GE FORCE 4 - 440 MX 64 MB - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GE FORCE 4 - 440 MX 64 MB

AMD Sempron +3100

Recommended Posts

היה לי ATI 3D RAGE 8 MB ושמתי במקומו GE FORCE 4 64 MB ולא מספיק שלא רואים טוב יותר פשוט רואים פחות טוב והמסך ניהיה כזה קשה לצפיה מסנוור כזה (מכה של אור) למה זה ?

זה לא אמור להיות כרטיס טוב יותר ?

ובדקתי את הכרטיס הוא תקין !

אולי זה משהו בהגדרות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שכרטיסים שונים (במיוחד מיצרניות שונות) נותנים גווני תצוגה שונים... כנראה שכבר התרגלת לתצוגה של ה RAGE

תכוון את המסך לעוצמת האור הרצויה..

אני לא חושב שזה כזה קריטי שצריך לשחק בהגדרות..

וסתם שתדע, הג'יפורס אמור להיות טוב יותר במשחקים, מבחינת תצוגה אף אחד לא אמר שהוא יותר טוב מהATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי סרט למשל חשבתי שיראו טוב יותר ולדעתי ב ATI RAGE ראו טוב יותר אולי זה בגלל שאני לא רגיל לכרטיס הזה.

פשוט חשבתי שאני אראה הבדלים משמעותיים ולא רואים ההיפך ניהיה גרוע יותר.

עוד משהו בהגדרות של המסך רשום 60 HZ ובאברסט רשום 640*480 = 110 HZ על מה זה אמור להיות ?

כי אצלי יש עד 100 !

ומה זה בכלל ההגדרות האלה של ההרץ HZ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרץ זה קצב רענון, "ניצנוצים בשניה" או איך שתרצה לקרוא לזה..

עקרונית מומלץ תמיד לעבוד על מינימום של 75 הרץ, מומלץ אפילו להתקדם לכיוון ה85 במסכי CRT.

עזוב מה שהEVEREST רושם לך, אני בספק אם אתה כרגע על 640 על 480 ככה שהוא מקריא מה הרזולוציה המקסימלית שרשום לו על ההתקן הקיים..

בכל מקרה תתיחס למה שרשום לך ב"צג" תחת מאפיינים בהגדרות של הכרטיס מסך..

אם היית רושם איזה מסך יש לך ובאיזה רזולוציה אתה עומד, אולי היינו יכולים לבדוק מה הקצב רענון המקסימלי שתוכל לעמוד בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע גי'פורס 4 - MX 440 וההגדרות של הרזולוציה שלי הם 800 על 600.

דרך אגב ההגדרות של ה HZ לא תלוי במסך עצמו ?

אצלי זה על 60 כמו ברירת מחדל.

איך יודעים כמה ה HZ אמור להיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קודם זה כן תלוי במסך ולא בכרטיס מסך.

ואת הקצב רענון אתה יכול לשנות דרך כפתור ימני על שולחן העבודה מאפיינים הגדרות מתקדם צג

אם לא התקנת את הדרייבר של המסך, הוא אולי יתן לך אפשרות לקצבי רענון גבוהים מעל מה שהמסך יכול לעמוד בו, אז תזהר לא להעלות לו יותר מידי...

כמו שאמרתי אם תתן לנו את הדגם המדוייק של המסך שלך, אולי יהיה אפשר למצוא באינטרנט את הקצב רענון המקסימלי לרזולוציה שבה אתה עובד

(כדרך אגב 600 על 800 זה פשוט ענק, אבל איך שנוח לך :))

ברגע שאתה משנה רזולוציה\תדר רענון, המסך עלול לאבד את הסידור שלו, תצטרך עם הכפתורים למתוח אותו מחדש שיהיה ישר על כל המסך.. ואז תוכל להמשיך לעבוד איתו בלי בעיה.. זה שהוא קטן זה חד פעמי עד שתסדר את זה (הוא יזכור את זה לפעם הבאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך קודם, הוא התקווץ כי הוא איבד את ההגדרות כיוון שלו, אתה בסך הכל צריך לכוון אותו מחדש לכל המסך

כל עוד המסך נותן תמונה ב75 הרץ, אתה יכול להמשיך לגלוש ולשחק משחקים - זה בסדר.

השאלה של ה10 שניות זה בשביל שהוינדוס יהיה בטוח שאתה מקבל תמונה, במידה ואתה לא מאשר (הכוונה לא מקבל תמונה) הוינדוס חוזר למצב הקודם - הגנה בשביל שלא תתקע עם מסך מכובה ואז תצטרך להתעסק עם "מצב בטוח" לחזור לקצב רענון הקודם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה (: אבל זה עדיין לא אומר מה הקצב רענון המקסימלי בכל רזולוציה..

אני כבר כמה דקות מחפש את זה, גם בדף היצרן אין יותר מידי מידע

אם אני אמצא משהו אני אודיע לך

בנתיים אתה מוזמן להעלות לכיוון ה80-85 הרץ ולראות איך הוא יגיב

אם לא תגע במקלדת הוא תוך 10 שניות אמור לחזור למצב הקודם

קח בחשבון שהוא עלול לא לחזור למצב הקודם ואז תצטרך להכנס ל"מצב בטוח" ולסדר את זה משם, ככה שזה קצת סיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...