אבדה לי התקווה, מה אפשר לעשות, למה צה"ל כל כך אטום? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבדה לי התקווה, מה אפשר לעשות, למה צה"ל כל כך אטום?

1

Recommended Posts

סיימתי טירונות יום שלישי בבט"ר ניצנים, משם שלחו אותנו הביתה עם צו הצבה, כל אחד במקום אחר. אותי שלחו לרמלה, בסיס פיקוד העורף,

הגעתי לשם ב10 בבוקר, וכבר אז הרגשתי שמשהו מוזר, לא ראיתי באזור אף חייל כמוני זרק סיים טירונות או משהו בסגנון. פתאום יצא פקידה

אמרה לי שאני הולך להיות נהג קשל"פ, קשל"פ הוא אלוף משנה- קצין שלישות פיקודית.

היא אמרה לי לחכות לפגישה איתו, וכשהוא חזר מפגישה נכנסתי למשרד שלו, הצדעתי לו ואז סיפרתי לו שאני לא מסוגל לבצע את התפקיד כי יש לי חרדה

מנהיגה, הוא בכלל לא רצה להקשיב להמשך, ולא יכלתי להסביר לו שאני באמת לא מסוגל, ואמר לי: "טוב אז אני מחזיר אותך לאן שהיית אמור להיות

בהתחלה- בסיס ליד אילת, מנקה שירותים או משהו בסגנון, הוא אמר לי שהוא רק בא לעזור לי ולקח אותי משם. בסופו של דבר וויתרתי על זה, כי ידעתי שאני לא

מסוגל להיות נהג, והנימה שלו לא הייתה טובה ורגועה, אז הוא שלח אותי הכי רחוק שאפשר מכרמיאל (דרך אגב גם הוא מכרמיאל, לכן הוא רצה אותי) לשיבטה ליד

אילת, להיות איזה עובד כללי, אבל קודם שלח אותי לבה"ד 16 בצריפין ומשם אני אמור לקבל צו הצבה לשיבטה - פלח"ץ שחר.

אתמול הגעתי לצריפין והתחלתי לבכות שם ולספק את הסיפור האמיתי, ושלא מגיע לי לשרת כל כך רחוק בעוד שגם יש בעיות בבית, אבא שלי נפטר לפני 3 שנים

מסרטן ואמא שלי לבד בבית עם שני האחים הקטנים שלי, ואז היא אמרה שהיא תשתדל לעזור לי ושהיא באה ברצון לעזור לי ושיהיה לי טוב.

עד כאן הסוף נשמע טוב, אז זהו שלא, אותו קשל"פ אחראי על השיבוץ של כל החיילים, וברגע שמנסים ללכת ראש בראש איתו אין סיכוי שמישהו ינצח אותו, משמע

אף אחד לא רוצה להתעסק איתו ואני כנראה הולך לשיבטה - 7 שעות מכרמיאל.

יום ראשון אני מתייצב שוב בצריפין ומשם אני יודע סופית לאן אני הולך, שהסיכוי שאני לא אלך לשיבטה אפסי מאוד מאוד...

של איזה פיקוד ?

כמו שאמרו, אתה יתום מאב, שאמא שלך תרשום מכתב מרגש ותתעקש שהמכתב ישלח לבקו"ם - ענף תיגבורת סדיר - ר' תא פרט כהעתק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדכון ת"ש :

ברגע שקרוב מדרגה ראשונה נפטר ( אב, אם, אח או אחות ) זכאי החייל ל - הת"ש X3 .

( 4 לילות לינה בבית למשך שנה אחת מיום הפטירה) .

במידה ועברה שנה אין אפשרות להגיש את הבקשה.

בהצלחה ,

HyBr33D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר אין לי שום סיכוי לקבל ת"ש למרות שלפי ההיגיון אני חייב לקבל.

אז או שאני לא מתפנה מחר, או שאני מתפנה מגיע לשם ואז רואה קב"ן ומספר לו הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפרת את כל הסיפור שלך לפני שהתגייסת?? היית יכול להוציא תנאי ת"ש כבר בצו ראשון...אם לא סיפרת אז ורק לאחר שהתגייסת דיווחת על הכל, מבחינתם זה נשמע מפוקפק. יש המון חיילים שמנצלים תנאי ת"ש וקב"ן על מנת להתחמק משירות צבאי או ע"מ להשיג הקלות שאינם זקוקים להם - וזה פוגע בסופו של דבר באלה שזקוקים באמת להקלות, כי קצינות ת"ש ופסיכולוגים צבאיים חושדים בחיילים שמנסים להוציא הקלות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידדי הנכבד.

אנא התעלם מכל הדברים שאומרים פה על קב"ן.

אני לא יודע מי אכן ניגש כאן לקב"ן אבל הוא לא קוסם ויצאה הנחייה מפורשת מהמטה הכללי בצה"ל לעכב כל הורדת פרופיל נפשי אלא במקרים מיוחדים.

איזה קורס אתה עושה בבה"ד 16?... עדיין יש לי כמה קשרים בפיקוד נראה מה אפשר לעשות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או בה"ד 16 זה מקום הכשרות לקורסים של חילוץ והצלה.

שים לב איזה קורס הם שמים אותך ולגבי שיבוץ זה יהיה חייב להיות בחד מבסיסי פקע"ר משום שאתה כבר מוצב בפיקוד.

בסיסי פקע"ר כוללים יציאות יומיומיות אין לך מה לדאוג, פשוט תוודא שאתה מוצב בבסיס הקרוב ביותר למגוריך.

ותעדכן את כרמלה מנשה במתרחש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאתה לא מבין, אני לא נשאר שם, איך שהגעתי לשם נתנו לי למלא טופס טיולים נכנס ויוצא בו זמנית,

זאת רק תחנת ביניים, והתחנה הבאה זה שיבטה- פלח"ץ שחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש משהו שאני יכול לעשות ב-3 חודשים הקרובים עד הגיוס שלי, על מנת לוודא שאני אשרת בבסיס קרוב לבית, ואחזור כל יום הביתה?

למי אני יכול לפנות עכשיו בקשר למצב המשפחתי בבית? ואיך אני יכול להוריד לעצמי את הפרופיל? אני חייב לחזור כל יום הביתה כי אחרת אבא שלי ישאר לבד בבית, אמרתי את זה כבר בראיון האישי שלי אבל מסתבר שהם לא הקשיבו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש משהו שאני יכול לעשות ב-3 חודשים הקרובים עד הגיוס שלי, על מנת לוודא שאני אשרת בבסיס קרוב לבית, ואחזור כל יום הביתה?

למי אני יכול לפנות עכשיו בקשר למצב המשפחתי בבית? ואיך אני יכול להוריד לעצמי את הפרופיל? אני חייב לחזור כל יום הביתה כי אחרת אבא שלי ישאר לבד בבית, אמרתי את זה כבר בראיון האישי שלי אבל מסתבר שהם לא הקשיבו...

הייתה אמור לקבל לפי המצב שלך מכתב מלשכת גיוס לבוא ולהצהיר על הבעיות שלך, לא קיבלתה?

בכל מיקרה תתקשר אליהם או תלך ללשכת גיוס! בנתיים אתה אזרח אין לך שום דרך אחרת חוץ משכת גיוס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שראיתי כאן אוסף שטויות לא מהעולם הזה...

אוקיי - אני היי מפקד קורס בבסיס ככה וככה של חיל האויר (המקבילה מבחינת המערכת לצריפין-זה גם בה"ד ותיכף אני אסביר למה זה שונה לגמרי מבסיס קבע)

נתחיל עם זה שברגע שאתה מגיע לבסיס עם מקצוע (אחרי שהוסמכת בקורס) אז אתה לא יכול לצאת משם- שטוית!!! ממש שטויות!

קב"ן או משקית ת"ש או מפקדים (בין אם זה מפקדים בחובה או הדרגים הגבוהים שזה הקצינים למיניהם) מתחלקים לשניים: כאלה שמשרתים בבה"ד ... וכאלה שמשרתים בבסיס קבע... - הגורמים אשר משרתים בבה"ד שומעים תחנונים ובעיות כל יום כל היום (לא רוצה לזלזל במקרה שלך אני אובייקטיבי כרגע) - לכן מלכתחילה חייל שנכנס למשקית ת"ש או לקבן או למפקד ואומר אני רוצה לצאת מפה- כבר הוא בעמדת נחיתות- כי הסגל שומע את זה כל היום מכל החניכים- לכן בהתאם יתייחסו לבקשה שלך ... לעומת זאת בבסיס הקבוע שלך פחות אנשים פונים לגורמים האלה (עדיין פונים אבל הרבה הרבה פחות) - מתייחסים לכל בעיה בהרבה יותר רצינות, לכן יתייחסו לבעיה שלך באור אחר לגמרי. זה לא משנה אם זה בסיס קבוע או בסיס מעבר- עדיין אם את זכאי למשהו אתה תקבל (אם אתה מקבל הת"ש 3 בבסיס קבוע זה לא מעניין אותך ולא אף אחד שזה בסיס קבוע- אתה קיבלת הת"ש 3 אז יפסלו לך את המקצוע ויעבירו אותך, סתם לדוגמא). מניסיון בהעברת קורסים ומעקב אחרי החניכים בבסיסים הקבועים שלהם- אלה שרצו לצאת ולא הצליחו לצאת מהבסיס שלי יצאו מהבסיס הקבוע.

הלאה- החכמים שאומרים לך לקב"ן ... לקב"ן יש אפשרויות לעשות ככל העולה על רוחו (מה שהופך אותו לקוסם) אבל! זה לא איזה חייל מעפן בן 20 או קצין זוטר- זה מישהו מבוגר שלא משחק משחקים- וכאלה שבאו לבכות לו ולספר לו סיפורים על כמה קשה להם - הם ממש לא מרשימים אותו. זה לא מקרה לקב"ן- כשהולכים לקב"ן עם מקרה שלא תואם לו יש שתי אפשרויותץ- אפשרות אחת שהוא יהיה נחמד ובנימוס יגיד לכם "לכו חפשו את עצמכם את המשקית ת"ש, או שבמקרה גרוע - אם עבר עליו יום גרוע ונמאס לו מהתבכיינויות (שוב אני לא מזלזל במקרה שלך אלא מציג אותו כאיך שהסגל רואה את זה,לא כי לא אכפת להם כי מרוב ה"לא יכול" כבר לא מבדילים בין מי שבאמת לא יכול למי שסתם רוצה לשבת בבית) - הוא יכול להפעיל כלים ולדפוק לך כחזק חזק את התיק הצבאי שלך מבלי לעזור לך בכלל (כמו לדוגמא להוסיף סעיף שלא פוסל אותך מהמקצוע ולא עושה כלום- אבל נותן כתם של סעיף נפשי בתיק שלך לדוגמא) - ויש לו כל עילה לעשות זאת - כי זה על סמך האבחנה הרפואית שלו .  בקיצור- הקב"ן תכלס לא קוסם ואם אין לך בעיה נפשית (לא כי אתה חושב אלא באמת בעיה נפשית) אין לך מה לחפש אצלו. כל הטריקים של לבכות אצלו,או להפוך שולחנות, או להביא קופסה עם נמלים ולהגיד שאלה החיילים שלך- זה אמנם נשמע מאוד מצחיק אבל זה ממש לא עובד.

הלאה- העוד יותר חכמים שאומרים לך לכלא: אם אתה הולך לכלא יש שתי אפשרויות- קודם כל בסיום הכלא אתה חוזר ליחידה אוטומטי (לקורס) ... לגביי מה שאמרו שבחצי השנה הראשונה זה כן נספר לך בפז"ם - אז זה לא מדויק כי זה על תנאי- וקצין יכול להפעיל לך את התנאי הזה ואז זה דפ"ר לכל דבר. דבר שני עכשיו אני אדבר מהנסיון שלי עם החכמים שסירבו פקודה או דפקו עריקות והלכו לכלא כי הם חשבו שאם יחזרו לי אחרי 35 ימים אני אגיד להם אתם משוחררים. אז לא - עליהם הסגל הכי יורק- ובמקרים שאתה הולך ראש בראש נגד אנשים עם יותר כוח ממך אתה תפסיד- היו לי חניכים שמ.היחידה החליט שהם יעברו קורס אצלנו אפילו אם זה יקח להם שנתיים- היו לי חניכים שבאו אליי אחרי שהיו בכל הקורסים, אחרי שהיו בכלא פעם, פעמיים, שלוש, עם פז"ם של שנה פלוס וחזרו ומה האכזבה- בום- אתם עושים קורס- רוצים עוד פעם כלא? אין בעיה... תלכו תחזרו.... תעשו קורס. אם הפיקוד אצלכם עצלן הוא יוותר - וישלח אותך לבקו"ם לגיוס מחודש- אבל העניין הוא שבדרך כלל כשחייל יורק על הדרגים הגבוהים יותר הדרגים נהיים קטנונייים חזרה ויחזיקו את החייל על הפרנציפ של -אתה משחק איתנו? אז וואלה אתה תעבור את הקורס ויהי מה."

לגביי הרעיון הנפלא של "כשלון בכוונה במבחנים" .... ברגע שמזהים אצל החניך שהוא נכשל בכוונה (ועם כל הכבוד יש לא מעט שיטות לזהות שקבילות במשפט צבאי) אז זאת עילה לתלונה ושוב כלא- תבינו כל הטריקים האלה - אתם לא המצאתם אותם- ו-וואלה כאילו תכלס הם מה זה לא עובדים- שוב לכל כלל יש יוצא מהכלל ויכל להיות שתיפול על סגל עצלן או דפוק או לא יודע מה ... אבל רוב הסיכויים שזה לא יקרה.

לדעתי הסיכוי שלך הוא ת"ש בלבד... כמה דברים שיכולים לעזור לך להשיג את הת"ש: הגיל של האחים שלך - אם הם קטנים זה טוב (אם הם בני 15 - מבחינת הצבא הם יכולים לתמוך באמא) . דבר שני : אם האמא חולה וצריך לטפל בה... אם היא לא חולה- תמצא רופא שיגיד ויכתוב שהיא חולה - זה יעזור , ושוב בהנחה שהאחים שלך לא בגיל המאפשר להם לטפל בה.

עוד דבר- אל תבוא ותגיד - הבעיות שלי ככה וככה וככה. הצבא זה גוש בירוקרטיה- תלחם בבירוקרטיה בכלים שלה. על הכל תביא אישורים כתובים. כל ראיון שעושים לך תבקש עותק ממנו . הכל תתעד . בסופו של דבר יווצר לך קלסר תיעודים כל כך עבה שהמשקית/מפקד שיראו את זה מבלי להסתכל בכלל מה יש בפנים יגידו , הוא באמת בעייתי.

לגביי קבילות- כך את זה בערבון מוגבל... אני אגיד לך את האמת מנסיון שלי .... נציב הקבילות יעדיף את הגרסה של המפקדים (אלא אם כן זה ברור חד משמעי שהם טועים אבל במקרה שלך זה לא חד משמעי) וזה שוב בירוקרטיה.

לדעתי תעשה כמה שיותר רעש (הכוונה לא בלאגן אלא תפנה להכי הרבה כיוונים) - אם זה נציב קבילות , לא כי זה יעזור אלא כדי להראות שאתה קובל כשצריך- אם זה אמא שלך לעיתונאית הזאת וכו'.. אלה לא דברים שלבד יעזרו- אבל מפקד שתנחית עליו מכה אחרי מכה אחרי מכה בסופו של דבר יתייאש ממך וישחרר אותך.

הכי חשוב שתדע- לא קיים מקום בצה"ל שאי אפשר לצאת ממנו. לא קיים. מה שכן קיים זה טמבלים שלא מצאו את השיטות הנכונות ועשו בלאגן וכשקיבלו את זה חזרה לפנים הם החליטו שאי אפשר לצאת. בלאגן לא יפתור לך כלום- לא משנה איזה סיפור קורע לב תמציא -סמוך עליי- הם כבר שמעו אותו.

עוד דבר- אני לא ממש הבנתי אם אתה עובד כללי או שאתה תעשה קורס עם מקצוע: לגביי פסילת קורס - לכל קורס יש סעיפים פוסלים- תנסה לברר מה הסעיפים הפוסלים של הקורס שלך (אם אתה מכיר מישהו בבסיס , כי הסגל בחיים לא יגיד לך) ותלך על זה- לפעמים זה מגוחך עד כמה סעיף פוסל יכול להיות טיפשי עד כדי כך שכל פלוץ יכול להמציא אותו- והחניכים פשוט לא מכירים את הסעיפים האלה.

המממ זהו נראה לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שראיתי כאן אוסף שטויות לא מהעולם הזה...

אוקיי - אני היי מפקד קורס בבסיס ככה וככה של חיל האויר [glow=red,2,300]אני חייב לציין פשוט וואוו[/glow](המקבילה מבחינת המערכת לצריפין-זה גם בה"ד ותיכף אני אסביר למה זה שונה לגמרי מבסיס קבע)

נתחיל עם זה שברגע שאתה מגיע לבסיס עם מקצוע (אחרי שהוסמכת בקורס) אז אתה לא יכול לצאת משם- שטוית!!! ממש שטויות!

קב"ן או משקית ת"ש או מפקדים (בין אם זה מפקדים בחובה או הדרגים הגבוהים שזה הקצינים למיניהם) מתחלקים לשניים: כאלה שמשרתים בבה"ד ... וכאלה שמשרתים בבסיס קבע... - הגורמים אשר משרתים בבה"ד שומעים תחנונים ובעיות כל יום כל היום (לא רוצה לזלזל במקרה שלך אני אובייקטיבי כרגע) - לכן מלכתחילה חייל שנכנס למשקית ת"ש או לקבן או למפקד ואומר אני רוצה לצאת מפה- כבר הוא בעמדת נחיתות- כי הסגל שומע את זה כל היום מכל החניכים- לכן בהתאם יתייחסו לבקשה שלך ... לעומת זאת בבסיס הקבוע שלך פחות אנשים פונים לגורמים האלה (עדיין פונים אבל הרבה הרבה פחות) - מתייחסים לכל בעיה בהרבה יותר רצינות, לכן יתייחסו לבעיה שלך באור אחר לגמרי. זה לא משנה אם זה בסיס קבוע או בסיס מעבר- עדיין אם את זכאי למשהו אתה תקבל (אם אתה מקבל הת"ש 3 בבסיס קבוע זה לא מעניין אותך ולא אף אחד שזה בסיס קבוע- אתה קיבלת הת"ש 3 אז יפסלו לך את המקצוע ויעבירו אותך, סתם לדוגמא). מניסיון בהעברת קורסים ומעקב אחרי החניכים בבסיסים הקבועים שלהם- אלה שרצו לצאת ולא הצליחו לצאת מהבסיס שלי יצאו מהבסיס הקבוע.

הלאה- החכמים שאומרים לך לקב"ן ... לקב"ן יש אפשרויות לעשות ככל העולה על רוחו (מה שהופך אותו לקוסם) אבל! זה לא איזה חייל מעפן בן 20 או קצין זוטר- זה מישהו מבוגר שלא משחק משחקים- וכאלה שבאו לבכות לו ולספר לו סיפורים על כמה קשה להם - הם ממש לא מרשימים אותו. זה לא מקרה לקב"ן- כשהולכים לקב"ן עם מקרה שלא תואם לו יש שתי אפשרויותץ- אפשרות אחת שהוא יהיה נחמד ובנימוס יגיד לכם "לכו חפשו את עצמכם את המשקית ת"ש, או שבמקרה גרוע - אם עבר עליו יום גרוע ונמאס לו מהתבכיינויות (שוב אני לא מזלזל במקרה שלך אלא מציג אותו כאיך שהסגל רואה את זה,לא כי לא אכפת להם כי מרוב ה"לא יכול" כבר לא מבדילים בין מי שבאמת לא יכול למי שסתם רוצה לשבת בבית) - הוא יכול להפעיל כלים ולדפוק לך כחזק חזק את התיק הצבאי שלך מבלי לעזור לך בכלל (כמו לדוגמא להוסיף סעיף שלא פוסל אותך מהמקצוע ולא עושה כלום- אבל נותן כתם של סעיף נפשי בתיק שלך לדוגמא) - ויש לו כל עילה לעשות זאת - כי זה על סמך האבחנה הרפואית שלו .  בקיצור- הקב"ן תכלס לא קוסם ואם אין לך בעיה נפשית (לא כי אתה חושב אלא באמת בעיה נפשית) אין לך מה לחפש אצלו. כל הטריקים של לבכות אצלו,או להפוך שולחנות, או להביא קופסה עם נמלים ולהגיד שאלה החיילים שלך- זה אמנם נשמע מאוד מצחיק אבל זה ממש לא עובד.

הלאה- העוד יותר חכמים שאומרים לך לכלא: אם אתה הולך לכלא יש שתי אפשרויות- קודם כל בסיום הכלא אתה חוזר ליחידה אוטומטי (לקורס) ... לגביי מה שאמרו שבחצי השנה הראשונה זה כן נספר לך בפז"ם - אז זה לא מדויק כי זה על תנאי- וקצין יכול להפעיל לך את התנאי הזה ואז זה דפ"ר לכל דבר. דבר שני עכשיו אני אדבר מהנסיון שלי עם החכמים שסירבו פקודה או דפקו עריקות והלכו לכלא כי הם חשבו שאם יחזרו לי אחרי 35 ימים אני אגיד להם אתם משוחררים. אז לא - עליהם הסגל הכי יורק- ובמקרים שאתה הולך ראש בראש נגד אנשים עם יותר כוח ממך אתה תפסיד- היו לי חניכים שמ.היחידה החליט שהם יעברו קורס אצלנו אפילו אם זה יקח להם שנתיים- היו לי חניכים שבאו אליי אחרי שהיו בכל הקורסים, אחרי שהיו בכלא פעם, פעמיים, שלוש, עם פז"ם של שנה פלוס וחזרו ומה האכזבה- בום- אתם עושים קורס- רוצים עוד פעם כלא? אין בעיה... תלכו תחזרו.... תעשו קורס. אם הפיקוד אצלכם עצלן הוא יוותר - וישלח אותך לבקו"ם לגיוס מחודש- אבל העניין הוא שבדרך כלל כשחייל יורק על הדרגים הגבוהים יותר הדרגים נהיים קטנונייים חזרה ויחזיקו את החייל על הפרנציפ של -אתה משחק איתנו? אז וואלה אתה תעבור את הקורס ויהי מה."

לגביי הרעיון הנפלא של "כשלון בכוונה במבחנים" .... ברגע שמזהים אצל החניך שהוא נכשל בכוונה (ועם כל הכבוד יש לא מעט שיטות לזהות שקבילות במשפט צבאי) אז זאת עילה לתלונה ושוב כלא- תבינו כל הטריקים האלה - אתם לא המצאתם אותם- ו-וואלה כאילו תכלס הם מה זה לא עובדים- שוב לכל כלל יש יוצא מהכלל ויכל להיות שתיפול על סגל עצלן או דפוק או לא יודע מה ... אבל רוב הסיכויים שזה לא יקרה.

לדעתי הסיכוי שלך הוא ת"ש בלבד... כמה דברים שיכולים לעזור לך להשיג את הת"ש: הגיל של האחים שלך - אם הם קטנים זה טוב (אם הם בני 15 - מבחינת הצבא הם יכולים לתמוך באמא) . דבר שני : אם האמא חולה וצריך לטפל בה... אם היא לא חולה- תמצא רופא שיגיד ויכתוב שהיא חולה - זה יעזור , ושוב בהנחה שהאחים שלך לא בגיל המאפשר להם לטפל בה.

עוד דבר- אל תבוא ותגיד - הבעיות שלי ככה וככה וככה. הצבא זה גוש בירוקרטיה- תלחם בבירוקרטיה בכלים שלה. על הכל תביא אישורים כתובים. כל ראיון שעושים לך תבקש עותק ממנו . הכל תתעד . בסופו של דבר יווצר לך קלסר תיעודים כל כך עבה שהמשקית/מפקד שיראו את זה מבלי להסתכל בכלל מה יש בפנים יגידו , הוא באמת בעייתי.

לגביי קבילות- כך את זה בערבון מוגבל... אני אגיד לך את האמת מנסיון שלי .... נציב הקבילות יעדיף את הגרסה של המפקדים (אלא אם כן זה ברור חד משמעי שהם טועים אבל במקרה שלך זה לא חד משמעי) וזה שוב בירוקרטיה.

לדעתי תעשה כמה שיותר רעש (הכוונה לא בלאגן אלא תפנה להכי הרבה כיוונים) - אם זה נציב קבילות , לא כי זה יעזור אלא כדי להראות שאתה קובל כשצריך- אם זה אמא שלך לעיתונאית הזאת וכו'.. אלה לא דברים שלבד יעזרו- אבל מפקד שתנחית עליו מכה אחרי מכה אחרי מכה בסופו של דבר יתייאש ממך וישחרר אותך.

הכי חשוב שתדע- לא קיים מקום בצה"ל שאי אפשר לצאת ממנו. לא קיים. מה שכן קיים זה טמבלים שלא מצאו את השיטות הנכונות ועשו בלאגן וכשקיבלו את זה חזרה לפנים הם החליטו שאי אפשר לצאת. בלאגן לא יפתור לך כלום- לא משנה איזה סיפור קורע לב תמציא -סמוך עליי- הם כבר שמעו אותו.

עוד דבר- אני לא ממש הבנתי אם אתה עובד כללי או שאתה תעשה קורס עם מקצוע: לגביי פסילת קורס - לכל קורס יש סעיפים פוסלים- תנסה לברר מה הסעיפים הפוסלים של הקורס שלך (אם אתה מכיר מישהו בבסיס , כי הסגל בחיים לא יגיד לך) ותלך על זה- לפעמים זה מגוחך עד כמה סעיף פוסל יכול להיות טיפשי עד כדי כך שכל פלוץ יכול להמציא אותו- והחניכים פשוט לא מכירים את הסעיפים האלה.

המממ זהו נראה לי :)

הרוב ממה שאמרתה בולשיט מוחלט!!!!! ליפעמים צריכים להילחם במערכת הזאת שניקראת צה"ל!

יש כל כך הרבה קצינים בצבא הזה ששוים פשוט לתחת ולא מועילים לכלום!!!

וכן אפשר לצאת מכל מקום בצבא ולהגיע לאן שאתה רוצה! צריך רק להיות עיקבי!

וכן קב"ן עוזר ולפעמים הרבה, ובוא לא נשכח רק עם הוא מוריד לך פרופיל ל 24 ומעיף אותך מהצבא זה לא כל כך מפריע לך באזרחות חוץ מעמה דברים קטנים.

וכל השאר, ממש כל השאר כל הפגישות איתו אפילו עם מוריד לך פרופיל עד ל 45 הכל נשאר במסגרת הצבאית, לאף אחד כבר לא אכפת מזה באזרחות, נו אז לא תעבוד שומר בעבודות ממשלתיות זין על זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=101631.msg856916#msg856916 date=1105209256]

הרוב ממה שאמרתה בולשיט מוחלט!!!!! ליפעמים צריכים להילחם במערכת הזאת שניקראת צה"ל!

יש כל כך הרבה קצינים בצבא הזה ששוים פשוט לתחת ולא מועילים לכלום!!!

וכן אפשר לצאת מכל מקום בצבא ולהגיע לאן שאתה רוצה! צריך רק להיות עיקבי!

וכן קב"ן עוזר ולפעמים הרבה, ובוא לא נשכח רק עם הוא מוריד לך פרופיל ל 24 ומעיף אותך מהצבא זה לא כל כך מפריע לך באזרחות חוץ מעמה דברים קטנים.

וכל השאר, ממש כל השאר כל הפגישות איתו אפילו עם מוריד לך פרופיל עד ל 45 הכל נשאר במסגרת הצבאית, לאף אחד כבר לא אכפת מזה באזרחות, נו אז לא תעבוד שומר בעבודות ממשלתיות זין על זה!

פעם הבאה לפני שאתה מדבר ... תקרא.... ואז עצור רגע ותקרא שוב (כי כנראה שיש לך בעיה בהבנת הנקרא), ואז לך תנוח תשתה מים (בגלל המאמץ של הקריאה) ואז תחזור ותקרא שוב:

1) אמרתי שמכל מקום בצה"ל אפשר לצאת! אז על מה בדיוק אתה מתווכח איתי?

2) לא אמרתי לרגע שהמערכת הצה"לית לא אטומה- רק בניגוד אליך אני באתי עם תכלס - מה עושים עם המערכת האטומה ומה לא עושים- כי אתה יכול לבכות עד מחר שהמערכת אטומה - זה לא ישנה אותה היא תשאר אטומה ! אני הצעתי איך לפעול במערכת האטומה הזאת.

3) לגביי קצינים זה לא שיש כל כך הרבה אלא שהרוב המוחלט בהחלט של הקצינים בצה"ל הם טמבלים מוחלטים (אני עדיין לא הבנתי על מה אתה מתווכח איתי כי בנתיים לא אמרת משהו שאני אמרתי ההפך).

4) הקב"ן לא ירוץ להביא לך 24. לגביי במה זה פוגע בך בעתיד- למה לסגור אפשרויות על ההתחלה (ותאמין לי זה לא רק עבודות ממשלתיות... לא חסר גורמים גדולים (כמו בורסת היהלומים לדוגמא) שעושים תחקיר בטחוני ל-לא מעט משרות אצלהם.

5) הקב"ן גם לא ירוץ להביא לך 45 . ולידיעתך - עם פרופיל 45 הוא לא משיג כלום- הוא עדיין יכול לשרת בשיבטה ... מה הוא עשה בזה?

6) לגביי להאבק במערכת ולהיות עקבי- - יא חתיכת דפוק - אחרי הארבע פעמים שכבר קראת ונחת וקראת ושוב קראת- תקרא שוב- אני אמרתי שאין טעם לעשות בלאגנים כמו כלא ואי התפנויות וכאלה שטויות כי זה לא יביא לו כלום (וגם ציינתי שלכל כלל יש יוצא מהכלל ולפעמים גם זה מצליח) - לא אמרתי כלום על לא להאבק ולא להתמיד - מה שכן אמרתי זה שצריך למצוא את השיטות הנכונות (כלא ממש לא בטוח יוציא אותו משיבטה)!

7) ועכשיו תקרא שוב... ותלך לישון מרוב המאמץ בהבנת הנקרא היומית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...