בעיה חמורה במחשב חדש יחסית... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה במחשב חדש יחסית...

Dimness

Recommended Posts

קניתי לפני שבוע וחצי מחשב חדש:

AMD A64 2800 S754

GA K8NS

Twinmos 512MB PC3200

Gigabyte 9550 128MB

W.D 80GB 8MB

Compucase CI-6A19 + HEC 300W

אתמול התחילו הבעיות:

משחקים ותוכנות שלא עלו/נתקעו, המחשב לא הסכים להתחבר לאינטרנט, הוא לא מאפשר לעשות פורמט או Fdisk.

לאחר 10-15 דקות עבודה הוא נותן הודעה שאומרת שעוד דקה (אני לא בטוח שדקה) המחשב ייכבה.

ברגע שאני מתחבר לאינטרנט הוא עושה ריסט פתאומי ללא שום הודעה.

בהתחלה חשדתי שזה בלאסטר, אבל לפי הבעיות האחרות לא נראה לי כ"כ שזה בלסטר.

שחכתי לציין שאני עובד עם אנטי-וירוס קספרסקי ופיירואל זון אלארם.

אתם מכירים את הבעיות?

יש לכם הצעות/רעיונות?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש לך וירוס , בעיקר בגלל ההודעה שיסגור עצמו תוך דקה. זה שירות מסוים של וינדוס שמגלה שגיאה וכתוב לו לעשות רסטארט תוך 60 שניות. זה נמצא ב run - services.msc . ותצטרך למצוא אותו.

מזתומרת "לא נותן לעשות FDISK" ??? אתה לא יכול לעשות פעולות כאלה מתוך הדיסק שאתה פועל ממנו.

לדעתי, הכי פשוט יהיה להתקין את מהסי.די עם פורמט מלא , ותדאג שהמחשב לא יהיה מחובר לרשת עד שהתקנת את האנטי וירוס והפיירוול. אלא אם כן זה SP2 . וגם אז ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לפני יומיים גם פירמטתי את המחשב ולפני שחיברתי את האינטרנט דאגתי לשים תוכנת אנטי וירוס פיירוול אנטי האקר ורק חיברתי את האינטרנט וכבר אני רואה את הפיירוול שלי האנטי וירוס וה אנטי האקר שולחים הודעות כל שנייה .יכול להיות שעד שהתקנת אנטי וירוס ופיירוול המחשב התמלא כבר בקבצים מזיקים.

את השישים שניות אפשר לבטל מהSERVICES יש שם הליך אחד שכחתי את השם שלו(חפש בפורום אחרי "שישים שניות המחשב נכבה" תמצא משהו) עליך לסמן אותו TAKE NO ACTION/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...