוף הפסקתי רק בגלל וירוס שמחק לי את המחשב, אחרת הייתי עוד ממשיך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי הטיפשי(ויש הרבה) בדיאבלו שכל טעינה המפלצות חוזרות, בעע שונא H&S ולא סובל דיאבלו, אבל אם כבר לבחור אז את הhell fire של הראשון.

זה חלק מהקטע... הרוע אף פעם לא נח! חוץ מזה שבדיאבלו אחד זה היה מציק,היית יורד קומות שלמות ריקות ממפלצות רק כי "ניקית" את האיזור

דווקא לא כל כך התלהבתי מדיאבלו 1 בזמנו, התלהבתי הרבה יותר מ2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם רציניים?!

איך משחק ישן מלפני 9 שנים יכול בכלל להגיע לרמה של אחד מלפני 4?!

ואיך יכול להיות בכלל שדיאבלו 2 פחות טוב מ 1?

הרי מה זה בכלל דיאבלו 2? זה כמובן המשך לעלילה אבל יותר מזה זה שיפור של המשחק הקודם ואיך זה ששיפור פחות טוב או אפילו משתווה למקורי?!

(רק כמובן אם זה "שיפור" ממש גרוע ודיאבלו השני הוא לא כזה נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כידוע לך לא תמיד משחקי המשך הם שיפור של המשחק המקורי... ראה HL לדעתי 2 היה נפילה רצינית לעומת הראשון למה? כי לקח יותר מדי זמן להוציא אותי והצפיה פשוט הייתה גבוהה מידי... ככה גם יכול להיות בדיאבלו.. אישית אהבתי מאוד את שני המשחקים וחרשתי את שניהם, סתם למען הנתון היבש דיאבלו 1 יצא ב96 ככה שזה 8 שנים ולא 10...

מה שכן בדיאבלו 2 הגדילו הרבה יותר את המפות מבחר הנשקים והשטויות שהיו אבל אין כמו הצ'יטים המפגרים של השיכפול ב1 עם השיקויים הבאג שהיה אפשר להלחם בעיר... שהיית מת הדברים שלך היו נופלים על הרצפה!!! זה היה כיף אמיתי במשחק כי דוגרי אם לא היית PK המשחק היה משעמם אחרי לא הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כידוע לך לא תמיד משחקי המשך הם שיפור של המשחק המקורי... ראה HL לדעתי 2 היה נפילה רצינית לעומת הראשון למה? כי לקח יותר מדי זמן להוציא אותי והצפיה פשוט הייתה גבוהה מידי... ככה גם יכול  להיות בדיאבלו.. אישית אהבתי מאוד את שני המשחקים וחרשתי את שניהם, סתם למען הנתון היבש דיאבלו 1 יצא ב96 ככה שזה 8 שנים ולא 10...

מה שכן בדיאבלו 2 הגדילו הרבה יותר את המפות מבחר הנשקים והשטויות שהיו אבל אין כמו הצ'יטים המפגרים של השיכפול ב1 עם השיקויים הבאג שהיה אפשר להלחם בעיר... שהיית מת הדברים שלך היו נופלים על הרצפה!!! זה היה כיף אמיתי במשחק כי דוגרי אם לא היית PK המשחק היה משעמם אחרי לא הרבה זמן

הממ, שאני דיברתי על זה שסייתי את הראשון איזה 100+ פעמים זה הכל היה בsingleplayer, באותה תקופה הייתי קטן מדי כדי לחשוב על לעבור לmultiplayer :)

ואני חושב שHL2 מעולה, אולי לא מהפכני כמו HL1 אבל בכל זאת מעולה.

ולזה שאמר איך אפשר להשוואת, זה בדיוק הכוונה שלי... אי אפשר סתם להשוואות, אבל בזמנו Diablo1 היה הרבה יותר טוב מDiablo 2 שהוא יצא (לפי דעתי).

וכן, יש הרבה משחקי המשך גרועים, בדיוק כמו שיש מיליון סרטי המשך גרועים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כידוע לך לא תמיד משחקי המשך הם שיפור של המשחק המקורי... ראה HL לדעתי 2 היה נפילה רצינית לעומת הראשון למה? כי לקח יותר מדי זמן להוציא אותי והצפיה פשוט הייתה גבוהה מידי... ככה גם יכול להיות בדיאבלו.. אישית אהבתי מאוד את שני המשחקים וחרשתי את שניהם, סתם למען הנתון היבש דיאבלו 1 יצא ב96 ככה שזה 8 שנים ולא 10...

מה זה PK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...